Bim steelseries arctis 1 kulaklık fiyatı

Bim mağazalarında kampanyalar devam ediyor. Özellikle piyasa fiyatının altında satılan ürünler ile beğeni toplayan, müşterilerini memnun eden firma şimdi de bim steelseries arctis 1 kulaklık fiyatı konusunda dikkatleri çekti. Piyasa değeri 600 lira olan ürün mağazada ne kadar? Yaklaşık %50 oranında indirimle fırsattan yararlanabilirsiniz. Ancak her mağazada stok sınırlaması sebebi ile bulmak zor olacaktır. Steelseries arctis 1 fiyatı ve teknik özellikleri konumuzda.

bim steelseries arctis 1

Bim steelseries arctis 1 kulaklık fiyatı

Mağazada genelde 1 adet satılmaktadır. 13 ocak tarihinde raflarda yerini almıştır. Steelseries arctis 1 bim’de 350 TL dir. Stok sınıında zorluk yaşayanlar genelde büyükşehirler oluyor. Örneğin bim steelseries arctis 1 istanbul, ankara, izmir, adana, konya gibi illerde talepler artmaktadır. Cadde mağazaları dışında bulmanız kolay olabilir.

STEELSERIES ARTICS 1 ÖZELLİKLERİ

Her Yerde Oyun

Arctis 1, hareket halindeyken kullandığınız kulaklığınızı iki katına çıkaran, tüm platformlu bir oyun kulaklığıdır. Çıkarılabilir mikrofonu ve zarif düşük profilli tasarımıyla, nerede olursanız olun Arctis’in ödüllü performansının tadını çıkarın.

Kulaklık Üstü Kumandaları

Mikrofonu anında susturun ve sesini açın ve ses seviyenizi doğrudan kulaklıklı mikrofon setinden kolayca ayarlayın.

ClearCast Gürültü Önleyici Mikrofon

Discord sertifikalı ClearCast mikrofonu, uçak gemisi güverte mürettebatı tarafından kullanılan çift yönlü bir tasarım kullanır. Üstün ses yalıtımı sağlar, böylece sesiniz net ve doğal olur. Ayrıca hareket halindeyken çıkarılabilir.

İmza Arctis Sesi

Ödüllü Arctis 7ile aynı yüksek kaliteli hoparlör sürücüleri ile Arctis 1, size bir ses avantajı sağlamak için ince fakat kritik sesleri vurgulayan Arctis imzasını attı

Tüm platformlarla uyumlu

Arctis 1 çok yönlü bir kulaklıktır ve PC’den PS4 ve Xbox’a kadar her şeyle çalışır. Kulaklığınızı hareket halindeyken kullanın Switch ve mobilde.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Hoparlör Sürücüsü

Kulaklık Frekans Tepkisi: 20–20000 Hz

Kulaklık Hassasiyeti: 100 db

Kulaklık Empedansı: 32 Ohm

Kulaklık Toplam Armonik Bozulması: < 3%

Kulaklık Ses Seviyesi Kontrolü: Kulak Üstü Kap

Mikrofon

Frekans Tepkisi: 100Hz–10000Hz

Type: Çift Yönlü Ses Engelleme

Duyarlılık: -38 db

Bağlantı: Çıkarılabilir

Mikrofonu Sessize Alma Butonu: Kulak Üstü Kap

Bağlantı

Konektör Türü: 4 kutuplu 3.5 mm + çift 3.5 mm PC uzatma

Kablo Uzunluğu: 3 m / 10 ft

Kablo Malzemesi: Kauçuk

Kutu İçeriği

Ürün Bilgi Kılavuzu

Arctis 1 Kulaklık

Çifte 3,5 mm Uzatma Kablosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.