Bim Milföy Fiyatı

Bim Milföy Fiyatı

Kolay bir şekilde börek yapmak isteyen kişilerin en sık incelediği konu Bim Milföy Fiyatı olmaktadır. Milföy ile pek çok farklı tarif uygulamak mümkündür. Türk mutfağı denilince akla ilk gelenlerden birisi de börek olmaktadır. Özellikle kahvaltıda farklı bir lezzet arayan kişiler milföy ile yapılan börekleri araştırmaktadır. Her gün benzer yiyecekleri yemekten sıkılanlar için harika bir alternatif oluşturmaktadır. Pastahanelerde satılan hazır yiyeceklere çok fazla güvenmediğinizi biliyoruz. İçeriğine katılan margarin miktarı maalesef bir hayli fazla olabilmektedir. Elbette bu işi hakkıyla yapan yerlerde mevcuttur. Ancak siz yine de hemen dışarı çıkın ve size en yakın Bim’e giderek milföy hamurunu alın. Gerisi sizin yaratıcılığınıza kalmaktadır 🙂

Çok fazla vakit alan hamur açma ve börek yapma işi nedeniyle vakit kaybetmek istemiyor musunuz? O zaman hazır yufka alabilirsiniz. Ancak bu da çok pratik olmayacaktır. Çünkü içini hazırlamak, şekil vermek ve tepsiye dizmek ayrı bir mesele olmaktadır. Ama Bim milföy hamuru sizin değerli zamanınızı boşa harcamamak için kurtarıcı rolü üstlenmektedir. Arasına koyabileceğiniz çeşitli malzemeler ile epey farklı lezzetler ortaya çıkarabilirsiniz. Örnek olarak içine sosis doldurulmuş çıtır çıtır bir yiyeceğe kim hayır diyebilir? Ya da patatesli puf börekler ile süslenmiş bir pazar kahvaltısı hayal edin. İşte bunları yapmak için Bim milföy fiyatı bilgilerini okuyup markete gitmeniz yeterlidir. Çok sayıda kaliteli lokal markalar arasından ihtiyaçlarınızı sepete atarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Diğer hiçbir market zincirinde bulunmayan ürün çeşitliliğinden faydalanabilirsiniz.

Bim Milföy Fiyatı
Bim milföy hamuruyla yapılmış farklı bir tarif.

Siz de Bim milföy hamuru ne kadar ? sorusuna doğru yanıt arıyor olabilirsiniz. Birazdan ileteceğimiz bilgilerle yanıt almış olacaksınız. Lezzethane markasıyla satış yapılmaktadır. Bu markanın Bim’de sattığı pek çok farklı gıda ürünü de bulunmaktadır. Genel olarak kullanıcıları tarafından sevilmektedir. Kendine has sadık bir müşteri profili mevcuttur. Milföy için konuşmamız gerekirse genel olarak 1 kilogramlık paketlerde bulunmaktadır. Bu haliyle sizin için fazla geliyorsa bir kısmını kullanıp kalanı dondurucuya atabilirsiniz. Uzun bir süre milföy hamurunuz tazeliğini korumuş olacaktır. Bu sayede yiyecek israfının da önüne geçmiş olursunuz. Bunun dışında Bim milföy hamuru fiyatı ise diğer hazır gıdalara göre oldukça avantaj sağlamaktadır. Bütçenizi zorlamadan satın alım yapabilirsiniz. Haftalık olarak çıkan indirim kataloglarını da takip edebilirsiniz. Çoklu alımda bazen daha ucuza almak mümkün olmaktadır.

Bim Milföy Hamuru Ne Kadar ?

Bim milföy hamuru ne kadar? Lezzethane milföy hamurunun kilogram fiyat 5.45 TL’dir. Diğer rakip alışveriş mağazalarına göre uygun diyebiliriz. Her Bim şubesinde bulunabilmektedir. Perakende satış olarak sadece burada bulabilirsiniz. Bim milföy hamuru kaç adet ? diye soracak olursanız da 20 adet şeklinde bilgi verebiliriz. Güvenli pakette satılması nedeniyle uzun süreler muhafaza edilebilir bir üründür. Bim’e gittiğinizde dondurulmuş ürünler dolabında bulabilirsiniz. Aşağıda sizler için diğer milföy fiyatlarını da aktarmaktayız. Kıyaslama yapmak için kullanabilirsiniz. 2021 senesiyle birlikte güncellemeler meydana gelebilir.

Bim milföy hamuru ne kadar
Fırından yeni çıkmış taze milföy böreği.
  • BİM Lezzethane Milföy Hamuru 1 Kg = 5.45 TL

Diğer markalar.

  • Şok İnci 1 Kg = 5.45 TL
  • Superfresh Milföy Hamuru (Migros) = 12.90 TL
  • Superfresh Milföy Hamuru (Şok) = 13.50 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.