Bim Tereyağı Fiyatı

Bim Tereyağı Fiyatı

Bim tereyağı fiyatı için yakın zamanda değişiklik yapılmıştır. Bu verileri görüntülemek isteyen müşteriler internet üzerinden sorgulamalar gerçekleştirmektedir. Bim’de çok sayıda satışı gerçekleştirilen süt ürünlerinden birisi de Pervin Tereyağı olmaktadır. İçerdiği süt ve yağ oranıyla birçok kişinin gözdesi olan bu ürün ile harika yemekler pişirmek mümkündür. Özellikle pirinç pilavında kullanıldığında olağanüstü sonuçlar veren bu gıda maddesi ile lezzetli bir akşam yemeği menüsü oluşturabilirsiniz.

Bim Pervin Tereyağı üretiminde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. İçeriğinde gluten bulundurmaması nedeniyle Çölyak hastaları tarafından da tüketilebilir bir üründür. Ancak süt ve laktoz alerjiniz bulunuyorsa uzak durmanız gerekmektedir. Yapısı gereği bu maddeleri bulundurmaktadır. 250 gramlık bir paketinde 744 kalori bulunmaktadır. Bu şekilde bakıldığında aşırı bir değer gibi gelir ancak sınırlı tüketimle vücudunuza sağlıklı yağ alımı yapmış olursunuz. Ayçiçek yağı ya da margarin gibi sağlığa zararlı özellikleri bulunmamaktadır. Bu sebeple Bim tereyağı pek çok ünlü doktor tarafından diyet listelerine dahil edilmektedir.

Bim Tereyağı Fiyatı
Tereyağı

Modern tesislerde el değmeden üretilen Pervin ve Kebir markalı tereyağları güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Bim’in satışını yaptığı tüm gıda malzemelerinde olduğu gibi tereyağları da helal sertifikasına sahiptir. Diğer marketlere kıyasla fiyatları uygun kalmaktadır. Evden çıkmadan önce Bim tereyağı fiyatı konusuna göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede alışveriş için ayırdığınız paranın hesabını bilirsiniz. Mağazaya gittiğinizde zor durumda kalmanın önüne geçmiş olursunuz. Bim marketlerde yer alan soğuk ürünler reyonunda tereyağlarına ulaşmanız mümkündür.

  • Kebir Tereyağ 500 Gram = 28.50 TL
  • Vakfıkebir Tereyağ 500 Gram = 28,50 TL

Bim Pervin Tereyağı Fiyatı 2021

Pervin markalı Tereyağlarını kullanan müşteriler memnuniyetini dile getirmektedir. Bim’e özel üretilen ve satışı yapılan bu ürün sayesinde sağlıklı bir şekilde öğünlerinizi oluşturabilirsiniz. Aşağıda yer alan Bim Pervin tereyağı fiyatı 2021 verileri tamamen bilgilendirme amacıyla sizlere sunulmuştur. En doğru bilgi için Bim ile irtibata geçebilirsiniz. İçerisinde %82 süt yağı bulunan bu ürün genelde 250 gramlık paketlerde satılmaktadır.

  • Pervin Tereyağı 250 Gram = 13,50 TL
  • Pervin Kozalak Tereyağı 350 Gram = 18,90 TL
  • Pervin %82 Sütlü Tereyağı 1 Kilogram = 44.90 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.