Gaviscon Şurup fiyatı

Gaviscon Şurup fiyatı

Mide rahatsızlıkları olanların sıkça incelediği konulardan birisi de Gaviscon şurup fiyatı olmaktadır. Eczanelerde bulabileceğiniz bu ürünün fiyatları genel standartlarla belirlenmektedir. Genelde reflü problemi yaşayanlar tercih etmektedir. Mide yanması, ekşime ve acı su gelmesi gibi sorunları çok hızlı ve etkili bir şekilde çözmektedir. İçerisinde bulunan bileşenler sayesinde bunu sağlayabilmektedir. Reflü için bilinen yaygın yöntem su ve karbonat çözeltisinin içilmesidir. Gaviscon şurup içerisinde de sodyum bikarbonat bulunmaktadır. Bu sebeple yaşayabileceğiniz pek çok soruna çare olmaktadır. Ancak bilinçsiz bir şekilde kullanılmaması gerekmektedir. Mutlaka bir doktora danışarak tüketmelisiniz.

Gaviscon şurup fiyatı
Gaviscon, reflü sorununa iyi gelmektedir.

Gaviscon markasının birçok farklı versiyona sahip ürünü vardır. Bunların başlıcaları Advenced, Double Action ve Gaviscon tablet olmaktadır. Advenced olarak satılan şişeler anlık yaşanan mide yangınına iyi gelmektedir. Double versiyonda ise hem atak kesilmekte hem de mide koruması sağlanmaktadır. İki ürün arasında farklı fiyat politikaları mevcuttur. Tadı ve kıvamı nedeniyle şurup olarak içemeyenler ise tablet formunda kullanım sağlayabilirler. Genel olarak eczanelere ait güncel fiyatları internet üzerinde bulmak kolay olmayabiliyor. Bu nedenle sizler tarafından en çok sorulardan birine değinmek istiyoruz. Bu yazımızda Gaviscon şurup ne kadar? konusunu detaylıca aktarıyor olacağız. Doktorunuza muayene olduktan sonra size bu şurup önerildiyse fiyat bilgisi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu şekilde 2021 senesine ait verileri okuyarak eczaneye gidebilirsiniz.

Gaviscon şurup fiyatı
Mide asitlerinin yemek borusuna kaçması sorununa Gaviscon ile çözüm bulunabilir.

Reçetesiz satışı olan Gaviscon şurup oldukça özel bir şişeye sahiptir. Sıkı bir koruma kapağı vardır. Siz açana kadar güvenli bir şekilde saklanabilmektedir. Ancak mutlaka prospektüs notlarında dikkat edilmesi gerekmektedir. Yan etkileri ya da kullanım tavsiyelerine uymakta her zaman fayda olacaktır. Bilinçsiz kullanımlarda geri dönüşü zor problemler ortaya çıkabilir. Eczacınıza danışarak da satın alım yapabilirsiniz. Gaviscon şurup içerisine eklenen aromalar sayesinde naneye benzer bi tada sahiptir. Bu haliyle tüketimi diğer muadillerine göre kolay olmaktadır. Bütçenizi planlarken ecza masraflarını da düşünüyorsanız fiyat araştırmasına girişmeniz gerekebilecektir. Bunun en doğru adresi de web sitemiz olmaktadır. Konuyla ilgili iletmek istediğiniz bir anekdot varsa yorum kısmından aktarabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede inceleme yaparak size dönüş sağlayacaktır. Sizlere ileteceğimiz Gaviscon şurup fiyatı için bir güncelleme olursa anlık olarak yansıtıyor olacağız.

  • GAVISCON 500 mg 200 ml Fiyatı: 23 TL.
  • GAVISCON DOUBLE ACTION oral süspansiyon 200 ml fiyatı: 23,17 TL.
Gaviscon şurup fiyatı 2021
Gaviscon oldukça etkili bir şuruptur.

Not: Önemli Uyarı ! guncelurunfiyatlari.com’da kullanılan bilgiler Hekim ve Eczacıya Danışmanın Yerine Geçemez. Sitemiz doktorunuzun veya eczacınızın yerini almayı hedeflemez. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek problemlerden  web sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüz yüze görüşmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tamamıyla kullanıcıya aittir.

Farklı yazılarımıza göz atmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Bim Kefir Fiyatı
Bim Kaju Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.