Bim deterjan fiyatları

Bim deterjan fiyatları

Bim mağazalarında bir çok deterjan markasına ulaşmak mümkündür. Bu sebeple Bim deterjan fiyatları sorgulamaları sık sık gündeme gelmektedir. Peros,Ariel,Bingo,Boron ve Alo gibi ünlü markalar dışında Bulut ismiyle uygun fiyatlı deterjanların da satışı gerçekleştirilmektedir. Diğer marketlerle fiyat karşılaştırması yapmak isteyen kişilerin en sık kullandığı yöntem internet üzerinden inceleme gerçekleştirmektir. Doğru ve güncel verilere ulaşmak ise bu durumda oldukça önemli bir hale gelmektedir. Web sayfamız üzerinden en yeni fiyat bilgilerine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Günümüzde alışveriş listesi hazırlayan kişilerin genelde ilk aklına gelen şeylerden biri temizlik malzemeleri olmaktadır. Markete ayrılmış olan bütçede en büyük bölümünü deterjan,yüzey temizleyici,çamaşır suyu,bulaşık makinesi tabletleri ve yumuşatıcılar oluşturmaktadır. Bu sebeple vatandaşlar indirim ve fiyat kıyaslamalarını yaparak kendileri için en uygun markete yönelmektedirler. Bim’de satılan deterjanlar ise hem ucuz hem de kaliteli olması nedeniyle rağbet görmektedir. Ayrıca bir çok farklı firmaya ait ürünlerin satışı yapıldığı karar vermekte zorlananlar için çeşitlilik sağlanmaktadır. Bim temizlik ürünleri fiyatları da bu bağlamda önemli bir hal kazanmaktadır.

Peros markalı çamaşır deterjanı kullanan kişilerin yorumları genelde olumlu olmaktadır. Rakiplerine göre piyasada yeni sayılabilecek bu marka ile ekonomik bir alışveriş gerçekleştirmeniz mümkündür. Fiyat kıyaslamasında en çok merak edilen çamaşır deterjanlarından birisi de Boron markası olmaktadır. Genelde 5 kilogram ve 10 kilogram ağırlıklarında satılan bu ürünler ile uzun bir kullanım sağlamak mümkündür. 10 kiloluk olan Bingo deterjanı ile 67 kez yıkama yapılabilmektedir. Rinso’da bu oran 66 kullanıma denk gelmektedir. Bingo’nun 4.5 kilo versiyonunda ise belirtilen miktarlarda kullanım sağlanması halinde 30 kez yıkama yapmak mümkündür. 2021 senesiyle birlikte bim deterjan fiyatları versiyonunda değişiklik olup olmayacağı kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Sayfa editörlerimiz sürekli olarak fiyat bilgilerini takip etmekte ve güncelleme gerçekleştirilmektedir.

Bim toz deterjan fiyatları

Aşağıda yer alan bim toz deterjan fiyatları ortalama verileri içermektedir. Mağaza ya da şehir farklı fiyatlarda değişiklik olabilir. Ayrıca kampanya dönemlerini takip ederek daha uygun fiyatlı bir satın alım yapabilirsiniz. 2021 yılında fiyat konusunda bazı güncellemeler gelmiştir. Bunları sizler için yayınlıyoruz. Aşırı bir fiyat farkı söz konusu değildir. Yaşanan döviz dalgalanmalarından dolayı bu durum ortaya çıkabilmektedir. Bim toz deterjan fiyatlarının yeni hali şu şekildedir;

Marka Kullanım alanı Fiyat Ağırlık Yıkama Sayısı
Ariel Karışık 16,90 TL 1.5 KG 10 Yıkama
Omo Karışık 16,95 TL 1.5 KG 10 Yıkama
Art Matik Beyazlar 25 TL 5 Kg 33 Yıkama
Bill Matik Beyazlar 29.90 5 Kg 33 Yıkama
Boron Beyazlar 24,90 TL 4 Kg 26 Yıkama
Peros Beyazlar 34.95 7 Kg 51 Yıkama
Peros Renkliler 35 TL 7 Kg 51 Yıkama

Bim sıvı deterjan fiyatları

Belirteceğimiz bim sıvı deterjan fiyatları sayesinde markete gitmeden önce bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede daha ekonomik bir alışveriş gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Sıvı deterjanlar konsantre olarak üretilmesi nedeniyle daha çok kullanım sağlayabilmektedir.

Marka Kullanım alanı Fiyat Ağırlık Yıkama Sayısı
Persil Renkliler 32,90 TL 2.31 Litre 33 Yıkama
Rinso Renkliler 26 TL 3 Litre 50 Yıkama
Perwoll Siyahlar 26 TL 3 Litre 50 Yıkama
Perwoll Renkliler 26 TL 3 Litre 50 Yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.