A101 güllaç fiyatı

A101 güllaç fiyatı

Özellikle ramazan ayında tatlı olarak akla gelen bir üründür. Herkesin sevdiği, beğenerek tükettiği güllaç tatlısı Oruç tutanların gözdesi haline gelmiştir. A101’de satılan güllaç şerbeti olmadan, sade hali ile satılmaktadır. Aldıktan sonra evinizde kolayca yapabilirsiniz. Ek olarak süt, şeker ve tercihe göre cevizi ilave etmek gerekecektir. Ev yapımı olması da ayrı lezzet katacaktır. Konumuzda a101 güllaç fiyatı başta olmak üzere minik bir nasıl yapılır, tarif notu da ekleyeceğiz.

A101’de satılan güllaç hafif tatlı olarak bilinmektedir. Oruç tutanların mideleri gün içinde aç kaldığı için ağır bir tatlı yemek önerilmez. Bu sebeple tercih edilebilir. Peki nasıl yapılır? 3 litre sütü derin bir tencereye koyalım. Üzerine üç bardak dolusu toz şekeri ekliyoruz. Paket vanilya ekledikten sonra şekerlerin erimesi beklenene kadar karıştırıyoruz. Süt kaynamadan tencereyi kapatıyoruz. Güllaç ile özdeşleşen cevizimizi iri iri parçacık haline getirelim, içine az miktarda süt ekleyelim. Paket içinde olan a101 güllaç yaprak şeklinde çıkmaktadır. Paketi açtığınızda bir tanesinin arasına hazırlanan süt cevizi kabaca koyalım. Katman katman olacak ve her yaprak güllaç sütlü olmuş olacaktır ve işte sizler için a101 güllaç fiyatı.

a101 güllaç
  • Abdullah Saffet Oğulları Güllaç fiyatı 400 Gram: 14,45 TL.

Şuan için gelen yeni ürün ve tek marka bu görünmektedir. 400 gramlık tek paket içerisinde satışı yapılmaktadır. A101 güllaç fiyatı mağaza ve kampanyalara göre değişebilmektedir. Aldın aldın, haftanın ürünü gibi etiketlerde fiyatı düşebilmektedir.

Ayrıca sitemizde yer alan diğer a101 kadayıf fiyatı konumuza da bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.