Bim Kuru Kayısı Fiyatı

Bim Kuru Kayısı Fiyatı

Kuru kayısı çok sevilen meyvelerden biridir. Bundan dolayı Bim kuru kayısı fiyatı sık olarak araştırılmaktadır. Oldukça sağlıklı bir meyve olan kayısı ağaçlarından toplanmaktadır. Daha sonra fabrikaya getirilerek önce çekirdeklerinden ayrılmaktadır. Daha sonra özel işlemlerle kurutulmaktadır. Bu şekilde hem lezzetli hem de kalorisi düşük bir gıda ortaya çıkmaktadır. Bim’de satılan kuru kayısının markası Simbat olarak geçmektedir. Fiyatı ise oldukça uygun seviyelerdedir. Market alışverişine çıktığınızda kurutulmuş meyve ihtiyacınız varsa Bim’e uğramanız yeterli olmaktadır. Birçok çeşit arasında seçim yaparak düşük fiyatlı bir şekilde satın alım yapabilirsiniz. Genel olarak ülkemizde bulunan kayısılar ile işlem yapılmaktadır. Bazı dönemlerde yurt dışından ithal ürünler de gelebilmektedir.

Bim kuru kayısı fiyatı
Bir kase kuru kayısı.

Özellikle sağlıklı beslenmek isteyenler için önerilen ürünlerden biri kuru kayısı olmaktadır. Sindirim sistemine birçok faydası bulunmaktadır. Oldukça yüksek değerde lif içermektedir. Bu sayede bağırsak hareketlerini düzene sokar. Ayrıca kuru kayısı bol miktarda potasyum barındırmaktadır. Günlük ihtiyacınızın büyük bir kısmını karşılamaya yardımcı olacaktır. İçeriğinde bulunan magnezyum sayesinde kan basıncını da doğal yollarla dengelemektedir. Dolayısı ile yüksek tansiyonu düşürmektedir. A vitamini de Bim’de satılan kuru kayısıda bolca bulunmaktadır. Bu vitamin görme konusunda gücü arttırmaktadır. Göz hastalıklarına da iyi geldiği bilinmektedir. Diyet yapanlar için çok iyi bir ara öğün olmaktadır. Hekiminizin önerdiği miktarlarda her gün Bim Simbat kuru kayısı tüketebilirsiniz. Nispeten avantajlı fiyatı sayesinde bütçenizi zorlamadan satın alım yapabilirsiniz.

Bim kuru kayısı fiyatı
Yenilmeye hazır kuru kayısılar.

Bim, her zaman taze ve kaliteli ürünler ile insanları kendisine çekmektedir. Yaptırdığı özel üretim gıda ürünleri sayesinde pek çok rakibine göre ucuz fiyatlar sunabilmektedir. Simbat markalı kuru yemişler de bu şekilde yapılmaktadır. Kuru kayısı fiyatı piyasada oldukça değişken olmaktadır. Genel olarak kalitesi, marka bilinirliği ve boyutlarına göre farklı sınıflandırmalar yapılmaktadır. Kuru kayısı almadan önce içindekiler kısmına bakmak oldukça önemlidir. Sağlığa zararlı herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. Ancak kayısıların bozulmaması ya da kurtlanma yapmaması için kükürt kullanılabilmektedir. Bunu istemiyorsanız gün kurusu olarak geçen ürünlere yönelebilirsiniz. Alışveriş listenizi oluşturmadan önce Bim kuru kayısı fiyatı konusuna göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • Bim Simbat kuru kayısı fiyatı (400 Gram için): 14,90 TL.

Bim Gün Kurusu Kayısı Fiyatı

Bim gün kurusu kayısı fiyatı da sık araştırılan konulardan birisidir. En büyük özelliği güneşte kurutulmasıdır. İsmi de buradan gelmektedir. Normal kuru kayısıya göre şekli ve lezzeti farklıdır. Damak tadına göre tercihte bulunulmalıdır. Gün kurusu genel olarak daha lezzetli bulunmaktadır. Genel olarak sert bir yapısı vardır. Ara öğün olarak Simbat gün kurusu tüketilebilir. Fiyatı da oldukça iyi seviyelerde tutulmaktadır. Eğer gün kurusu almak istiyorsanız Bim marketlerine göz atabilirsiniz.

Kilo kontrolü yapanlar için birçok fayda sağlamaktadır. Bünyesinde barındırdığı faydalı maddeler sayesinde tok tutma özelliği vardır. Rafine şekerlerin zararı her geçen gün ortaya çıkmaktadır. Obezite, damar tıkanıklığı ve yağlanma gibi çok sayıda zararı mevcuttur. Bim gün kurusu kayısı ürününü yiyerek şekeri doğal yollardan alabilirsiniz. Bu şekilde sağlığınızı korumanız mümkündür. Sizlere ileteceğimiz Simbat Gün Kurusu Fiyatı ortalama değeri ifade etmektedir. Günlük olarak değişkenlik gösterebilir.

  • Bim Simbat Gün Kurusu Fiyatı (400 Gram için): 11,90 TL.

Bununla birlikte alabileceğiniz diğer ürünler için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Bim Ceviz Fiyatı
Bim Fındık Fiyatı
Bim Antep Fıstığı Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.