Bim Kağıt Havlu Fiyatı

Bim Kağıt Havlu Fiyatı

Kağıt havlu hayatımızın her alanında kullandığımız hijyen ürünlerinden biridir. Dolayısıyla Bim kağıt havlu fiyatı öğrenilmek istenen bilgilerden olmaktadır. Kağıt havlu seçiminde en önemli etken emiciliğinin yüksek olmasıdır. Kaliteli malzemeden yapılması da önemlidir. Herhangi bir zemine dökülen sıvının iyice temizlenmesi için bunlar şarttır. Tercihte önemli olan bir diğer unsur ise fiyatı olmaktadır. Fazla ücret ödemek istemeyen kişiler Bim, A101, Şok ve Migros gibi zincir marketleri araştırmaktadır. Karşılaştırma yapabilmek için en kolay yol internet olmaktadır. Arama motorları içerisinde pek çok fiyat bilgilendirme sitesine ulaşılabilir. Fakat her zaman 2021’e ait verileri bulmak kolay olmuyor. Sizler için en güncel bilgileri sunmaya devam ediyoruz.

Bim kağıt havlu fiyatı
Bim kağıt havlu fiyatı

Özellikle mutfakta çok büyük kolay sağlayan kağıt havlular Bim’de de satılmaktadır. Genel olarak Blume ya da Queen markaları ile satılmaktadır. Bim’e özel üretilen bu ürünleri başka marketlerde görmeniz mümkün değildir. Bu şekilde kağıt havlu fiyatları daha uygun tutulabiliyor. Bim mağazalarında bulabileceğiniz pek çok ürün bu şekilde sunulmaktadır. Sürekli olarak stok ihtiyacı olduğundan dolayı nakliye masrafları düşük tutulmaktadır. Siz de mutlaka denk gelmişsinizdir. Büyük Bim kamyonları sabahları mağazaya yanaşır ve mal takviyesi yapar. Burada tüm süreçler firmanın kontrolündedir. Aracı bir kurum olmaması nedeniyle avantajlı fiyatlar belirlenmektedir. Kağıt havluda da bu durum geçerlidir. Siz de bütçenize uygun alışveriş mekanlarını araştırıyor iseniz Bim’e göz atabilirsiniz. Bu şekilde ekonominizi daha iyi yönetebilirsiniz.

Bim kağıt havlu fiyatı
Bim kağıt havlu fiyatı

Bim’de satılan kağıt havlular ülkemizde üretilmektedir. Yerli ve milli ürün almak isteyen kişiler tercih edebilmektedir. İsmi her ne kadar İngilizce olsa da gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Genel olarak 6’lı paketlerde satış yapılmaktadır. Bu da uzun bir kullanım ömrü anlamına gelmektedir. Yere, tezgaha ya da halıya dökülen sıvıları temizlemek için idealdir. Bu nedenle de bizce sık tercih edilmektedir. Emiş gücünün yüksek olması nedeniyle fazla kullanıma ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu sayede israfın da önüne geçilmektedir. Yumuşak dokusuyla harika bir temizlik sağlar. Fiyatını diğer marketlerle kıyasladığınızda uygun olduğunu görürsünüz. Siz de Bim kağıt havlu fiyatı hakkında bilgi almak istiyorsanız sayfamızı kayıt altına alabilirsiniz. En güncel verileri sizlerle paylaşmayı sürdürmekteyiz.

Blume Kağıt Havlu Fiyatı

Blume kağıt havlu fiyatı sıkça araştırılmaktadır. Bim’de satılan bu ürün alışveriş listesine mutlaka eklenmelidir. Hayatınızda büyük kolaylık sağlan Blume kağıt havlularını uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

  • Bim Blume 2 Katlı Havlu Kağıt Fiyatı (6 adet): 10,90 TL.
Bim kağıt havlu fiyatı
Blume kağıt havlu fiyatı.

Queen Dev Kağıt Havlu Fiyatı

Sık sık kağıt havlu kullanana biriyseniz dev versiyonunu tercih etmelisiniz. Bim’de satılan Queen dev kağıt havlu fiyatı oldukça uygundur. Kalın olması nedeniyle uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz.

  • Bim Queen Dev Kağıt Havlu Fiyatı: 5,25 TL.

Bim tuvalet kağıdı fiyatı yazımıza göz atmak için bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.