Bim Sütlaç Fiyatı

Bim Sütlaç Fiyatı

Bim marketlerde birçok hazır tatlı satılmaktadır. Sütlaç da bunlardan biridir. Buna istinaden Bim sütlaç fiyatı merak edilir durumdadır. Esasen sütlaç evde de yapılabilen bir yiyecektir. Ancak malzemeleri temin etmesi ve yapımı zaman alabilmektedir. Bu nedenle Bim’de satılan tatlılar iyi bir alternatif oluşturmaktadır. Genellikle Türk mutfağında ilk akla gelen tatlı çeşitlerinden biri Sütlaç olmaktadır. Bim’de bilinen kalitesiyle müşterilerine bu ürün sunmaktadır. Osmanoğlu markası ile satışı gerçekleşmektedir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. Fiyatları da piyasadaki hazır yiyeceklere göre uygun diyebiliriz.

Bim sütlaç fiyatı
Tarçın eklenmiş sütlaç kasesi.

Sütlacın ana malzemeleri pirinç, süt ve şekerden oluşmaktadır. İyi bir sonuç almak için bunların kaliteli olması önemlidir. Bim’de satılan sütlaç bizce oldukça lezzetlidir. İyi bir paketlemeye sahiptir. Bu şekilde tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tazeliğini koruyabilmektedir. Gerekli tüm gıda güvenirliği testlerinden geçirilmektedir. Yapımında kullanılan malzemeler özenle seçilmektedir. Bim sütlaç ürününü bu nedenle tavsiye edebiliriz. Sürekli olarak satışı yapılan bir üründür. Bazı şubelerde dönem dönem fiyatta indirim yapılabilmektedir. Bunun için size yakın olan Bim mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Bim sütlaç fiyatı
Yenilmeye hazır sütlaç tabağı.

Bim’de 2 çeşit sütlaç bulunabilmektedir. Bir tanesi fırın sütlaç diğeri ise diğeri ise normal şekilde satılmaktadır. Gözlemlediğimiz kadarıyla fırın sütlaç daha çok tercih edilmektedir. Özel bir yapım süreci vardır. Üstü hafif bir şekilde yakılmaktadır. Bu da isli bir lezzet vermektedir. Fırın ürünlerini seven kişiler için harika bir alternatif olmaktadır. Tatlının koyulduğu kap ise son derece şık durmaktadır. Güveç halinde müşterilere sunulmaktadır. Fiyatı bu nedenle bir tık daha fazladır. Ancak bu kabı çöpe atmayıp mutfağınızda kullanabilirsiniz. Bu yönüyle bakıldığında avantaj sağlamaktadır. Markete gitmeden önce Bim sütlaç fiyatı hakkında bilgi almak istiyorsanız sayfayı kaydetmenizi önermekteyiz.

  • Bim Sütlaç Fiyatı: 3,25 TL.
Bim Fırın Sütlaç Fiyatı
Fırın sütlaç sunumu.

Bim Fırın Sütlaç Fiyatı

Bim fırın sütlaç fiyatı için gerekli incelemeleri gerçekleştirdik. Burada ileteceğimiz bilgiler reel ortamda değişiklik gösterebilir. Bunu da dikkate almanızı tavsiye ederiz.

  • Bim Fırın Sütlaç Fiyatı: 4,35 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.