Bim şampuan fiyatları

Bim şampuan fiyatları

Saç yıkama ürünlerini ucuzluk marketlerinden almak isteyen kişiler Bim şampuan fiyatları için araştırmalar yapmaktadır. Fazla sayıda marka olması nedeniyle insanlar genel olarak öncelikle fiyat konusunu ele almaktadır. Ülkemizi de oldukça etkileyen korona virüs salgını nedeniyle vatandaşlar arasında harcamaların kısılması yönünde eğilimler olduğu görülmektedir. Bunun en temel sebebi ekonomik alanda yaşanan gelişmeler olmaktadır. Bu sebeplerle özellikle temizlik ve gıda malzemeleri için yapılan alışverişlerin daha ekonomik olması gözetilmektedir. Fiyat araştırması yapan kişiler genelde interneti kullanmaktadır. Sorulan sık sorulardan birisi ise Bim Clear şampuan fiyatı olmaktadır.

Şampuan satın alımı yapmadan önce Bim, A101, Şok ve Migros gibi zincirlerin fiyatları önemli bir konu olmaktadır. Genelde bilindik markaların fiyat politikaları standart olmaktadır. Ancak bazı marketler indirim dönemlerinde şampuanlar için farklı fiyat uygulaması yapabilmektedir. Özellikle aktüel kataloglarını takip eden müşteriler şampuanlar için de kampanya beklemektedir. Ayrıca Bim şampuan fiyatları konusunu da merak etmektedir. Bim marketlerinde Blendax, Clear, İpek, Eyüp Sabri Tuncer, Head & Shoulders ve Pantene gibi bilindik ürünlere ulaşmak mümkündür. Bunun yanında özel üretim olan Capitol ve A Plus makra şampuanlar da satışa sunulmaktadır. En uygun fiyatlı olanlar da Bim’e özel olan bu markalar olmaktadır.

Bim şampuan fiyatları
Bim şampuan fiyatları, Örnek bir bitkisel şampuan.

Bir çok saç tipine uygun şampuan imalatı gerçekleştirilmektedir. Günümüzde ise kepeğe karşı etkili olan ürünler oldukça revaçtadır. Saçlarında kepek sorunu yaşayan kişiler pek çok markayı deneyerek kendilerine uygun olan şampuanı kullanmaktadır. Bu çeşitlilik sebebiyle de fiyatları markete gitmeden öğrenmek bazen kafa karıştırıcı olabilmektedir. Yüzlerce mağaza zinciri içerisinde araştırma yapmak durumunda olan kişiler vakit kaybı yaşayabiliyor. Sayfamızda özellikle Bim marketlerine ait güncel fiyat bilgilerine en basit haliyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu yazımızda değinmiş olduğumuz Bim şampuan fiyatları için sormak istediğiniz bir konu olursa yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Aşağıda göreceğiniz fiyatlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bim market firmasının belirlediği fiyatlar geçerlidir.

 • Capitol (Normal Saçlar) için şampuan 700 ml = 8.95 TL.
 • A Plus Kepeğe Karşı Etkili + İpeksi Yumuşaklık 600 ml = 10.45 TL.
 • Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan 700 ml = 18.95 TL.
 • Blendax (Normal Saçlar) %100 Dolgunluk 550 ml = 14.90 TL.
 • Head & Shoulders Şampuan (Ekstra Hacim, Kadınlara Özel Dökülme Karşıtı, Klasik Bakım) 350 ml = 18.75 TL.

Bim clear şampuan fiyatları

Bim’de satılan şampuanlarda en çok tercih edilen markalardan birisi de Clear olmaktadır. Kepeğe karşı %100 etki mottosu ile satışa koyulan bu ürünler birçok kişi tarafından sevilmekte ve kullanılmaktadır. 2021 senesiyle birlikte fiyatlara güncelleme gelip gelmeyeceği henüz belli değildir. Yapılacak değişiklikleri ilk siz görüntülemek isterseniz bim clear şampuan fiyatları yazısını telefonunuza kaydedebilirsiniz. Ekibimiz fiyatları sürekli takip etmekte ve sayfa içerisinde yayınlamaktadır.

 • Clear Men Cool Sport Menthol 600 Ml = 23.90 TL.
 • Clear Kepeğe Karşı Etkili – Saç Dökülmesine Karşı 600 Ml = 23.90 TL.
 • Clear Besleyici Şampuan – Bitkisel Sentez 500 Ml = 24 TL.

Bim elidor şampuan fiyatları

Elidor markasına ait şampuanlar tam bir fiyat performans ürünü sunmaktadır. Diğer yaygın markalara kıyasla daha düşük ücretle satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. Aşağıda yer alan Bim elidor şampuan fiyatları bilgilerini alışveriş listenize not alabilirsiniz. Ucuz ancak kaliteli olan bir şampuan almak istiyorsanız Elidor markasını tavsiye edebiliriz. İleteceğimiz tüm Elidor ürünleri Bim markette 650 Ml boyutunda satışa sunulmaktadır.

 • Elidor Güçlü ve Parlak – 2’si 1 arada şampuan fiyatı = 21.90 TL.
 • Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar şampuan fiyatı = 21.90 TL.
 • Elidor Onarıcı Bakım şampuan fiyatları = 22 TL.

3 thoughts on “Bim şampuan fiyatları

 • Ağustos 5, 2021 tarihinde, saat 8:21 am
  Permalink

  Umarım bu fiyatlardan tekrar geriye döner.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.