Moloz Hattı ve Taşıma Fiyatları

Moloz, inşaat ve yapılardan arda kalan kullanılmayan atık olarak nitelendirilen malzemedir. Genellikle kum, taş, çakıl, kaya parçaları gibi yığınsal malzeme denilebilir. Bu işleri yaptırmak için firma ve şirketler bulunmaktadır. Bina yıkım, kazma, eşme işlerinden ortaya çıkanları taşımak için özel yük kamyonları devreye girmektedir. Daha küçük işlerde ise ekip yönlendirilir ve dayanıklı taşıma çuvallarına konularak atılabilir. Beden ve güç işi olması sebebi ile zor bir iştir. Buna bağlı çalışan kişi sayısı da artmaktadır. Bu yazımızın detayında ise moloz taşıma fiyatları başta olmak üzere moloz atımı, moloz hattı gibi terimler içinde bilgi vereceğiz.

moloz taşıma fiyatları
moloz taşıma fiyatları

Moloz atımı evinizin tadilat, tamirat işlerinden sonrada yapılmaktadır. Örneğin banyo fayanslarının kırılıp değiştirilmesi, mutfak tezgahının yenilenmesi gibi işlerde molozlar çıkmaktadır. Bunu hızlıca toparlayan yeni çalışma alanı açılması için dikkatle çuvallara koyup belediyenin veya farklı izinli atım yerlerine götüren moloz şirketleri vardır.

Moloz Taşıma Fiyatları

Büyükşehirlerde alternatif moloz taşıyan moloz atım işi yapan bulmak kolay. Küçük il ve ilçelerde ise bu durum biraz zor olacaktır. Araştırdığımız üzere bir evden çıkan moloz atım işi için 1 günlük çalışma yeterli oluyor. Fiyat ise (işe ve moloza göre değişmektedir) 3 çalışan kişi hesaplaması yapılarak günlük 500 TL gibi tutarlar istenmektedir. Şirket ve firmalar ile ustalarla anlaşarak pazarlık yapmanız mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.