Bim Ketçap Fiyatı

Bim Ketçap Fiyatı

Bim’in severek tüketilen gıda ürünlerinden birisi de ketçap olmaktadır. Müşteriler tarafından Bim ketçap fiyatı uygun ürünler arasında görülebilmektedir. Bol Bol isimli marka etiketine sahip bu gıda mamulünü Bim raflarında bulabilirsiniz. Bizce oldukça lezzetli bir üründür. Bilinen markalarla yarışır vaziyette diyebiliriz. Kutu tasarımı da oldukça şık yapılmıştır. İhtiyacınız olan ürün ketçap ise denemenizi tavsiye edebiliriz. Her Bim şubesinde standart olarak satışı yapılmaktadır. Ancak bazı bölgelerde stok nedeniyle farklılıklar olabilir. Genel olarak mağazalara her gün ürün sevkiyatı yapılmaktadır. Ürünler soğuk zinciri bozulmadan Türkiye’nin tüm şehirlerine dağıtılabilmektedir.

Bim ketçap fiyatı
Bim Bol Bol ketçaplı patates kızartması.

Alışverişe çıkmadan önce fiyat bilgisini öğrenmek birçok açıdan avantajlıdır. Özellikle Bim ketçap fiyatı için araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Yazımızda bu bilgileri öğrenerek diğer markalarla kıyaslama yapabilirsiniz. Bu şekilde kesenize en uygun ürünü satın alabilirsiniz. Ekonomik olarak tüm insanlar zor şartlardan geçmektedir. Market harcamalarını minimum seviyede tutma amacıyla internet ortamı sık sık kullanılmaktadır.  Biz de bu duruma katkıda bulunabilmek için güncel Bim fiyatlarını siz değerli ziyaretçilerimize sunmaktayız. Bim ketçap fiyatı ile ilgili sormak istediğiniz bir konu olursa yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Bim ketçap fiyatı
Bim ketçap fiyatı

Ketçap, ülkemizde oldukça sevilen bir sos türüdür. Birçok yemek üzerine kullanılabilmektedir. Özellikle makarna denildiğinde akla ilk gelenlerden birisi Bim ketçap olmaktadır. Pizza üstünde de sık olarak tercih edilmektedir. Elbette ketçap denildiğinde ilk akla gelen yiyecek ise kızarmış patates olmaktadır. Yanında farklı aromalı soslarla müthiş bir uyum yakalamaktadır. Oldukça kaliteli domateslerden üretilmektedir. Özenle yapılan imalat süreci sonrasında raflarda yerini almaktadır. Bol Bol markası ile avantajlı ücretlendirme söz konusudur. Özel teknikler sayesinde bunu yapmak mümkündür. Diğer gıda mamullerinde olduğu gibi Bim kendisi için üretim yaptırmaktadır. Bu sebeplerle Bim ketçap fiyatı detaylarını öğrenip alışveriş listenize gönül rahatlığıyla ekleyebilirsiniz.

Bim Bol Bol Ketçap fiyatı 2021

Bim Bol Bol ketçap fiyatı 2021 detaylarını bu kısımda aktarmaktayız. Yeni yıla sayılı günler kalmıştır. 2021 itibariyle gıda ürünlerine artış olup olmayacağı merak konusu olmaktadır. Şu an için etiketlerde bir değişiklik söz konusu değildir. Şubeleri direkt olarak ziyaret eden ekibimiz güncelleme olacaksa bilgi sağlayacaktır. Bunun için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bim Bol Bol Ketçap fiyatı 2021
Bim Bol Bol Ketçap fiyatı 2021

Bol Bol ketçap fiyatı hakkında en doğru verilere buradan ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinde yapılan yorumlar bizce olumlu görünmektedir. Ancak sos ürünleri içerisinde Bim’in dezavantajı vardır. Müşteriler tarafından barbekü,ranch ve bufallo sos gibi ürünler de sık olarak talep edilmektedir. Bunların satılıp satılmayacağını zamanla görüyor olacağız. Bilinen en büyük gerçek Bol Bol ketçap’ın kalitesinin bozulmadan satışının sürdüğüdür.

Bimde Ketçap Ne Kadar?

Bimde ketçap ne kadar sorusunu soran kullanıcılarımız için aşağıdaki verileri paylaşıyoruz;

  • Bol Bol Ketçap Sade 1 Kg = 5,95 TL
  • Bol Bol Ketçap Acılı 1 Kg = 5.95 TL

Farklı marketler

  • Şok Vatan Ketçap 1 Kg = 5.95 TL
  • Migros Ketçap 1 Kg = 5.60 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.