Bim Pirinç Fiyatları

Bu yazımızda Bim marketlerinde satışı gerçekleştirilen pirinç fiyatlarını ele alıyoruz. Bakliyat alışverişleri için doğru adreslerden birisi de bim mağazaları olmaktadır. Nohut,bulgur,kuru fasulye,pirinç,mercimek ve makarna gibi pek çok bakliyat ürününe uygun fiyatlı bir şekilde sahip olmanız mümkündür. Markete gitmeden önce Bim pirinç fiyatları için bilgi alanlar bütçesini planlayarak ekonomik bir şekilde alışverişlerini tamamlıyorlar. Günümüz şartlarında eskiye oranla bakliyata olan talepte artış gözlemlenmektedir. Bu sebeple birçok zincir market fiyatlarını kıyaslamak amacıyla internet üzerinden incelemeler gerçekleştirilmektedir. Çok yakın bir sürede sayfamızda özellikle Bim’e ait olan tüm ürünlerin güncel fiyatlarına ulaşmanız mümkün olacaktır.

Bim’de satılan bakliyatların marka ismi “Efsane” olarak geçmektedir. Bu markaya ait birçok bakliyat türü kilogram şeklinde satışa sunulmaktadır. Genelde 1 Kg,2.5 Kg ve 5 Kg formatlarında satış yapılmaktadır. Gıda satın alımı için araştırma yapanlar bim efsane pirinç 2.5 kg fiyatı şeklinde de sık sık sorgular gerçekleştirmektedir. Efsane markasına ait ürünleri üreten firma PL Gıda Tedarik Anonim Şirketi’dir. Bim adına üretim yapan bu firma sayesinde fiyatlar piyasaya göre daha uygun şekilde belirlenebilmektedir. Örneğin baldo pirincin normal market kilogram fiyatları 15 TL civarında seyretmektedir. Ancak bim’de bu ürünü 11.90 TL’ye alabilirsiniz. Bu da kıyaslama yapıldığında hem kaliteli hem de ekonomik bir pirinç alabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Tüm marketlerde birçok farklı pirinç türüne rastlamak mümkündür. Bunlardan en revaçta olanları Yasemin,Baldo,Kırık,Osmancık,Yerli ve İthal çeşitleridir. Yasemin çeşidi diğer türler gibi beyaz pirinç olarak geçmektedir. Ancak pişirilmesi sırasında oldukça kabarması ve hafif yapışkan olması sebebiyle harika bir pilav ortaya çıkabilmektedir. Ayrıca müthiş koku ve aromasıyla çoğu kişinin damak tadına hitap etmektedir. Klasik bir pilav yapmak istiyorsanız Baldo türünü kullanmanızı tavsiye ederiz. İri taneli bir yapıda olması nedeniyle halk arasında yaygın olarak sevilmekte ve kullanılmaktadır. 2021 senesinde diğer ürünlerde olduğu gibi bim pirinç fiyatları için de güncelleme yapılması durumu olabilir. Sitemizde her gün fiyat takibi sağlanarak veriler sizlere yansıtılmaktadır.

Bim efsane pirinç fiyatı

Aşağıda yer alan bim efsane pirinç fiyatı bilgileri tamamen bilgilendirme amaçlı sizlere sunulmuştur. Farklı koşullara bağlı olarak fiyatlarda değişiklik olabilir. İndirim zamanlarını takip etmek için Bim’in kendi sitesi üzerinden aktüel kataloglarını indirebilirsiniz.

Tür Gramaj Fiyat
Efsane Baldo Pirinç 1 Kg 11.90 TL
Efsane Osmancık Pirinç 1 Kg 10.95 TL
Efsane Pilavlık Pirinç 1 Kg 8 TL
Efsane Yasemin Pirinç 1 Kg 12.50 TL
Efsane Baldo Pirinç 2.5 Kg 27.50 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.