Şampanya Fiyatları Güncel

Şampanya fiyatları merak eden kullanıcılarımız, Dünyada ve ülkemizde alkol tüketiminde her geçen gün artış görülüyor. Üstelik eğlence, keder, bağımlılık gibi nedenler ise alkol tüketimini daha da artırıyor. Bundan dolayı piyasada farklı üretim şekillerine sahip onlarca alkol türü vardır.

Genellikle elit kesim tarafından tercih edilen şampanya ise kendine özel bir aromaya sahiptir. Hatta daha çok kutlama ve partilerde tercih ediliyor. Böylelikle fiyat olarak benzerlerinden biraz daha pahalı satılıyor. Kısacası her geçen yıl değişen vergi oranlarıyla yeni fiyatlama yapılıyor. Aynı zamanda Şampanya fiyatları ne kadar 2021 tam listesi için sitemize bakabilirsiniz.

Şampanya Fiyatları Tam Listesi

Şampanya fiyatları 2021 tam listesi güncel olsa da bölgeden bölgeye ve alışveriş yapılan yere göre ufak farklılıklar gösterebiliyor. Büyük marketler ve tekel büfeleri fiyat konusunda bir miktar da olsa esneklik gösteriyor. Bu fark bazen normal fiyatın üzerinde olabildiği gibi altında da olabiliyor. Özellikle büyük marketler zaman zaman şampanya fiyatlarında kampanya düzenleyerek daha makul fiyatlarda ürün satışı gerçekleştiriyor.

Şampanya Fiyatları

Kutlamalarda sıklıkla tüketilen şampanya, bazı kesimlerin vazgeçilmez içecekleri arasında yer alıyor. Fransa Champagne’de üretimi başlayan içecek ismini de buradan alıyor. Şampanyalar özel şişelerde satılıyor.

Şişenin patlatılarak açılması kutlamalara ayrı bir eğlence katıyor. Bu şişeler 75 ml, 150 ml veya 300 ml’lik ölçülere sahiptir. Tercihe ve ihtiyaca göre istediğiniz şişeyi seçebilirsiniz. Şampanya fiyatları 2021 tam listesi ile farklı miktarlardaki ürünler için önerilen satış fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Şampanya Fiyatları
Şampanya Fiyatları

Güncel 2023 Şampanya Fiyatları Ne Kadar?

Şampanya çeşitleri ve güncel fiyatlarını sayfamızda bulabilirsiniz. En güncel fiyatlar liste halinde düzenlenmiştir.

Güncel fiyatlarını sayfamızda bulacağınız şarap çeşitleri şu şekildedir;

Şampanya Markası Hacim Fiyat (TL)
Mumm Cordon Rouge Şampanya 75’lik 450 TL
Perrier Jouet Belle Epoque Şampanya 75’lik 1.100 TL
Cafe De Paris Şampanya (Köpüklü şarap) 75’lik 165 TL
Garrone Prosecco Şampanya (Köpüklü şarap) 75’lik 190 TL
Dom Perignon Şampanya 75’lik 1.550 TL
Krug Rose Şampanya 75’lik 135 TL
VCP La Grande Dame Vintaged Şampanya 75’lik 1.100 TL
Veuve Clicquot Rose Şampanya 75’lik 500 TL
Ruinart Şampanya 75’lik 500 TL
Moet & Chandon Imperial Şampanya 75’lik 440 TL
Bottega Gold Şampanya 75’lik 200 TL
Kavaklıdere Şampanya 75’lik 100 TL
Kayra Balo Şampanya 75’lik 100 TL

Dünya genelinde en çok tercih edilen şampanyaların piyasada ne kadara satıldığını ve güncel fiyat listesini siz değerli ziyaretçilerimiz için yayınlıyoruz.

Güncel Şampanya Fiyatlarının Tam Listesi

Havalı bir şarap türü olan şampanya, üç farklı tür üzümden elde edilen alkollü içeceklerden biridir. Yerli ve yabancı birçok marka tarafından üretilen şampanyalar farklı fiyat listeleri ile satışa sunuluyor.

Vergilerle birlikte önerilen satış fiyatı her yıl güncelleme olur. Yerli markaların, ithal şaraplara oranla daha uygun fiyata satıldığını belirtmek gerekiyor. Dünyanın önde gelen şirketleri tarafından üretilen şampanya çeşitleri yüksek fiyatlarla satışa sunulsa da geniş bir tüketici kitlesine ulaşmış durumda.

2023 Şampanya Fiyatları

Şampanyayı diğer alkollerden ayıran en temel özelliği köpüğünün olmasıdır. Çalkalanıp patlatıldığı zaman köpüğün büyük bir bölümü akar. İlk defa Fransa’da bir araba yarışının kutlamaları sırasında patlatılarak açılması günümüze kadar süregelmiş bir gelenektir. Bu şampanyanın tadını bir miktar olumsuz etkilese de vazgeçilmez bir uygulamadır. Şampanya fiyatları 2021 tam listesi ​​​​​​ile sevdiğiniz marka için bu yıl tavsiye edilen satış fiyatına ulaşın. Bunun yanında Jagermeister fiyatı için buradan ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Şampanya Fiyatları Güncel

 • Temmuz 31, 2023 tarihinde, saat 9:57 pm
  Permalink

  tüm markaları girmişsiniz

  Yanıtla
 • Ağustos 9, 2023 tarihinde, saat 8:35 pm
  Permalink

  fiyatlar iyiki güncel Şampanya

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.