Şampanya Fiyatları

Şampanya Fiyatları 2021 Tam Liste

Şampanya fiyatları merak eden kullanıcılarımız, Dünyada ve ülkemizde alkol tüketiminde her geçen gün artış görülüyor. Üstelik eğlence, keder, bağımlılık gibi nedenler ise alkol tüketimini daha da artırıyor. Bundan dolayı piyasada farklı üretim şekillerine sahip onlarca alkol türü vardır.

Genellikle elit kesim tarafından tercih edilen şampanya ise kendine özel bir aromaya sahiptir. Hatta daha çok kutlama ve partilerde tercih ediliyor. Böylelikle fiyat olarak benzerlerinden biraz daha pahalı satılıyor. Kısacası her geçen yıl değişen vergi oranlarıyla yeni fiyatlama yapılıyor. Aynı zamanda Şampanya fiyatları ne kadar 2021 tam listesi için sitemize bakabilirsiniz.

Şampanya Fiyatları Tam Listesi

Şampanya fiyatları 2021 tam listesi güncel olsa da bölgeden bölgeye ve alışveriş yapılan yere göre ufak farklılıklar gösterebiliyor. Büyük marketler ve tekel büfeleri fiyat konusunda bir miktar da olsa esneklik gösteriyor. Bu fark bazen normal fiyatın üzerinde olabildiği gibi altında da olabiliyor. Özellikle büyük marketler zaman zaman şampanya fiyatlarında kampanya düzenleyerek daha makul fiyatlarda ürün satışı gerçekleştiriyor.

Şampanya Fiyatları

Kutlamalarda sıklıkla tüketilen şampanya, bazı kesimlerin vazgeçilmez içecekleri arasında yer alıyor. Fransa Champagne’de üretimi başlayan içecek ismini de buradan alıyor. Şampanyalar özel şişelerde satılıyor.

Şişenin patlatılarak açılması kutlamalara ayrı bir eğlence katıyor. Bu şişeler 75 ml, 150 ml veya 300 ml’lik ölçülere sahiptir. Tercihe ve ihtiyaca göre istediğiniz şişeyi seçebilirsiniz. Şampanya fiyatları 2021 tam listesi ile farklı miktarlardaki ürünler için önerilen satış fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Şampanya Fiyatları
Şampanya Fiyatları

Güncel 2021 Şampanya Fiyatları Ne Kadar?

Şampanya çeşitleri ve güncel fiyatlarını sayfamızda bulabilirsiniz. En güncel fiyatlar liste halinde düzenlenmiştir.

Güncel fiyatlarını sayfamızda bulacağınız şarap çeşitleri şu şekildedir;

 • Mumm Cordon Rouge Şampanya fiyatı 75’lik: 450 TL.
 • Perrier Jouet Belle Epoque Şampanya fiyatı: 75’lik: 1.100 TL.
 • Cafe De Paris Şampanya (Köpüklü şarap) fiyatı 75’lik: 165 TL.
 • Garrone Prosecco Şampanya (Köpüklü şarap) fiyatı 75’lik: 190 TL.
 • Dom Perignon Şampanya fiyatı 75’lik: 1.550 TL.
 • Krug Rose Şampanya fiyatı 75’lik: 135 TL.
 • VCP La Grande Dame Vintaged Şampanya fiyatı 75’lik: 1.100 TL.
 • Veuve Clicquot Rose Şampanya fiyatı 75’lik: 500 TL.
 • Ruinart Şampanya fiyatı 75’lik: 500 TL.
 • Moet & Chandon Imperial Şampanya fiyatı 75’lik: 440 TL.
 • Bottega Gold Şampanya fiyatı 75’lik: 200 TL.
 • Kavaklıdere Şampanya fiyatı 75’lik: 100 TL.
 • Kayra Balo Şampanya fiyatı 75’lik: 100 TL.

Dünya genelinde en çok tercih edilen şampanyaların piyasada ne kadara satıldığını ve güncel fiyat listesini siz değerli ziyaretçilerimiz için yayınlıyoruz.

Güncel Şampanya Fiyatlarının Tam Listesi

Havalı bir şarap türü olan şampanya, üç farklı tür üzümden elde edilen alkollü içeceklerden biridir. Yerli ve yabancı birçok marka tarafından üretilen şampanyalar farklı fiyat listeleri ile satışa sunuluyor.

Vergilerle birlikte önerilen satış fiyatı her yıl güncelleme olur. Yerli markaların, ithal şaraplara oranla daha uygun fiyata satıldığını belirtmek gerekiyor. Dünyanın önde gelen şirketleri tarafından üretilen şampanya çeşitleri yüksek fiyatlarla satışa sunulsa da geniş bir tüketici kitlesine ulaşmış durumda.

2021 Şampanya Fiyatları

Şampanyayı diğer alkollerden ayıran en temel özelliği köpüğünün olmasıdır. Çalkalanıp patlatıldığı zaman köpüğün büyük bir bölümü akar. İlk defa Fransa’da bir araba yarışının kutlamaları sırasında patlatılarak açılması günümüze kadar süregelmiş bir gelenektir. Bu şampanyanın tadını bir miktar olumsuz etkilese de vazgeçilmez bir uygulamadır. Şampanya fiyatları 2021 tam listesi ​​​​​​ile sevdiğiniz marka için bu yıl tavsiye edilen satış fiyatına ulaşın. Bunun yanında Jagermeister fiyatı için buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!

Tüm Ürünlerin En Güncel Fiyatları