Bim tuvalet kağıdı fiyatı

Bim tuvalet kağıdı fiyatı

Bim marketlere alışverişe gitmeden önce öğrenilmek istenilen konuların başında Bim tuvalet kağıdı fiyatı gelmektedir. Her hanenin en temel temizlik malzemelerinden biri olan tuvalet kağıtları için aranan ilk özellik kaliteli olmasıdır. Genel olarak çift katlı ve üç katlı olarak ikiye ayrılmaktadır. Çift katlı tuvalet kağıtlarının fiyatları diğerine nazaran daha uygun belirlenmektedir. Ancak üç katlı olan versiyonda suya dayanıklılık daha fazladır. Dolayısıyla daha rahat bir kullanım sağlamaktadır. Fiyat olarak aşırı bir fark bulunmamaktadır. Alışveriş listenizi hazırlarken zorlanmadan güncel fiyatlara ulaşmak istiyorsanız web sitemizi kullandığınız internet tarayıcısına kaydetmenizi tavsiye ederiz.

Bim’in en önemli özelliği diğer market zincirlerine kıyasla kendine has ürünler satmasıdır. Ayrıca mağazalarda dekorasyona fazla önem verilmemektedir. Bu da reyon,kasap ve manav görevlisi gibi ekstra maaş ödemesi gerektiren personel çalıştırmamak anlamına gelmektedir. Dolayısıyla burada elde ettiği avantajı ürünlerin fiyatına yansıtmakta çok başarılı olan Bim birçok vatandaşın da gözdesi haline gelmektedir. Bu nedenle Bim tuvalet kağıdı fiyatı oldukça popüler bir konu haline gelmiştir. Kendini gıda ve hijyen malzemelerinin kalitesi konusunda kanıtlamış bir firmadır. Diğer marketlerde bulamayacağınız pek çok markaya burada denk gelebilirsiniz. Bunların tuvalet kağıdı versiyonu ise Blume  ve Queen markaları olmaktadır. Private label olarak geçen bu üretim şekli sayesinde pek çok ürünü ekonomik fiyatlarla almak mümkündür.

Blume tuvalet kağıdı fiyatı
Blume tuvalet kağıdı

Genelde yalnız yaşayan ya da kalabalık bir ailesi olmayan kişiler 12’li pakette satılan versiyonu tercih etmektedir. Bu sebeple queen tuvalet kağıdı 12’li fiyatı hakkında bilgiye ulaşmak isteyen kişiler araştırmalar gerçekleştirmektedir. Bim Queen tuvalet kağıdı fiyatı diğer marketlere nazaran daha avantajlı olmaktadır. Her hafta yayınlanan aktüel kataloglarını takip ederek daha ucuz bir alışveriş gerçekleştirmeniz mümkün olabilir. Dönem dönem tuvalet kağıtlarında da kampanya yapıldığı bilinmektedir. Koronavirüs nedeniyle temizlik ve hijyen ürünlerine gösterilen ilgi oldukça artmıştır. Siz de Bim tuvalet kağıdı fiyatı verilerini öğrenerek mağazalara gidebilir ve satın alımınızı bilinçli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla sizlere aktarılmaktadır. En doğru fiyatlar için Bim ile irtibata geçebilirsiniz.

Bim blume tuvalet kağıdı fiyatı 2021

  • Blume Çift Katlı 16’lı Tuvalet Kağıdı = 17.50 TL
  • Blume Çift Katlı 12’li Tuvalet Kağıdı = 13.10 TL
  • Queen 3 Katlı 12’li Tuvalet Kağıdı = 17.50 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.