Bim Yoğurt Fiyatı

Bim Yoğurt Fiyatı

Bim yoğurt fiyatı birçok markete göre oldukça uygun seviyededir. Bim yoğurdu, herkesin favorisi olan süt ürünleri grubu içerisinde yer almaktadır. Ekonomik fiyatlarla kaliteli gıdalar üretilmektedir. Bu sayede peynir ve yoğurt sektöründe oldukça büyük bir ciro elde edilmektedir. Dost markasına seneler içerisinde müşterilerinin duyduğu güven katlanarak artmıştır. Fabrikada imalat süreci titizlikle yapılmaktadır. Daha sonra özenle paketlenerek soğuk zincir bozulmadan marketlere ulaştırılmaktadır. Tüm Bim mağazalarında Dost yoğurt ürünlerine yaygın olarak ulaşılabilmektedir. Bim, hemen hemen her şehirde ve ilçede şubesi bulunması nedeniyle de erişilebilirlik açısından ön plana çıkmaktadır. İşten yorgun olarak gelen vatandaşlarımız kendisine uzak kalan bakkal ya da marketlere gitmek yerine Bim’i tercih etmektedir. Fiyatların standart olması da bunda en büyük etkendir.

Yoğurt satın alım istatistiklerine bakıldığında ülkemizde oldukça popüler bir gıda olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle akşam yemeklerinde vazgeçilmez bir yardımcı yiyecek olarak tüketilmektedir. Ayrıca sağlık uzmanı kişilerin de mutlaka önerdiği bir üründür. Müthiş bir lezzet sunması dışında Bim yoğurdu vücudunuza da oldukça faydalı gelmektedir. İçeriğinde bulunan kalsiyum sayesinde yağ yakma hızı inanılmaz derecede artmaktadır. İnternet üzerinde yoğurt kürü olarak geçen pek çok tarif bulunmaktadır. Doktorunuza danışarak bu kürleri uygulayabilirsiniz. Bu özellikleri sayesinde Dost yoğurt, formunuzu korumak ya da kilo vermek için uygun yiyecekler arasındadır. Korona ile mücadele ettiğimiz bugünlerde insanların öğrendiği şeylerden biri de bağışıklık sisteminin önemi olmuştur. Bim’de satılan bu ürün probiyotik içermesi nedeniyle bağışlık sistemini güçlendirmede yardımcı olmaktadır.

Bim Yoğurt Fiyatı
Dost yoğurtla hazırlanmış besleyici bir ara öğün.

Bim yoğurt, besin değerleri açısından oldukça yararlı bir üründür. 100 gramda yaklaşık 69 kalori içermektedir. Bu haliyle aşırı tüketim olmaması halinde kilo aldırmayacaktır. Bilinen bir sağlık probleminiz yoksa ölçülü şekilde yiyebilirsiniz. Etiket üstünde içindekiler bölümü de oldukça sadedir. En az %3.8 süt yağı içerdiği tespit edilmektedir. Ayrıca bünyesinde yine en az %4 protein barındırmaktadır. Herhangi bir katkı maddesi yoktur. İnek sütü ve yoğurt kültüründen oluşmaktadır. Gönül rahatlığıyla satın alabileceğiniz bir ürün ortaya çıkmaktadır.  Bu sebeple Bim yoğurt fiyatı için gerekli bilgileri alıp markete gidebilirsiniz. Damak tadınıza uygun çeşidi satın alarak öğünlerinizi siz de keyifli bir hale getirebilirsiniz. Üretici firma bilgilerine bakıldığında karşımıza tanıdık isimler çıkmaktadır. Gönenli Süt ve Ak Gıda isimli şirketler tarafından imalat yapılmaktadır. Ak Gıda aynı zamanda İçim markalı süt mamullerinin de sahibidir.

Bim Dost Yoğurt Fiyatı

Bim Dost yoğurt fiyatı birçok internet kullanıcısı tarafından merak edilmektedir. 500 gram,1.5 kg,2.5 kg ve 3 kg ağırlığındaki paketlerde satılmaktadır. Özellikle sık yoğurt tüketen kişiler ya da kalabalık aileler 3 kiloluk kova yoğurtları tercih etmektedir. Fiyat olarak düşünüldüğünde gerçekten uygun etiketlerle karşılaşmak mümkündür.

Dost yoğurt içeriğinde bulunan yardımcı bakteriler sayesinde sizin daha dinç olmanızı sağlar. İyi bir ara öğündür. Çikolata,cips veya bisküvi gibi şeker içermediği için insülin seviyenizi minimumda tutmaktadır.  Bim’de satılan dost yoğurdun Süzme ve Tava olmak üzere iki sevilen türü bulunmaktadır. Tava yoğurt lezzet olarak standart olanlara göre oldukça iyidir. Süzme yoğurt ise çoğunlukla meze yapımında ya da kahvaltılarda kullanılmaktadır.

Bim Dost Yoğurt Fiyatı
ÇEŞİT GRAM FİYAT
Dost küçük yoğurt 500 Gr 3,75 TL
Dost Tam Yağlı Yoğurt 1500 Gr 9.45 TL
Dost Yarım Yağlı Yoğurt 2500 Gr 13,90 TL
Dost Tam Yağlı Kova 3000 Gr 16.95 TL
Dost Kaymaklı Tava 1500 Gr 12,50 TL
Tire Süt Kaymaklı 750 Gr 10.50 TL

Bim Dost Meyveli Yoğurt Fiyatı

Yoğurdun birçok şekilde tüketilmesi mümkün olmaktadır. Kaymaklı, tava ve meyveli gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bunların arasında Bim Dost meyveli yoğurt fiyatı merak edilen konuların başında gelmektedir. Diğer rakiplerine kıyasla meyve oranı oldukça yüksektir. Bu nedenle ev yapımı tadında bir ürün ortaya çıkmaktadır.

Şeker oranı ise standart olarak yer almaktadır. Birçok kişi tarafından oldukça sevilmekte olan bu meyveli yoğurtlar ile tatlı isteğinizi yatıştırabilirsiniz. Size en yakın Bim markete giderek alışverişinizi yapabilirsiniz. Bu konularda sormak istediğiniz bir şey olursa yorum kısmından bize lütfen aktarın. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Bim Dost Meyveli Yoğurt Fiyatı
ÇEŞİT GRAM FİYAT
Dost Meyveli/Kıtırlı Yoğurt 90 Gram 1.75 TL
Dost Meyveli Yoğurt 2×125 Gram 3.25 TL
Dost Gurme Meyveli Yoğurt 125 Gram 2.75 TL
Dostino Büyüme Küpü 6×45 Gr 3.75 TL
Danone Hüpper Yoğurt 67 Gr 2.75 TL

Bu sayfada yer alan tüm fiyatlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bim fiyat politikası her zaman geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.