Bim Kefir Fiyatı

Bim Kefir Fiyatı

Kefir oldukça sağlıklı bir süt ürünüdür. Son zamanlarda Bim kefir fiyatı birçok kişi tarafından öğrenilmek istenmektedir. Genel olarak kefirin bir çok çeşidini Bim marketlerinde bulmak mümkündür. Fiyatı ise genelde piyasa ile aynıdır. Satış yapılan marka ise Altınkılıç olmaktadır. Birçok müşteri tarafından sevilerek tüketilmektedir. Daha önce hiç kefir içmemiş kişiler internet üzerinden araştırmalar yapmaktadır. Kendisine en uygun markayı ucuza almak için markalar arasında kıyaslamalar gerçekleştirilmektedir. Ekibimiz Bim’de satılan kefiri severek tüketmektedir. Kıvamı ve damakta bıraktığı tat oldukça iyi diyebiliriz. Eğer merak ettiğiniz bir lezzetse size en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz. Bim kefir kullananların yaptığı yorumlar ise genel olarak olumlu diyebiliriz.

Bim kefir fiyatı
Kefir mayası.

Kefirin faydaları saymakla bitmez. Özellikle bağırsak sorunu yaşayanlara tavsiye edilmektedir. İçeriğinde birçok vitamin ve kalsiyumu barındırmaktadır. Özel bir maya ile hazırlanmaktadır. Kefirin oluşabilmesi için bu maya ve süt belirli bir süre bekletilmektedir. Aynı yoğurtta olduğu gibi mayalanma süreci bittiğinde ortaya kefir çıkmaktadır. Hafif ekşi bir tada sahiptir. Bim marketlerde satılan kefir de aynı bu yöntemlerle üretilmektedir. Bir diğer yararı ise sindirim sistemine olmaktadır. Bağışıklık için de güçlü bir kalkan oluşturmaktadır. Günümüzde bağışıklık konusu oldukça önemli hale gelmektedir. Direkt olarak yediklerimizle ilgili bir konudur. Bu sebeple vatandaşlar faydalı yiyecek ve içecekleri sık sık tüketmektedir. Bim mağazalarında satılan kefir de bunlardan biri olmaktadır. Genel olarak 1 litrelik şişelerde satışı yapılmaktadır. Ancak 200 ml şeklinde de raflarda bulmak mümkündür.

Bim kefir fiyatı
Çilekli kefir.

Birçok çeşidi bulunan kefirin sade hali daha sık tercih edilmektedir. Çünkü içerisinde şeker ve ekstra kalori barındırmamaktadır. Fiyatı da alınabilir seviyelerdedir. Özellikle diyet yapan ve şekere karşı duyarlı olanlar bu versiyonu kullanmalıdır. Fakat söylediğimiz gibi tadı ilk etapta tuhaf gelebilmektedir. Eğer içmekte zorlanıyorsanız içerisine çeşitli taze meyveler de eklemenizi önerebiliriz. Arama motorlarında birçok farklı tarif bulunmaktadır. Harika lezzetler ortaya çıkarabilirsiniz. Hazır meyveli satılan Bim kefir ürününü tüketmek görece daha kolaydır. Eğer kilo probleminiz yoksa belirli miktarlarda içebilirsiniz. Tüm bunlardan önce laktoz alerjiniz varsa doktorunuza danışınız. Sağlıklı bir şekilde beslenmek için bunu önemsemelisiniz. Sizler de Bim kefir fiyatı için inceleme yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Aşağıda yer alan bilgilere bakmanız yeterli olacaktır.

Bim kefir fiyatı
Güzel bir kefir tabağı.

Bim Altınkılıç Kefir Fiyatı

Bim Altınkılıç kefir fiyatı genel olarak diğer markalar ile kıyaslanmaktadır. Bim’de satılan kefir, bir çok ürününe göre özel üretim olmamaktadır. Diğer marketlerde de Altınkılıç kefir şişelerine denk gelmek mümkündür. Burada ortaya çıkan durum ise müşterilerin alışkanlığı olmaktadır. Size en yakın market Bim ise sepete eklemenizi tavsiye ederiz. Güncel Bim kefir fiyatı aşağıdaki gibidir.

  • Bim Altınkılıç Kefir Fiyatı (1 LT): 7,95 TL.
  • Bim Altınkılıç Kefirix Meyveli Kefir Fiyatı(250 Ml): 4,25 TL.

Diğer Bim süt ürünleri fiyatları için aşağıdaki adresleri inceleyebilirsiniz.

Bim Dost Süt Fiyatları
Bim Yoğurt Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.