Bim Mayonez Fiyatı

Bim mayonez fiyatı

Halkın favori marketi arasına giren, hızla gelişim gösteren markanın sıkça tüketilen ve merak edilen ürünleri hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz. Bim mayonez fiyatı adlı konu içeriğimizde iki farklı markadan bahsedeceğiz. Gramaja ve ürüne göre farklılık olabilir. Ayrıca yazı içeriğimizde bim mayonez fiyatı, bim bol bol mayonez, bim tat marka mayonez fiyatlarınıda ele alacağız.

İlgili ürün hem evlerde hemde gıda işletmeleri tarafından tercih edilmektedir. Ekonomik ve büyük gramaja sahip olması avantajlı ürün listesinde yer almayı fazlası ile hakediyor. Peki bim mayonezi nerede kullanabiliriz? Pratik patates kızartması yanına, hamburger menüsüne et ve türevlerinin yanına mayonez yakışacaktır. Çocukların ve ebeveynlerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği, içeriğinde bulunan yumurta, sıvı yağ, sirke, limon ve tuz bulunmaktadır. Bu doğrultuda tüketim için uygun olarak nitelendirebiliriz.

Özel not ve tarif : Mayonezi alternatif olarak evde yapmak isteyen kullanıcılar aşağıda belirttiğimiz malzemeler ile ev yapımı mayonez yapabilirler.

2 yumurta sarısı (çiğ olarak)

1,5 su bardağı bitkisel yağ

2 yemek kaşığı sirke ya da limon suyu (ben limon suyunu tercih ediyorum)

1 çay kaşığı tuz, çok az karabiber.

Bim bol bol mayonez fiyatı 9,75 tl olarak raflarda satıştadır. Bulunduğunuz bölgede market fiyatı kampanya ve indirim fırsatlarına göre değişebilir. Özellikle aktüel yayınlandığında bazı tüketim ürünlerinde indirim yapıldığı görülmektedir. Mayonezi alırken dikkat edilmesi gerekenlerden biride skt yani son kullanma tarihidir. Bimde bu tarz durumlarla karşılaşılmıyor ancak bilinçli olmak gerekiyor.

Tat, heinz, Pınar gibi markalar sürekli olarak satışta olmuyor. Genelde bim kendi ürününü raflara koyuyor. Kimi zaman kampanya ya da aktüel olduğunda alternatif mayonez markalarınıda bulabilirsiniz, takipte kalın. Bim bol bol mayonez fiyatları adlı yazımız ile güncel verileri iletmeye, kısa notlar ile bilinçli bir tüketici oluşturmayı hedefledik. Sizlerde daha fazla bu konuları görmek istiyorsanız belirtebilir, öğrenmek istediğiniz bim ile ilgili konuları yazabilirsiniz. Diğer yazımız olan bim ketçap fiyatı konumuzuda inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.