Bim Kahve Fiyatları

Bim Kahve Fiyatları

Ülkemizde kahve tüketimi her geçen gün artış göstermektedir. Bu sebeple Bim kahve fiyatları konusu merak edilebilmektedir. Kahvenin birçok hazırlama çeşidi bulunmaktadır. Genel olarak ülkemizde yaygın olanı granül kahve olmaktadır. Hızlı bir şekilde tüketim yapmak isteyen kişiler Bim Vip kahve çeşidini satın almaktadır. Çözünebilir vaziyette satılmaktadır. Bundan dolayı sadece bardağa döküp üstüne sıcak su eklemek yeterli olacaktır. Karıştırdıktan sonra afiyetle içebilirsiniz. Bim’de bulabileceğiniz bu Vip markalı kahvelerin fiyatları bizce uygun seviyededir. Bütçenizi fazla zorlamadan satın alım yapabilirsiniz. Tekli paketlerde ya da kutu olarak satışa sunulmaktadır. Sık sık tüketim yapacaksanız Vip kahveyi kutu olarak almanızı tavsiye edebiliriz.

Bim Kahve Fiyatı
Bim Kahve Fiyatı

Hazır kahvelerin de kendi içinde farklı türleri vardır. Genel olarak üçü bir arada ürünü bilinmektedir. İçerisinde kahve, beyazlatıcı ve şeker bulunmaktadır. Ancak şeker oranını kendiniz ayarlamak istiyorsanız ikisi bir arada olan Vip kahveyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca aromalı olarak satılan çeşitler de popüler olmaya başlamıştır. Fındıklı versiyonu bunlardan biridir. İçeriğinde yine benzer malzemelere ek olarak fındık aroması mevcuttur. Ekibimiz yaptığı tadım testlerinde başarılı bir lezzet yakalanabildiğini söyleyebiliriz. Kahvenizi bol köpüklü seviyorsanız raflarda yerini alan Vip latte ürününü kullanabilirsiniz. İçeriğinde bulunan özel maddeler sayesinde köpüğü fazla olmaktadır. Şekersiz tüketim isteyenler için henüz bir gelişme yoktur. Bim tarafından böyle bir kahve satışı yapılırsa mutlaka sayfamızda paylaşıyor olacağız.

Bim Kahve Fiyatı
Bim Kahve Fiyatı

Kahve denilince akla gelen bir diğer tür ise Türk Kahvesi olmaktadır. Yine Bim’de satılan Abdullah Efendi ve Mehmet Efendi ürünlerine bir göz atmanızda fayda olacaktır. Özel paketleme sayesinde tazeliğini koruyan bu Türk kahveleri ile damağınızı şenlendirebilirsiniz. Ayrıca yine Bim’den alacağınız uygun fiyatlı çikolatalar ile misafirlerinize güzel bir sunum yapabilirsiniz. Aktüel ürün kampanyaları dahilinde kahve makineleri de gelebilmektedir. Eğer böyle bir makineye ihtiyacınız varsa katalogları takip etmenizde fayda olacaktır. Görüldüğü üzere kahve bağımlıları için Bim epey bir seçenek sunmaktadır. Siz de market alışverişinizi yapmadan önce Bim kahve fiyatı konusunu inceleyebilirsiniz. Bu şekilde ekonominizi daha rahat ayarlamış olursunuz.

 • Türk Kahvesi Abdullah Efendi 100 gr = 4,45 tl.
 • Latte = 0,90 tl.
 • Nescafe 3 ü 1 arada 10 Adet = 10,25 tl.
 • Jacobs Gold Kahve 100 Gram = 15,50 tl.
 • Nescafe Classic Çözünür Kahve 100 Gram = 15,50 tl.

Bim Vip Kahve Fiyatı

Bim Vip kahve fiyatı sizler tarafından sık olarak sorulmaktadır. Bilinen markalara göre kıyaslarsak bizce oldukça avantajlıdır. Gıdaya harcadığınız parayı minimumda tutmak istiyorsanız ideal bir üründür. Genel olarak Bim’de satılan tüm granül kahveler Vip markasına aittir. Nescafe ürünlerine de ulaşmak mümkündür. Dönem dönem aktüel ürün olarak ithal kahveler de satılabilmektedir. Vip kahve genelde tek bardaklık olacak şekilde satılmaktadır. Ancak 100 gramlık paketler de mevcuttur. Sık olarak kahve tüketiyorsanız bunu satın alabilirsiniz. Çünkü hava almayan bir kavanozda uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Yanında alacağınız kahve beyazlatıcı ile kahvenizin tadını yumuşatabilirsiniz.

Bim Vip kahve fiyatı
Kahve keyfi.
 • Vip Kahve Beyazlatıcı 200 Gram = 10,25 tl.
 • Vip 3 ü 1 arada 15 Gram = 0,90 tl.
 • Vip Gold Çözülebilir Kahve 100 Gram = 8,95 tl.
 • Vip Klasik Çözünebilir Kahve 100 Gram = 9,75 tl.
 • Vip 3 ü 1 Arada 18 Gram = 0,90 tl.
 • Vip 2 si 1 Arada = 0,90 tl.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.