Bim Bulgur Fiyatı

Bim Bulgur Fiyatı

Bim’de satılan bakliyat ürünlerinden biri de bulgur olmaktadır. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu bilgilerin başında ise Bim bulgur fiyatı gelmektedir. Bulgur, içerdiği besleyici maddeler nedeniyle oldukça sağlıklı bir yiyecektir. Pirinç pilavı gibi aşırı karbonhidrat içermemektedir. Bulgur ile yapılan pilavlar sağlıklı ve düşük glisemik indeksli olmaktadır. Bu nedenle diyet yapanların da favori yiyeceği olmaktadır. Genel olarak tereyağlı yapılması tavsiye edilmektedir. Bu şekilde yapılacak Bim bulgur pilavı son derece lezzetli olacaktır. Akşam yemeğinde alternatif arayan kişiler için müthiş bir çözüm olmaktadır. Yanında yoğurt ya da salata ile daha keyifli hale getirebilirsiniz. Siz de Bim bulgur fiyatı için araştırma yaparak Bim’e gidebilirsiniz. Kuru gıdalar bölümünden bu ürüne ulaşmanız mümkündür.

Bim bulgurunun birçok çeşidi bulunmaktadır. Esmer,ince,iri ve köftelik olarak sınıflara ayrılmaktadır. En çok tercih edilen ise ince bulgur olmaktadır. Pilav yapacak kişiler özellikle bunu almaktadır. Çok basit bir yapım aşaması vardır. Domatesli ya da sade bir şekilde pişirilebilir. Bim köftelik bulgur ise özellikle çiğköfte yapımında kullanılmaktadır. Kaliteli tahıllardan üretildiği için mükemmel bir lezzet vermektedir. Üretimin her aşamasında alanında uzman gıda mühendisleri tarafından kontrol yapılmaktadır. Tam otomatik makineler ile yıkanarak strelize edilmektedir. Daha sonra paketleme aşamasına geçilmektedir. Yeni teknolojili makineler sayesinde raf ömrü oldukça uzundur. Her ihtimale karşı yemek yapmadan önce mutlaka süzgeç yardımıyla yıkanmasını tavsiye ediyoruz. Bu şekilde üzerinde olabilecek farklı cisimlerden kurtulmuş olursunuz.

Bim Bulgur Fiyatı
Bim bulguru ile yapılmış sağlıklı bir salata tabağı.

Bulgur denilince akla gelen ilk yemeklerden birisi de kısır olmaktadır. Türk mutfağında yeri ayrı olan kısırı yaparken de ince bulgur kullanılmaktadır. Oldukça sağlıklı bir ara öğün olarak tüketilebilir. Yanında az miktarda turşu ve domates ile servis ediliğinde hem göze hem de mideye hitap etmektedir. Siz de Bim bulgur fiyatlarını okuduktan sonra en yakın şubeye gidebilirsiniz. Bakliyatların bulunduğu bölüme gitmeniz yeterli olacaktır. Kiloluk paketlerde satış yapılmaktadır. Evinizdeki kişi sayısına göre tercihte bulunabilirsiniz. Fiyat konusunda kıyaslama yapmak isterseniz her zaman web sayfamızı kullanabilirsiniz. Bim bulgur fiyatı için en güncel verileri paylaşmaktayız. Marketleri gezerek siz kullanıcılarımızın bilgisine sunuyoruz. Eklemek istediğiniz bir konu olursa yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. En kısa sürede yanıt dönüyor olacağız.

Bim Bulgur Fiyatı 2021

Yeni seneye ait fiyatlar yavaş yavaş belli olmaya başlamıştır. Sizler için Bim bulgur fiyatı 2021 versiyonunu araştırdık. Yenilenmiş fiyatlar sayesinde bütçenizi kolayca oluşturabilirsiniz. Bulgur ürünü özelinde aşırı bir artış görülmemektedir. Aktüel kataloglarını takip ederek indirimli alma şansına sahip olabilirsiniz. Fazla sayıda alım yapıldığında bazı dönemlerde kampanya gerçekleştirilebilmektedir.

Bim Bulgur Fiyatı 2021
Esmer bulgur.

Günümüzde market alışverişine ayrılan para miktarı her geçen gün artmaktadır. Zor durumda kalmamak için internet üzerinden fiyat tablolarına bakmak gerekmektedir. Bu şekilde hem tasarruf yapabilir hem de markette geçirdiğiniz vakti azaltabilirsiniz. En az temasla eve dönerek bulgur pilav ya da kısır yapabilirsiniz.

Marka Kilogram Fiyat
Bim Saban Bulgur 1 Kg 4.95 TL
Diğer Markalar
A101 Yöremce Bulgur 1 Kg 4.45 TL
Şok Anadolu Mutfağı 1 Kg 4.45 TL
A101 Yöremce Esmer 1 Kg 4.45 TL
Migros Marka Bulgur 2.5 Kg 12.25 TL
Torku Çatalhöyük Pilavlık 2.5 Kg 12.45 TL
A101 Yöremce İri 2.5 Kg 13.75 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.