Bim labne peynir fiyatı

Bim labne peynir fiyatı

Bim’in müşterileri tarafından rağbet gösterilen ürünlerden biri de Kerem labne’dir. Alışverişe gitmeden önce Bim labne peynir fiyatı hakkında yazıları okuyan kişiler bütçelerini daha kolay planlamaktadır. Oldukça lezzetli ve kaliteli bir ürün ortaya koymuş olan Bim, süt mamulleri konusunda bir kez daha kendisini kanıtlamıştır. Helal sertifikasına sahip olan bu labne peyniri içerisinde sağlığa yararlı pek çok madde bulunmaktadır. 300 gramlık bir paketinin yaklaşık 195 kalori olması nedeniyle sağlıklı beslenenler arasında popüler bir alternatif olmaktadır. Kahvaltılarında klasik peynir çeşitleri dışına çıkarak farklı bir lezzet kullanmak isteyenler Bim labne peynirini tercih etmektedir.

Labne denildiğinde akla gelen ilk yiyeceklerden bir tanesi de cheesecake olmaktadır. Birden fazla katmana sahip olan bu tatlı son zamanlarda ülkemizde de revaçtadır. Hafif olması sebebiyle birçok kişi akşam yemeği sonrasında tüketebilmek için tercihini cheesecake’ten yana kullanmaktadır. Bu tatlının tariflerine bakıldığında ise ilk ihtiyaç duyulan gıda maddelerinden birisi labne olmaktadır. Özel günlerinizde misafirlerinize ikram etmek için mükemmel bir tatlı yapmanın yolu temel malzemelerinin kaliteli olmasından geçmektedir.Dolayısıyla harika bir sonuç çıkarabilmek için Kerem markalı labne peynirini kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Size en yakın Bim markete uğrayarak soğuk yiyecekler reyonundan bu ürüne ulaşabilirsiniz.

Bim labne peynir fiyatı
Bim labne peyniri ile yapılmış cheesecake

İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan Bim labne peynirini gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Gluten hassasiyeti olan insanlar için oldukça uygun bir peynirdir. Süt yağı oranı ortalama olarak 17 gram olması nedeniyle sporcuların da gözdesi haline gelmektedir. Markete gitmeden önce alacağı ürünlerin fiyatını araştıran müşteriler birçok kıyaslama gerçekleştirmektedir. Yakın zamanda getirilen sokağa çıkma kısıtlamaları, özellikle çalışan kesimin alışveriş konusunda daha hızlı olmalarını gerektirmektedir. Akşam 21:00’de başlayan yasaklar nedeniyle birçok mağaza 20:00’de kapılarını kapatmaktadır. Bu nedenle Bim labne peynir fiyatı detalarına bakarak markette fazla oyalanmadan istediğiniz ürünü alıp çıkabilirsiniz.

Kerem labne peynir fiyatı

Aşağıda paylaştığımız Kerem labne peynir fiyatı tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Fiyatlar bölgesel olarak değişkenlik gösterebilir. Ayrıca indirim kataloglarında birden fazla alım için kampanyalar düzenlenebilmektedir. İlettiğimiz bu bilgiler kesin sonuçları göstermemektedir. En doğru bilgiler için Bim ile irtibata geçmeyi deneyebilirsiniz.

Bim kerem labne peynir fiyatı – 300 gram  = 6,75 TL
Kilogram fiyatı : 22,50 TL

Bim dışında alternatif marketlerin fiyatları;

Migros – 200 gram = 4.5 TL
A101 Milkten – 300 gram = 6.75 TL
Şok Mis – 400 gram = 9 TL


Diğer Bim peynir fiyatları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz;

Bim süzme peynir fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.