Bim Margarin Fiyatı

Bim Margarin Fiyatı

Bim marketlerde satılan Sole etiketli margarinler pek çok kişinin tercihi olmaktadır. O sebeple Bim margarin fiyatı için inceleme yapan kişiler sık sık sorgulama gerçekleştirmektedir. Diğer zincir marketlere kıyasla ekonomik bir fiyata sahiptir. Bu nedenle alışveriş sepetin sık olarak eklenmektedir. Kalite olarak birçok bilindik ürünle yarışabilir vaziyettedir. Fabrikasında el değmeden tüm gerekli kontrolleri yapılarak imal edilmektedir. Bim’in tüketicilere sunduğu tüm ürünlerde olduğu gibi margarinde de helal sertifikası bulunmaktadır. Bu durum İslami koşullara dikkat eden kişilerin gözünden kaçmamaktadır. Ek olarak pek çok gıda kalite belgesi de alınmış durumdadır. Sole dışında Becel ve Bizim markalı ürünleri de Bim’de görmek mümkündür.

Günümüzde Bim margarin ürünü birçok alanda kullanılabilmektedir. Özelikle tatlı yapan kişilerin vazgeçilmez unsurlarından biri de Sole bitkisel margarin olmaktadır. Ayrıca poğaça,kek ve börek yaparken de bu malzemeye ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrı bir tat vermesi nedeniyle yapım aşamasında belirli miktarlarda karıştırılmaktadır. Bitki özlü olması nedeniyle sağlığı tahrip eden maddeler minimum seviyededir. Ancak buna güvenerek aşırı tüketim yapılmaması gerekir. Kolestrol gibi rahatsızlıklara sahipseniz mutlaka doktor tavsiyesiyle hareket etmelisiniz. Ya da kilo kontrol sürecindeyseniz margarin yerine tereyağı tüketmeye özen göstermelisiniz. Sole margarin yağının vegan özelliği bulunmamaktadır. Beslenme tarzı olarak vegan ürünler tercih ediyorsanız size uygun olmayacaktır. İnsülin hassasiyeti olanlar da yine hekimlerinin uygun görmesi halinde tüketim sağlayabilirler.

Bim Margarin Fiyatı
Sole margarin.

250 gramlık bitkisel margarin içerisinde 540 kalori bulunmaktadır. Doymuş yağ oranı %25 olarak belirlenmektedir. Toplam yağ oranı ise paket bütününde %92 olarak yer almaktadır. Laktoz ve süt içeren bu üründe tuz oranı ise %3 şeklindedir. Sole margarin içeriğinde şeker bulunmamaktadır. Etiket üzerinde üretici firma bilgisi Besler Gıda olarak görünmektedir. Bu firma aynı zamanda Ülker Teremyağ ve Bizim markalarının da imalatını yapmaktadır. Son derece başarılı yağ malzemeleri ürettiğini belirtebiliriz. Siz de Bim margarin fiyatı ile ilgili bilgi almak istiyorsanız birazdan paylaşacağımız alt başlıktaki tabloya göz atabilirsiniz. Aktüel ürünler kataloglarını takip ederek indirim olması halinde avantajlı fiyat ile satın alım yapabilirsiniz. Bim’in kendi web sitesi üzerinden bu broşürlere ulaşarak Sole yağ için kontrol sağlamanız yeterli olacaktır.

Bim Sole Margarin Fiyatı 2021

Bim Sole margarin fiyatı 2021 versiyonuna ulaşmak için sayfamızı kaydedebilirsiniz. Editör ekibimiz etiketleri sık sık kontrol ederek gerekli güncellemeleri yapmaktadır. Perakende sektöründe fiyat konusu sürekli değişkenlik gösterebilmektedir. Belli başlı ürünler dışında genel olarak belirli periyotlarda fiyat artışları gerçekleşebilir. Bunun en temel sebebi imalatta kullanılan hammaddelerin değerinde yükselme meydana gelmesidir. Market müşterileri için internet üzerinde yer alan Sole margarin fiyatları çoğunlukla eski olabilmektedir. Sizler için gelişmeleri anbean takip ederek mağduriyet yaşamanızın önüne geçmekteyiz.

MARKA GRAMAJ FİYAT
Sole Margarin %75 Yağlı 250 Gr 2.75 TL
Sole Kase Margarin %60 Yağlı 250 Gr 2.95 TL
Bizim Margarin %70 Yağlı 250 Gr 3.95 TL
Becel Klasik Margarin 250 Gr 4.95 TL
Becel Tereyağlı Margarin 250 Gr 5 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.