Bim Kaju Fiyatı

Bim Kaju Fiyatı

Kaju son dönemlerde oldukça popüler olan bir kuru yemiştir. Buna istinaden Bim kaju fiyatı da merak edilir olmuştur. Bizce Bim çerezler konusunda kendini kanıtlayan bir firmadır. Birçok çeşidi raflarda müşterilere sunmaktadır. Kaliteli ve taze olarak satın alabilirsiniz. Özellikle kaju mutlaka taze tüketilmelidir.  Çıtır çıtır tadıyla sizlere harika bir atıştırma sunacaktır. Diğer kuru yemişlerden oldukça farklı bir yapısı vardır. Kavrulmuş hali pek çok kişinin favorisi durumdadır. İçeceklerin yanında çok iyi uyum sağlar. Özellikle film izlerken Bim’den aldığını kajuyu afiyetle tüketebilirsiniz. Fiyatı da uygun seviyelerde tutulmaya çalışılmaktadır. Siz de kaju alacaksanız ve fiyatını öğrenmek istiyorsanız sayfamıza göz atabilirsiniz.

Bim kaju fiyatı
Bir avuç kaju fıstığı.

Genelde iki şekilde kaju satışı yapılmaktadır. Çiğ ve kavrulmuş olarak bulunabilmektedir. Bim’de satılan çiğ kaju daha çok diyet yapan ya da sağlıklı beslenmek isteyenler tarafından satın alınmaktadır. Herhangi bir işleme tabi tutulmaması nedeniyle tuz bulunmamaktadır. Bu haliyle doktorunuza danışarak belirli miktarlarda yiyebilirsiniz. Lezzeti ve doyuruculuğu sebebiyle tercih edilebilir. Yaşadığımız zorlu pandemi sürecinde bağışıklık sisteminin güçlü tutulması önem arz etmektedir. Kaju, içeriğinde bulunan selenyum minareli ile bu konuda yardımcı olmaktadır. Sindirim sistemine de iyi geldiği bilinmektedir. İçeriğinde bulunan vitaminler ile günlük ihtiyacınızı karşılamanızı sağlar. Ayrıca kansızlık sorunu yaşayanlar için de tavsiye edilmektedir. Tabi ki herkesin vücut sistemi farklı olduğundan mutlaka doktora danışılmalıdır. Alerjisi olan kişiler kajudan kesinlikle uzak durmalıdır.

Bim kaju fiyatı
Bir kase kaju.

100 gramlık kavrulmuş kaju fıstığı yaklaşık 574 kaloridir. Bundan dolayı abartıya kaçmamak gerekir. Bim’de bulunan Simbat markalı kaju ürün müşterilere sunulmaktadır. Paketlemesinde özel bir yapı kullanılmaktadır. yapılmaktadır. Bu şekilde her zaman taze kalabilmektedir. Dilerseniz paketi açtıktan sonra cam kavanozlarda saklayabilirsiniz. Ağzını iyice sıkmanız halinde bayatlama riski düşecektir. Tüketeceğiniz miktarı kaselere koyduktan sonra tekrar kapağı kapatabilirsiniz. Genel olarak fiyatı diğer çerezlere göre yüksek olmaktadır. Çünkü genel olarak başka yerlerden ithal edilmektedir. Ülkemizde de üretimi mevcuttur. Ancak genel talebi tam olarak karşılayamamaktadır. Genelde Brezilya ve Hindistan ana vatanı olarak bilinmektedir. Türkiye’de ise iklim sebebiyle daha çok doğu illerinde yetiştirilmektedir. Sizler de Bim kaju fiyatı hakkında bilgi almak istiyorsanız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  • Bim Simbat Kaju Fiyatı (150 Gram): 15,90 TL.

4 thoughts on “Bim Kaju Fiyatı

  • Nisan 17, 2021 tarihinde, saat 11:35 am
    Permalink

    500gram kaju bugün baktım 55₺
    Doğru bildiğim kadarıyla 250gram kaju fıstığı 28,95₺

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.