Bim tavuk döner fiyatları

Bim tavuk döner fiyatları

Hazır yemek denildiğinde ilk akla gelenlerden bir tanesi de tavuk döner olmaktadır. Bim tavuk döner fiyatları da uygun olması nedeniyle sık olarak tercih edilmektedir. Dondurulmuş hazır yemekler özellikle yalnız yaşayan kişiler için öğlen ve akşam yemeğinde iyi bir alternatif oluşturmaktadır. Zamanı olmayanların pratik bir biçimde öğün oluşturmasını sağlayan bu yiyecekler ile siz de farklı lezzetleri tatma şansına sahip olabilirsiniz. Bu ürünleri alan kişilerin önceliklerinden ikisi ekonomik olması ve sağlıklı üretim koşullarından geçmiş olmasıdır. Türk mutfağında hazır gıda olarak tavuk mamulleri çokça tüketilmektedir. Bim marketlerde de birçok çeşidini bulabileceğiniz tavuk ürünleri sayesinde ortalama 5 dakikalık bir pişirme süresiyle yemeğinizi hazır edebilirsiniz.

Bim mağazalarında piliç döner ürünleri için en sık karşılaşacağınız markalar Lezita,Bgrill,Gediz,Keskinoğlu ve Ege Tav olacaktır. Bunların arasında özellikle hazır gıda şeklinde satış gerçekleştiren Keskinoğlu markası oldukça popüler bir konuma sahiptir. Döner,fileto ve soslu tavuk kovası gibi çeşitlerini satın alan kişiler hem lezzetli hem de pratik bir şekilde sofralarını süsleyebilir. Birçok test aşamasından geçmesi sebebiyle güvenilir bir imajı olan Keskinoğlu ve Bgrill markalı tavuk mamullerini Bim’den satın alarak rahatlıkla tüketebilirsiniz. Ancak her alışverişte olduğu gibi üretim ve son kullanma tarihine mutlaka dikkat etmelisiniz. Sizlere iletiğimiz bilgilendirmeler tamamen aklınızda bir fikir oluşturması içindir. Fiyat ve diğer konularda en doğru bilgi için Bim iletişim merkeziyle irtibata geçebilirsiniz.

Bilindiği gibi pandemi sebebiyle restoranlar da sadece paket servise dönmek durumunda kalmıştır. Bu nedenle insanlar özellikle sıcak yenmesi gereken ve servis esnasında dağılmaması gereken yiyecekleri kendi evlerinde yapmak istiyorlar. Bunlardan en merak edilen ve ilgili gösterileni ise tavuk iskender kebabı olmaktadır. Bim marketten alacağınız tavuk döner,pide ve yoğurt ile çok basit bir şekilde bu yemeği hazırlamanız mümkündür. Bu sayede hem daha ucuz hem de kolayca hazırlanan tavuk iskender dönerinizi afiyetle yiyebilirsiniz. Bu sebeple bim piliç döneri market alışveriş listenizde bulundurmanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. Sizler için Bim tavuk döner fiyatları detaylarını aşağıdaki tabloda sunmaktayız. Sormak istediğiniz bir konu olursa yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca kendi yaptığınız tavuk döner tariflerini de paylaşmaktan çekinmeyin.

Bim tavuk döner fiyatları
Bim tavuk döner ile hazırlanmış iskender kebap

# Fiyatlar #

Bgrill Tavuk Döner – 200 Gram = 6 TL.
Lezita Izgara Dilimli Piliç Fileto – 120 Gram = 8 TL.

One thought on “Bim tavuk döner fiyatları

  • Aralık 3, 2020 tarihinde, saat 7:50 pm
    Permalink

    Çok güzel oluyor evde ailecek yapıp yiyoruz. Herkese öneririm çok teşekkürler burdaki fiyatlandırma sayesinde hayatım düzene girdi.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.