Bim Kek Fiyatı

Bim Kek Fiyatı

Bim’de birçok farklı şekilde kek satışı mevcuttur. Müşterileri tarafından Bim kek fiyatı konusu sıkça araştırılmaktadır. Bize göre Bim ürünleri her zaman taze ve kaliteli olmaktadır. Genel olarak gıda ürünlerini daha sık tercih ediyoruz. Çünkü kendine özgü üretim yaptırmaktadır. Bu sayede büyük markaların ürettiği gıdaları farklı markalarla alabiliyoruz. Bim kek çeşitleri gibi raflarda yer alan diğer malzemeleri de ekonomik olarak satın almamız mümkün oluyor. Kalitesiyle fark yaratan Bim markalarını gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Evde yapılan ikramlıklar elbette her zaman daha lezzetlidir. Ancak özellikle ani misafirlik durumu olduğunda hazır yiyecekler günü kurtarmaktadır. Bunların başında ise Bim’de satılan Casey kek gelmetedir.

Bim kek fiyatı
Hazır kek örneği.

Hazır olarak satılan keklerin farklı türleri vardır. Genel olarak tercih edilenler meyveli,kakaolu ve fındıklı çeşitleridir. Ufak paketler halinde satışı mevcuttur. Ya da baton olarak geçen uzun düz kekleri de Bim’de bulmak mümkündür Yaptığımız kıyaslamalarda Casey markalı keklerin oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Bilindik pek çok markanın ürünleriyle yarışabilir vaziyettedir. Eğer siz de hem lezzetli hem de uygun fiyatlı kek alımı yapmak istiyorsanız Bim’e gidebilirsiniz. Yaygın nakliye ağı sayesinde son tüketim zamanına kadar tazeliğini korumaktadır. Bu şekilde tadından hiçbir şey kaybetmemektedir. Yine de her ihtimale karşı paket üzerinde yer alan yazıları okumanızı tavsiye ederiz. Üretim tarihi ve son kullanım tarihi mutlaka belirtilmektedir. Yazımız üzerinden Bim kek fiyatı bilgisini aldıktan sonra rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

  • Eti Popkek Muzlu 60 Gr 1.20 TL
  • Ülker Dankek Rulo Pasta 235 Gr 4.75 TL
  • Ülker Olala Sufle Mini 162 Gr 4.95 TL
  • Eti Topkek İçidolu Çilekli Kakaolu Kek 143 Gr 4.50 TL
  • Eti Popkek Mini Çikolata Kremalı 180G 5.75 TL
  • Eti Browni İntense 50G 1.75 TL

Bim Hazır Kek Ne Kadar?

Bim’de satılan bir diğer kek ürünü Connex markalı pasta altıdır. Evde pasta yapmak isteyen kişiler Bim hazır kek ne kadar? sorusunu sormaktadır. Piyasaya göre oldukça uygun bir fiyatı mevcut diyebiliriz. Kendi pastasını yapacak olan kişiler diğer malzemeler ile birlikte satın alım yapabilir. Gitmeden önce konu başlığına göz atarak fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bim Hazır Kek Ne Kadar?
Bim hazır kek ile yapabileceğiniz farklı bir tarif örneği.

Hazır kek burada ana malzeme olacaktır. Krem şanti,krema,çikolata sosu ve meyveler ile harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Pasta altı kekin üretim sürecinde özel bir kesim tekniği uygulanmaktadır. Yuvarlak 2 parça halinde paketlenmektedir. Bu sayede basit bir şekilde evde pasta yapmak mümkün hale gelmektedir. Connex markalı Bim hazır kek ne kadar? konusunu aşağıda iletiyoruz.

  • Bim Connex 280 Gram Pasta Tabanı(Hazır Kek) = 4.95 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.