Bim Sıvı Sabun Fiyatları

Bim Sıvı Sabun Fiyatları

Günümüzde Bim sıvı sabun fiyatları çok sık incelenmektedir. El temizliği için vazgeçilmez bir ürün olmaktadır. Bu nedenle Bim’e alışverişe gidecek kişiler fiyatları öğrenmek istiyorlar. İnternet siteleri içerisinde bir çok bilgiye ulaşmak mümkündür. Ancak çoğu zaman güncel olmuyor. O yüzden sizlere doğru fiyatları iletme hedefindeyiz. Hijyen malzemelerine ait fiyatları sık sık yazılarımızda paylaşmaktayız. Özellikle sıvı sabun konusunun üzerinde durmak istedik. Çünkü temel temizlik malzemelerinden birisidir. Sık sık alınması ve kullanılması elzem durumdadır. Kiloluk şişelerde satışı yapılmaktadır. Hanenizde yaşamakta olan kişi sayısına göre tercih edebilirsiniz. Uzun ömürlü olmasını istiyorsanız büyük boyları seçmeniz çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde fiyat avantajı da elde edebilirsiniz.

Bim sıvı sabun fiyatları
Örnek bir sıvı sabun kullanımı.

Ellerimizin temiz tutulması artık çok daha önemli hale gelmiştir. Dışarıdan geldiğimizde mutlaka ellerimizi sıvı sabun ile iyice yıkamalıyız. Bu şekilde sağlığımızı da korumuş oluyoruz. Katı hali de tercih edilebilmektedir. Fakat birden fazla kişi kullanacaksa hijyen açısından sıvı hali tavsiye edilmektedir. Bu şekilde sadece ihtiyacınız kadar sabunu elinize alıp su ile köpürtmeniz yeterlidir. Pek çok farklı aromalı sabunlar üretilmektedir. Çiçek ya da dağ kokulu olanlar revaçtadır. Cildinize en uygun olanı seçmek için ph değerini dikkate alabilirsiniz. İçindekiler kısmını okuyarak bu bilgiye ulaşabilirsiniz. Bim’de satılan sıvı sabunlar tüm kalite testlerinden geçmiştir. Gerekli imalat sertifikalarına sahiptir. Bakanlıktan gerekli izinleri de mevcuttur. Bir kaç çeşidini sizler için satın aldık. Gayet iyi bir temizlik sağladığını söyleyebiliriz.

Bim sıvı sabun fiyatları
Zeytinyağlı sıvı sabun.

Zeytinyağı denildiğinde ilk olarak akla yemekler gelmektedir. Ancak kişisel bakım sektöründe de sık olarak kullanılan sağlıklı bir yağdır. Şampuanlarda,sabunlarda ve kremlerde sık olarak denk gelebiliyoruz. Zeytinyağlı sabunlarda oldukça popüler olmaya başlamıştır. Eyüp Sabri Tuncer’in ürettiği bu sabunu Bim mağazalarında bulabilirsiniz. İçerdiği zeytinyağı ile cildinize oldukça iyi gelecektir. Kokusu da bizi bir hayli cezbetti. Eğer Bim zeytinyağlı sıvı sabun fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız bunu da ileteceğiz. Banyonuzda olması gerekli olan ürünlerden bir tanesi olduğunu düşünüyoruz. Titiz biriyseniz ve sık sık el yıkamanız gerekiyorsa satın alabilirsiniz. Ayrıca sayfamız üzerinden Bim sıvı sabun fiyatları için ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Bu şekilde alışveriş listenizi daha kolay hazırlamış olursunuz. Markete gitmeden fiyatları öğrenerek bütçe planlaması gerçekleştirebilirsiniz. Bim sıvı sabun ne kadar? diye soruyorsanız aşağıya göz atabilirsiniz.

  • Bim Işıl sıvı sabun fiyatı 2.5 Kilogram = 12.95 TL
  • Bim Işıl sıvı sabun fiyatı 0.75 Kilogram = 4.95 TL
  • Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Sıvı Sabun Fiyatı 0.75 Kg  = 14.45 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.