Bim Pizza Fiyatı

Bim Pizza Fiyatı

Bim’de satılan dondurulmuş ürünlerden birisi de pizza olmaktadır. Karşılaştırma yapılırken Bim pizza fiyatı konusu gündeme gelmektedir. Günümüzde vakit kazanmak isteyen kişiler pratik yiyeceklere yönelmektedir. Evde yemek yapmak ayrı bir hazırlık gerektirdiği için donuk ya da tüketime hazır yiyecekler satın alınmaktadır. Bunların arasında da en sık tercih edilenler pizza,döner,mantı ve konserve yemekler olmaktadır. Herkesin pizza yapma yeteneği olmayabilir. Özellikle çalışan kişiler için yemek yapmak fazlaca zaman kaybettirebilmektedir. Bu durumda Bim’de satılan hazır pizzalar devreye girmektedir. Müşteriler Mutfağım pizza fiyatı konusunu inceleyerek mağazaya gitmektedir. Etiketi gören kişiler fiyatın düşük olması sebebiyle genelde satın alım yapmaktadır.

Bim Pizza Fiyatı
Bim dondurulmuş pizza.

Dondurulmuş gıdalar arasında favori olan Bim pizzasını hazırlamak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken paketi açarak önceden ısıtılmış fırına koymaktadır. Üstünde yazan pişirme talimatını uygulayarak çok kısa sürede öğün hazırlayabilirsiniz. Yanında yine Bim’den alacağınız ucuz Le Cola ve patates ile midenize bayram ettirebilirsiniz. Ayrıca Bim pizza fiyatı sayesinde ekonominizi de sarsmamış olursunuz. İçeriğinde bulunan tüm malzemeler kalitelidir. Baştan sonra kontrol ve testlerden geçerek tüketiciye sunulmaktadır. Mutfağım markalı bu pizzalara özel bir yöntemle şok uygulanmaktadır. Bu şekilde buzları çözülene kadar ilk günkü gibi taze kalabilmektedir. Burada önemli olan husus yiyeceğiniz kadar paketten çıkarmanız olacaktır. Çünkü donuk ürünlerin çözüldükten sonra tekrar kullanılması tavsiye edilmemektedir.

Bim Pizza Fiyatı
Bim Lezzethane pizza.

Bim marketleri sadık bir müşteri kitlesine sahiptir. Sürekli olarak indirim katalogları takip edilmektedir. Lezzethane firmasının ürettiği pizzalar da sık olarak alınmaktadır. Mutfağım ve Lezzethane markaları Bim’e özgüdür. Farklı zincirlerde rastlamak pek mümkün değildir. Bunlar dışında yaygın bulunabilen Superfresh markalı pizzalar da satılmaktadır. Ancak Bim’in ürettirdiği ile arasında fiyat farkı mevcuttur. Burada karar tamamen tüketiciye kakmaktadır. Daha önce Lezzethane pizzayı deneyen kişilerin yorumları oldukça olumlu görünmektedir. Bim, müşterilerinden gelen geri bildirimleri her zaman dikkate alan bir kuruluştur. Bu sayede sürekli kendini geliştirmektedir. O sebeple Bim pizza fiyatı diğer muadillerine göre daha ekonomik kalmaktadır. Sizlere ileteceğimiz bilgiler bizzat mağazada kontrol edilmektedir. Ancak her üründe olduğu gibi fiyatlar da günlük değişimler meydana gelebilir. Bim’in uyguladığı etiket politikasını her zaman geçerli olduğunu unutmayın.

Bim Pizza Fiyatı Ne Kadar?

  • Lezzethane Pizza 4 Adet(240 Gram) = 11.95 TL
  • Superfresh Karışık Pizza 4 Adet (150 Gram) = 15.90 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.