Bim Çöp Poşeti Fiyatı

Bim Çöp Poşeti Fiyatı

Bim çöp poşeti fiyatı ile ilgili birçok bilgi mevcuttur. Boyutlarına ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Çöp poşetleri günümüzde en yaygın kullanılan malzemelerden biridir. Evlerin olmazsa olmazı haline gelmiş durumdadır. Ülkemizde genel olarak mavi rengi ile satışa sunulmaktadır. Bim’de bulunan Sükse markası da bu çöp poşetlerini üretmektedir. Sağlamlık ve fiyatı ile dikkatleri çeken bir üründür. Birçok müşterisi tarafından alışveriş listesine eklenmektedir. Tabi bunu yapmadan önce fiyatını öğrenmek isteyenler web sitemizi ziyaret edebilir. Bu şekilde aylık bütçenizi daha sağlıklı bir şekilde planlayabilirsiniz. Bim’in diğer tüm fiyatlarını da sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sayfamızı takip etmeyi unutmayınız.

Bim çöp poşeti fiyatı
Kullanılmış çöp poşetleri.

Genel olarak çöp poşeti denildiğinde akla ilk gelenler boyları olmaktadır. Küçük, orta ve büyük boy olmak üzere farklı seçenekler mevcuttur. Burada sizin kullanım amacını devreye girmektedir. Çöp kutunuzun genişliği ve hacmine göre tercihte bulunabilirsiniz. Ayrıca poşetin bağlanma şekline göre de farklı ürünler mevcuttur. Eğer oturduğunuz binada çöpler kapının önüne bırakılıyorsa büzgülü olan versiyonu satın alabilirsiniz. Bu sayede çevreye kötü koku yayılmasını engelleyebilirsiniz. Eğer bir işletme için kullanacaksanız da Bim battal boy çöp poşeti almanızı öneririz. Bu sayede çok sık değiştirme ihtiyacı olmadan uzun süre kullanabilirsiniz. Bim büyük boy çöp poşeti fiyatı 2021 senesinde fazla bir değişikliğe uğramamıştır. Sizlerle en güncel halini paylaşıyor olacağız.

Bim çöp poşeti fiyatı
Kullanıma hazır çöp poşeti rulosu.

Bim’de satılan çöp poşeti bizce oldukça kalitelidir. Uzun süredir kendi evimizde de kullanmaktayız. Dayanıklı bir ürün olduğunu söylememiz mümkündür. Yırtılma ya da delinme gibi durumlar çok nadir yaşanmaktadır. Bu nedenle sizlere tavsiye edebiliriz. Bildiğiniz gibi Bim’in her hafta aktüel kampanya duyuruları olmaktadır. Bunları takip ederek daha avantajlı fiyatlarla alışveriş yapılabilmektedir. Bazı haftalar çöp poşeti için de indirimler yapılmaktadır. Genelde bunlar Bim mağazalarının camlarına asılmaktadır. Ayrıca sosyal medya hesaplarından da ilan edilmektedir. Böyle bir döneme denk gelirseniz çoklu alım yaparak fiyatı daha uyguna getirebilirsiniz. Günümüzde tasarruf yapmak isteyen kişiler bu yöntemi sık olarak uygulamaktadır. Siz de 2021 senesine ait Bim çöp poşeti fiyatı hakkında bilgilenmek istiyorsanız bu yazıyı cihazınıza kayıt edebilirsiniz.

  • Bim Küçük Boy Çöp Torbası fiyatı (40 Adet): 3,75 TL.

Bim Büyük Boy Çöp Poşeti Fiyatı

Bim büyük boy çöp poşeti fiyatı da sık olarak sorulan konulardan biridir. Genel olarak satış yapılan marka Protex olarak geçmektedir. Oldukça geniş bir hacme sahip olan bu çöp poşetlerini evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Açması ve çöp kutusuna yerleştirmesi oldukça basittir. Diğer bilinen markalara göre fiyatı da uygun seviyelerde diyebiliriz. Eğer büyük boy çöp poşetine ihtiyacınız varsa mutlaka denemelisiniz. Bim’in kasaya yakın olan raflarında bu ürüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer boyutları da burada görmeniz mümkündür. Büyük boy olanını biz de tercih ediyoruz. Sık sık çöp poşeti değiştirmek biraz zahmetli olabilmektedir. Bu şekilde daha fazla kullanım ömrü olmaktadır.

Bim çöp poşeti fiyatı
Büzgülü çöp poşetleri.
  • Bim Büzgülü Büyük Boy Çöp Torbası Fiyatı (15 Adet): 6,95 TL.

Diğer Bim ürün fiyatları yazılarımız için aşağıdaki adreslere giriş yapabilirsiniz.

Bim Deterjan Fiyatları
Bim Sıvı Sabun Fiyatları
Bim Kağıt Havlu Fiyatı
Bim yumuşatıcı fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.