Bim Kurbanlık Fiyatları

Bim Kurbanlık Fiyatları

Bayramın yaklaşması ile birlikte Bim kurbanlık fiyatları sıkça araştırılan konulardan biri olmaktadır.  Her kurban bayramında olduğu gibi büyükbaş ve küçükbaş hayvan satışı Bim marketlerde sağlanmaktadır. Besili ve sağlıklı bir kurbanlık isteyenler birçok satış firmasıyla irtibata geçmektedir. Koyun, keçi, sığır ve manda gibi hayvanlar kurbanlık olarak alınabilmektedir. İslam dinine göre bunun dışında olan hayvanların kesilmesi uygun değildir. Bim’de satılan kurbanlıklar tüm dini koşulları sağlamaktadır. Bilindiği üzere kurbanlık fiyatları her sene değişmektedir. Bunda artan yakıt giderleri ve yem fiyatları etkili olmaktadır. Bir sene boyunca hayvanlarını özenle yetiştiren şahıs ya da firmalar kurban bayramını dört gözle beklemektedir.

Bim kurbanlık fiyatları
Büyükbaş kurbanlıklar.

Kurban bayramı denilince akla ilk gelen şeylerden birisi hayvan pazarları olmaktadır. Yaklaşık bir ay önceden kurulan bu pazarlarda birçok büyükbaş ve küçükbaş hayvan satışı yapılmaktadır. Fakat zincir marketlerin de bu piyasaya girmesiyle birlikte rekabet yükselmiştir. En uygun fiyatlara sahip kurbanlıkları satma yarışına giren marketler sayesinde daha ucuz alım yapılabilmektedir. Ayrıca herkesin bahçesi olmadığı için kurbanlığın nakliyesi ve kesilecek güne kadar barınması gibi problemler ortaya çıkabilmektedir. Bim marketlerden yapacağınız kurbanlık alışverişi sayesinde böyle durumlarla karşılaşmazsınız. Hazır bir şekilde kesilmiş ve bölünmüş olarak kurbanlık size teslim edilmektedir. Bu şekilde hem vakitten kazanabilirsiniz hem de hijyenik koşullarda İslama uygun bir ibadet yerine getirebilirsiniz.

Bim kurbanlık fiyatları
Küçükbaş kurbanlıklar.

Bim marketleri kurban bayramı yaklaştıkça afişlerde ve televizyonlarda reklam çıkmaktadır. Bu sayede müşterilerini fiyatlar konusunda bilgilendirmektedir. Bu sene için sizlere tahmini fiyat bilgisini ileteceğiz. Kurbanlık alımında bazı kurallar bulunmaktadır. Küçükbaş hayvanlar için tek kişi alıp kesebilir. Büyükbaş hayvanlarda ise yine tek başına alınacağı gibi hisse usulü satış mevcuttur. Örnek olarak bir danaya 7 kişi ortak olarak girilebilmektedir. Bim yine bu konuda kolaylık sağlamaktadır. Sizin isteğinize göre hisseli ya da hisse olmadan kurbanlık satışlarını yapmaktadır. Tek yapmanız gereken size en yakın mağazaya giderek başvuruda bulunmanız olacaktır. Kilogram başına ödemeniz gereken fiyatı öğrenebilirsiniz. Ayrıca çalışanlar sizlere detaylı olarak bilgilendirme yapacaktır. Bayramın birinci gününde kurbanlığı teslim alabilirsiniz. Tüm bunlardan önce Bim kurbanlık fiyatları yazımızı okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Tamamen tahmini fiyatlar olduğunu unutmayınız.

  • Kurbanlık Büyükbaş Dana Hisse Fiyatı: 3250 TL.
  • Küçükbaş Kurbanlık Fiyatı: 30 TL / Kilogram.

Diğer yazımız için aşağıdaki adresi takip edebilirsiniz.

A101 kurbanlık fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.