Bim Avokado Fiyatı

Bim Avokado Fiyatı

Bim marketlerde satışı yapılan sebzelerden biri de avokado olmaktadır. Dolayısıyla Bim avokado fiyatı merak konusudur. Avokado özellikle son dönemde oldukça popüler olan bir meyvedir. Genellikle diyet yapan ya da sağlıklı beslenen kişilerin gözdesi olmuştur. Bim marketlerde dönem dönem avokado satışı yapılmaktadır. Fiyatı da rakiplerine göre uygun seviyede olmaktadır. Tekli şekilde satın alım yapılabilmektedir. Bu sayede ihtiyacınıza göre alışveriş yapıp israftan kaçınmış olursunuz. Bim’e gelen avokado oldukça kalitelidir. Lezzeti bizce gayet yerindedir. Pazara gidemeyen kişilerin Bim şubelerine gitmesi yeterlidir. Çeşit çeşit sebze ve meyve arasında dilediğinizi seçebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bim avokado fiyatı
Avokado ile hazırlanmış kahvaltı sofrası.

Avokadonun bilinen birçok faydası vardır. İçerisinde bulunan farklı yağ çeşitleri oldukça sağlıklıdır. Şeker içermez. Antioksidanlar yardımıyla bağışıklık sistemini oldukça güçlendirmektedir. Bim’de atılan avokado içerisinde çeşitli vitaminler vardır. Bunlar da kanser hastalığını önleyici özelliklere sahiptir. Avokado oldukça iyi bir lif kaynağıdır. Bu sayede tok kalmanızı sağlamaktadır. Ayrıca kalorisinin büyük bir kısmı faydalı yağlardan gelmektedir. O nedenle kilo kontrolü yapmak isteyenlerin Bim’den sıkça aldığı ürünlerden biridir. Diğer yandan kolestrol seviyesini düzenlemeye yardımcı bir besindir. Günde bir avokado yarısı yenmesi tavsiye edilmektedir. Ancak yine de bunu doktor kontrolünde yapmakta fayda olacaktır.

Bim avokado fiyatı
Avokadolu salata tabağı.

Bim’de satılan avokado ile birçok farklı tatlı, yemek ve salata yapılabilir. Genelde tarifler bütçeye uygun fiyatlı olmaktadır. Örnek olarak fazla kalori içermeyen bir tatlı yapmak isterseniz bu tarife göz atabilirsiniz. İhtiyacınız olan malzemeler dört adet olgun avokado, bir bardak Bim dost süt, yarım bardak çam balı, kakao ve vanilya özütü. Üzeri için malzemeler ise şöyledir; krema, dondurulmuş meyveler ve çikolata. Tüm malzemeleri istediğiniz kıvama getirene kadar blender aletinde karıştırın. Üzerini streç film ile kaplayarak soğuması için buzdolabınıza kaldırın. Daha sonra krema, meyve ve çikolatayı ekleyerek servis edin. İşte Bim avokado sayesinde ucuz fiyatlı tatlınız hazır hale geldi. Bunun gibi birçok tarife internet sitelerinden ulaşabilirsiniz. Web sitemizden Bim avokado fiyatı hakkında yeterli bilgiyi aldıktan sonra da markete gidebilirsiniz.

  • Bim avakado fiyatı: 4,75 TL.

Diğer Bim ürünü fiyatları için aşağıdaki adresleri takip edebilirsiniz.

Bim Muz Fiyatı
Bim Kuru Kayısı Fiyatı
Bim Kefir Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.