Bim Ramazan Şerbeti Fiyatı

Bim Ramazan Şerbeti Fiyatı

Şerbet günümüzde çok sık tüketilen içeceklerden biri olmaktadır. Özellikle Bim ramazan şerbeti fiyatı hakkında bilgi ihtiyacı söz konusudur. Genel olarak sene boyunca bu ürüne ulaşmak zor olabilmektedir. Üretimi çok sınırlıdır. Ancak ramazan ayının gelmesiyle birlikte bir süre market raflarında yerini almaktadır. Bu dönemde de vatandaşlar fiyatı için araştırma yoluna gitmektedir. Genel olarak diğer kola, gazoz ve meyve suyu gibi içeceklerle benzer seviyededir. Farklı bir içecek ile serinleme yoluna giden kişiler Bim’in satışa sunduğu ramazan şerbetini mutlaka denemelidir. Oldukça lezzetli ve yoğun bir tada sahiptir. Yaptığımız denemelerde gayet başarılı bir ürün ortaya çıktığını söylemek mümkündür. Siz de Bim’e gitmeden önce fiyat bilgisine sahip olmak istiyorsanız bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Bim ramazan şerbeti fiyatı
Harika bir şerbet örneği.

Bim genel olarak iki marka ile şerbet satmaktadır. Biri kendi özel üretimi olan Jucy markasıdır. Diğeri ise daha yaygın bulunan Cappy markası olmaktadır. İkisinin lezzet olarak bazı farkları mevcuttur. Bunun nedeni de kullanılan meyve çeşitleri ve oranları olmaktadır. Ramazan şerbetlerini deneyerek damak zevkinize uygun olanını belirleyebilirsiniz. Bize göre Jucy etiketli ramazan şerbetleri oldukça iyi sonuç vermektedir. İftar sofrasında orucunuzu açtıktan sonra duyulan serinleme ihtiyacını gidermektedir. İftara kısa bir süre kala buzluğa atmanızı tavsiye ediyoruz. Bu şekilde soğuk ve lezzetli bir tüketim gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca özel üretim durumu olduğu için fiyatı daha avantajlı olmaktadır. Dilerseniz diğer marketler ile kıyaslama yaparak bütçenize en uygun satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Bim ramazan şerbeti fiyatı
Bir diğer ramazan şerbeti bardağı.

Bim ramazan şerbeti içindekiler kısmına bakıldığında birçok malzeme bulunduğu görülmektedir. Sırasıyla vişne, zencefil, tarçın ve karanfil aromaları barındırmaktadır. Elma suyu ve siyah havuç suyu gibi konsantre ürünler de içeriğinde mevcuttur. Bu haliyle gayet lezzetli bir içecek olduğunu söyleyebiliriz. Fakat şeker hassasiyetiniz varsa uzak durmanız gerekir. Çünkü şeker oranı yüksek bir şerbet olmaktadır. Zaten ramazan şerbeti denildiğinde akla ilk gelenler şeker ve su olmaktadır. Buna göre satın alım kararınızı vermelisiniz. Markete uğramadan önce web sitemizi ziyaret edebilir ve Bim ramazan şerbeti fiyatı için detayları görebilirsiniz. 2021 senesine ait güncel değerleri sizlere aktarmaya devam etmekteyiz. Öncelikli olarak eklenmesini istediğiniz bir fiyat bilgisi varsa yorum kısmından iletebilirsiniz.

  • Bim Ramazan Şerbeti fiyatı: 2,25 TL.

Diğer Bim ramazan ürünleri için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.

Bim Ramazan Pidesi Fiyatı
Bim Ramazan Kolisi Fiyatı 2021
Bim Hurma Fiyatı
Bim Güllaç Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.