Bim Yufka Fiyatı

Bim Yufka Fiyatı

Bim yufka fiyatı araştırması yapan kişiler doğru bilgilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bim’de satılan gıda mamullerinden bir tanesi de hazır yufkalar olmaktadır. Evde yemek yapan kadınların sık olarak satın aldığı ürünlerden bir tanesidir. Özellikle börek ya da baklava yapmak isteyen kişiler kaliteli olması nedeniyle Bim’in satışa sunduğu yufkaları satın almaktadır. Genelde satış yapılan marka ismi Connex olmaktadır. Büyük firmalar ile yapılan anlaşmalar ile yerel bir marka şeklinde raflarda yer almaktadır. Bu sayede de fiyatı uygun tutulabilmektedir. Fabrikalarda gerekli tüm kontrollerden geçen ürünler titizlikle sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Soğuk zinciri bozulmadan son teknolojili araçlarla marketlere sevkiyat yapılmaktadır. Bu şekilde hazır yufkalar son kullanma tarihine kadar tazeliğini korumaktadır.

Un ve su gibi basit malzemeler ile evde yufka açmak mümkündür. Ancak çok zaman ve emek gerektiren bir iş olduğu için hazır yufkalar tercih edilebilmektedir. Zamanı kısıtlı olan ev hanımları ya da tek yaşayan kişiler için harika bir alternatif çözüm olmaktadır. Canı tatlı isteyen kişiler dışarıdan sipariş yöntemi yerine kendileri yapmayı isteyebilirler. Özellikle halkımız tarafından çokça sevilen Baklava’yı da evde yapma imkanı bulunmaktadır. Bunun için Bim baklavalık yufka fiyatı bilgilerini öğrenerek marketten satın almanız yeterli olacaktır. İnternet siteleri içerisinde birçok basit tarif bulunmaktadır. Anlatılanları uygulayarak siz de muazzam bir ev baklavası yapabilirsiniz.

Bim Yufka Fiyatı
Bim hazır yufka ile yapılmış ev böreği.

Farklı bir lezzet olarak börek yapmak isteyen kişiler ise üçgen yufkaları kullanmaktadır. İçerisine patates,kıyma,patlıcan ve pırasa gibi istediğiniz malzemeleri koyarak bohça şeklinde börek yapabilirsiniz. Ya da Bim’den alacağınız hazır üçgen yufkalar ile sigara böreği de pişirebilirsiniz. Pratik ve lezzetli bir atıştırmalık olarak bu ürünleri misafirlerinize rahatlıkla ikram edebilirsiniz. Pazar kahvaltısında değişiklik olması için gözleme yapılmasını tavsiye edebiliriz. Önce Bim yufka fiyatı verilerini öğrenip markete gitmeniz ve alışverişinizi tamamlamanız gerekir. Daha sonra yanmaz yapışmaz geniş bir tava içerisinde içerisine malzeme koyulmuş yufkaları bir müddet pişirmeniz yeterli olacaktır. Dışarıya göre oldukça uygun bir fiyata kendi el emeğinizle yapacağınız bu yiyecekleri afiyetle tüketebilirsiniz.

  • Connex 1 Kg Yufka Fiyatı = 5,95 TL

Bim Baklavalık Yufka Fiyatı

Ceviz,fındık ya da fıstık içeren ev baklavalarını yapmak hazır yufkalar sayesinde basit bir hale gelmiştir. Genelde kadınlar Bim baklavalık yufka fiyatı için sorgulamalar gerçekleştirmektedir. Kıyaslama yapan kişiler kendisine en uygun markete giderek satın alımını gerçekleştirmektedir. Baklavalık yufka alırken yanında Simbat marka ceviz, Şafak şeker ve Sole marka yağ alarak alışveriş listenizi tamamlayabilirsiniz. Sizler için basit bir tarifi de burada iletmekteyiz.

Bim baklavalık yufka fiyatı
Ev baklavası.

Öncelikle şerbeti yapmamız gerekmektedir. 4 bardak su ile 2 bardak şekeri birbiriyle karıştırın. 10 dakika kadar kaynatmanız yeterli olacaktır. Daha sonra soğumaya bırakınız. Daha sonra tepsiyi yağlayın ve daha sonra Bim baklavalık yufka paketi içinden bir adet alarak tek kat halinde yerleştirin. Üstüne toz haline getirdiğiniz cevizi serpin. Daha sonra diğer kat için yufkayı serin. Üzerine fırça yardımıyla eritilmiş yağ karışımını sürün. Daha sonra bu işlemleri tekrarlayın. Her şey hazır olduğunda 200 derecelik fırında yarım saat kadar pişirin. Son olarak baklavanız soğuyunca üzerine şerbeti dökün ve çekmesini bekleyin.

  • Baklavalık Yufka Unlum 800 g = 5 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.