Bim Mantı Fiyatı

Bim Mantı Fiyatı

Bim’de müşterilere sunulan gıda maddelerinden biri de hazır mantıdır. Bu sebeple Bim mantı fiyatı konusu sık sık gündeme gelmektedir. Özellikle çalışma saatleri nedeniyle yemek yapmakta zorlananlar için iyi bir kurtarıcıdır. Bim mantısı, pratik olması ve ucuza satılması nedeniyle hazır ürün denildiğinde ilk akla gelenlerden olmaktadır. Marka olarak Ekmecik ismiyle tüketicilere sunulmaktadır. Etiket kısmı kontrol edildiğinde Başak Gıda tarafından imalatı sağlandığı görülebilmektedir. Aynı isimle birçok ekmek çeşidinin de üreticisi olmaktadır. Son derece güvenli ve kaliteli mantı üreten bu firma sayesinde uygun fiyatlı alışveriş yapmak mümkündür. Size en yakın Bim mağazasına giderek soğuk malzemeler dolabında bu ürünü bulabilirsiniz.

Günümüz şartlarında çalışan kişiler yemek yapma noktasında zora girebilmektedir. Ayrıca ev hanımları da bazen işleri yetiştirmekte zorlandığı için yemek pişirmeye vakit bulamayabiliyor. Bu durumda düşünülen ilk şey kolay olarak hazırlanabilecek hazır yiyecekler olmaktadır. Mantı her ne kadar evde yapılabilen bir yemek olsa da oldukça zahmet isteyen bir yiyecektir. Bu durumda Bim mantı vatandaşlar için güzel bir alternatif olmaktadır. Pakette yazan servis önerisine göre hareket edilmesi yeterli olacaktır. Yapılacak tek şey kaynayan suya mantıları dökmektedir. Ortalama 10 dakika sonra hazır hale gelecektir. Dilerseniz üzerine yoğurt dökerek daha lezzetli bir hale getirebilirsiniz. Üzerine domates sosu dökerek görsel olarak size hitap edebilecek bir öğün oluşturabilirsiniz. Hafif bir akşam yemeği istiyorsanız siz de Bim Ekmecik mantı fiyatı için bilgileri görebilir ve satın alım yapabilirsiniz.

Bim Mantı Fiyatı
Bim Mantı ile hazırlanmış bir tabak.

Besin değerlerine bakmak gerekirse Bim mantı oldukça iyi değerlere sahiptir. İçeriğinde bulunan hamur nedeniyle karbonhidrat miktarı 100 gramda %83 olmaktadır. İçerdiği %4 yağ oranıyla da dikkat çekmektedir. Ayrıca Ekmecik mantıdan alacağınız protein miktarı ise %13 şeklindedir. Toplam kalori miktarı ise 399’dur. Vegan beslenme tarzına sahip olanlar da gönül rahatlığıyla tüketim sağlayabilir. Bim Ekmecik mantı,ücreti uygun seviyede belirlendiği için birçok kişinin favorisi olmaktadır. Diğer marketlerle kıyaslama yapan kişiler ilk olarak ekonomik değeri göz önüne almaktadır. Siz de Bim mantı fiyatı konusunda bilgi alarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Bu sayede gıdaya ayırdığınız aylık bütçeyi daha iyi planlayabilirsiniz. Kaliteli beslenmek isteyenler için Bim marketleri pek çok seçenek sunmaktadır. Diğer konularımız arasında gezinerek bunlara da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bim Ekmecik Mantı Fiyatı

Bim Ekmecik Mantı fiyatı müşteriler tarafından sık sık incelenmektedir. Perakende sektöründe rekabet durumu oldukça güçlüdür. Çok sayıda zincir market ve yerel marketler bulunmaktadır. Bunların arasında senelerdir sağladığı güven duygusu sayesinde Bim ön plana çıkmaktadır. Çok sayıda şehir ve ilçede mağazaları bulunması nedeniyle de bir adım öndedir. Özellikle Ekmecik Mantı ürününü almak isteyenler kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmektedir. Bazı dönemlerde hazır paketli gıdalar kampanyaya girebilmektedir. Sıkı takipçileri olan aktüel kataloglarda bu durumu görebilirsiniz. Sizlere ileteceğimiz mantı fiyatları tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek anlamda fiyat politikasını Bim belirlemektedir. Ve istediği şekilde güncellemeler yapabilmektedir.

  • Mutfağım Dana Etli – 450 Gram = 2.95 TL
  • Ekmecik 500 Gram = 3.45 TL
Bim Ekmecik Mantı fiyatı
Bim Ekmecik marka mantıyla hazırlanan örnek bir tabak.

Diğer market markalarının fiyatları ise şu şekildedir;

  • Şok Piyale Fırınlanmış Mantı – 500 Gram = 3.65 TL
  • A101 Bendo Çorum Mantısı – 400 Gram = 5.45 TL
  • A101 Bendo Mantı – 350 Gram = 5.75 TL
  • Şok Kaşıkla Kayseri Mantısı – 500 Gram = 12.95 TL
  • A101 Kayseri Mantı – 500 Gram = 13.95 TL
  • Beşler Bohça Mantı – 350 Gram = 9.75 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.