Bim Şeker Fiyatı

Bim Şeker Fiyatı

Tüketiciye sunulan temel gıda maddeleri içerisinde Bim şeker fiyatı merak konusu olmaktadır. 2021 senesiyle birlikte vatandaşların beklentisi gıda için zam yapılmamasıdır. Ancak ekonomik koşullardan dolayı firmalar da zor duruma düşebilmektedir. Özellikle korona virüs sebebiyle yapılan kısıtlamalarda perakende sektörünü etkilemektedir. Hafta sonu saat 10:00 ile 17:00 arasında alışverişe izin verilmektedir. Bu da sadece yaya olarak markete gidenler için geçerlidir. Tüm bunlar düşünüldüğünde fiyat artışı kaçınılmaz olmaktadır. Fakat Bim marketleri müşterilerini düşünerek çok fazla fiyat arttırma yoluna gitmemiştir. Ciro oranını minimumda tutarak satış gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Toz şeker ve küp şeker ürünleri hala piyasa fiyatlarının altında satılmaktadır. Kendine özgü markalar sayesinde bu durum gerçekleşmektedir. Bu nedenle kıyaslamaya giden kişiler Bim’in ön plana çıktığını görebilmektedir. İnternet üzerinden sorgulamalar gerçekleştiren kişiler alışveriş listesini daha kolay dizayn edebilmektedir.

Toz şeker özellikle ülkemizde çok sık satın alınan gıdalardan biridir. Tatlı yapımında temel unsur olmaktadır. Ayrıca çay denildiğinde de düşünülen tek üründür. Temel gıda denildiğinde akla ilk gelenler un,bakliyat,tuz ve şeker gelmektedir. Her ne kadar rafine şekerin zararları bilinse de Türk halkı için vazgeçilmesi pek mümkün olmamaktadır. Çünkü senelerdir damak zevkimiz buna göre şekillenmiştir. Örnek olarak baklava gibi bizim mutfağımıza ait tatlılar şekersiz düşünülememektedir.Ancak diyabet hastaları için üretilen baklavalar da mevcuttur. Bim marketlerde Şafak markası ile satışı yapılmaktadır. Özel üretim olması sayesinde ekonomik değeri uygun tutulmuştur. Markete gitmeden önce Bim şeker fiyatları için bilgi almak isteyenler web sayfamızı ziyaret edebilir. 2021 yılında yapılacak bir güncelleme olursa en hızlı şekilde sizlere yansıtıyor olacağız. Ekibimiz günlük olarak bizzat mağazaları ziyaret etmektedir. Bu sayede yaşanacak olan değişimler siz tüketicilere sunulmaktadır.

Bim Şeker Fiyatı
Bim Şeker Fiyatı

Bim toz şeker ne kadar? sorusu sık sık gündeme gelmektedir. A101,Şok ve Migros gibi süpermarketler arasında en ucuz şeker fiyatı için kıyaslama listesini iletmekteyiz. Şafak toz şeker genel olarak 2 Kg ve 5 Kg şeklinde poşetlerde satılmaktadır. Günlük hayatta sık olarak kullanıldığı için 5 Kg olan versiyonu uzun bir süre yetmektedir. Tüketimini azaltmaya çalışan kişiler ise 2 Kilogramlık paketlere yönelebilir. Üretici firması İshakoğlu Gıda’dır. Fabrika içinde kullanılan tüm malzemeler gerekli belgelere sahiptir. El değmeden imal edilen ürünler özenle paketleme sisteminden geçmektedir. Daha sonra yükleme araçlarına yerleştirilip yola çıkmaktadır. Bölgesel olarak belirlenen Bim marketlere günlük olarak sevkiyat yapılmaktadır. Sizin de fark edeceğiniz üzere bu sayede stok sıkıntısı yaşanmamaktadır. Her daim Bim’de toz ve küp şekere ulaşmak mümkündür. Sizin de bu konularda görüş belirtmeye ihtiyacınız varsa yorum kısmından bizimle lütfen paylaşın. Sizlerden aldığımız etkileşimler sayesinde kullanıcı odaklı içerikler oluşturuyoruz. Yapacağınız her geri bildirim özenle incelenerek yanıtlanmaktadır.

Bim Toz Şeker Fiyatı

Bim toz şeker fiyatı grafiğine bakıldığında aşırı bir artış görülmemektedir. Genelde küçük oynamalar bulunmaktadır. Bu da yaşadığımız zorlu süreç nedeniyle gerçekleşmektedir. Doların artışıyla birlikte market ürünlerinde de bazı güncellemeler yapılabilmektedir. Örnek olarak benzin fiyatlarında arttığında nakliyeye harcanan ücretler de artmaktadır. Dolayısıyla perakende sektöründe olanlar firmanın zor duruma düşmemesi için bu giderleri ürünlere yansıtmaktadır. Ancak Bim market bu konuda daha esnek bir yapıda diyebiliriz. Her ilde bulunan şubeleri sayesinde sürümden kazanma durumunu uygulamaktadır. Evde kalınan sürenin artmasıyla birlikte toz şeker satışının yükseldiğini görmekteyiz. Kahvesini ya da çayını şekersiz içemeyenler buna en büyük sebep diyebiliriz.

Marka Gramaj Fiyat
Bim Şafak 5 Kg 24,90TL
Bim Şafak 2 Kg 10.75 TL
Diğer Marketlerde
Petek 5 Kg 22.65 TL
Altınküp 5 Kg 22.65 TL
Doğuş 5 Kg 29.75 TL
Torku 5 Kg 29.75 TL
Doğuş 1 Kg 6.45 TL

Bim Küp Şeker Fiyatı

Bim küp şeker fiyatı ise genelde adet sayısına göre değişebilmektedir. Çoğu kişi toz yerine küp şeker tercih edebilmektedir. Pratik bir kullanım sağlamaktadır. Ayrıca görünüşü nedeniyle daha hoş bir izlenim bırakır. Özellikle işletmelerde kullanımı yoğundur. Kalabalık ortamlarda küp şeker kullanmak daha hijyenik olabilir. Toz şeker’in etrafa dökülmesi gibi dezavantajlar da bulunmamaktadır.

Bim küp şeker fiyatı
Bim küp şeker fiyatı

Bu haliyle Bim küp şeker fiyatı toz ile hemen hemen aynıdır. Müşteriler tarafından daha çok kullanım şekline göre karar verilmektedir. 1 Kg ürün içinde 300-450 adet arası küp şeker bulunmaktadır. Bunun nedeni birim başına boyutların değişmesidir. Ancak kilo bazında tüm markalar aynıdır. Karton kutularda satış yapılmaktadır. Gönlünüz rahat bir şekilde satın alım yapabilirsiniz.

Marka Gramaj Fiyat
Bim Şafak Küp Şeker 1 kg 5.75 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.