Bim Köfte Fiyatları

Bim Köfte Fiyatları

Bim’de satılan paketli gıdalardan biri de köfte olmaktadır. Oldukça lezzetli olan bu ürün için Bim köfte fiyatları merak edilmektedir. Özellikle günümüzde çalışan kişiler için kurtarıcı bir rol oynamaktadır. Evde yapacak yemek bulamıyorsanız hazır yemeklere yönelebilirsiniz. Bunun için de en doğru adres Bim marketleri olacaktır. Uygun ve avantajlı fiyatlar ile alışveriş yapmak mümkündür. Et ürünleri konusunda da kendini aşmış seviyededir. Emin markasıyla sunduğu köfteler de pek çok kişinin listesinde yer almaktadır. Ayrıca bazı dönemlerde farklı markalar ile dondurulmuş köfteler de gelebilmektedir. Bunun için Bim’in sitesinden aktüel kampanyalarını takip edebilirsiniz. En güncel fiyatlara her zaman oradan ulaşabilirsiniz.

Bim köfte fiyatları
Paketli pişirmeye hazır köfteler.

Köftenin birçok çeşidi mevcuttur. Tekirdağ, kasap ve inegöl en bilinenleridir. Bunların arasında şekil, lezzet ve kullanılan malzemeler farklıdır. Bim şubelerinde herkesin damak tadına hitap eden köfteler mevcuttur. Dondurulmuş ya da pişirmeye hazır halde yerlerini almaktadır.  Ayrıca hamburger yapmak isteyenler için de seçenek bulunmaktadır. Evde kendi burgerini yapmak isteyenler kesinlikle Bim’e göz atmalıdır. Yine buradan alacağınız özel ekmeklerle şahane bir menü oluşturabilirsiniz. Yanında biraz da patates kızartması yapmanızı önerebiliriz. Bu şekilde kendi el emeğinizle hamburger köftesi alarak işe girişebilirsiniz. Daha sağlıklı bir şekilde karnınızı doyurmanız mümkün olacaktır. Ya da ailenizin iştahını kabartabilirsiniz.

Bim köfte fiyatları
Harika pişmiş bir köfte menüsü.

Köfte yapımında kıymanın kalitesi çok önemli olmaktadır. Genelde insanlar kasaptan kıyma alarak evde köfte yapabiliyor. Fakat yemek yapmayı bilmeyenler için Bim imdada yetişiyor. Emin etiketli ürünler tüm helal kesim sertifikalarına sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla tüketim sağlayabilirsiniz. Kesilecek hayvanlar tüm test ve kontrollerden geçirilmektedir. İslami koşullara uygun bir şekilde kesim yapılır. Daha sonra etlerin işlenebilmesi için üretim tesisine gönderilir. Burada tüm yıkama ve dezenfekte etme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Daha sonra son kullanıcıya uygun forma sokulur. En çok sevilen baharatlar kullanılarak Bim köftesi bu şekilde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bizlere göre Bim köfte fiyatları oldukça ucuz kalmaktadır. Dilerseniz web sitemizi kaydederek her zaman hızlı bir biçimde sonuca ulaşabilirsiniz.

  • Bim Mutfağım Donuk Hamburger Köfte 225 Gram = 8,50 TL
  • Bim Emin Kuru Köfte 400 Gram = 16.90 TL
  • Bim İnegöl Köfte 400 Gram = 17,50 TL
  • Bim Emin Satır Köfte 400 Gram = 17,49 TL
  • Bim Izgara Köfte 400 Gram = 17,90 TL
Bim köfte fiyatları
Müthiş bir köfte tabağı.

Diğer Bim gıda fiyatları için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz.
Bim yoğurt fiyatı
Bim margarin fiyatı
Bim yufka fiyatı
Bim tereyağı fiyatı
Bim tavuk fiyatları
Bim labne peynir fiyatı
Bim süzme peynir fiyatı
Bim makarna fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.