Bim Noodle Fiyatı

Bim Noodle Fiyatı

Noodle son dönemde popüler olmuş bir hazır yemek türüdür. Marketler arası kıyaslama yapanlar Bim noodle fiyatı için de araştırmaya girmektedir. Esasen uzak doğu ülkelerine özgü bir yiyecektir. Bir makarna türüdür. Özel üretim teknikleri ile farklı bir görünüme sahiptir. Ayrıca içerisine eklenen aromalar ve baharatlar ile birçok damak tadına hitap etmektedir. Bim’de satılan noodle paketleri de sık olarak satın alınmaktadır. Ucuz ve besleyici bir gıda diyebiliriz. Yemek yapmaya vakti olmayanlar için pratik bir çözüm olmaktadır. Siz de noodle almak istiyorsanız ve fiyatları bilmiyorsanız bu sayfayı takip edebilirsiniz. Sizler için sık sık güncellemeler yapıyoruz. 2021 senesinde yaşanan fiyat değişikliklerini de yansıtıyoruz. Alışveriş planınızı doğru yapmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bim noodle fiyatı
Lezzetli bir noodle menüsü.

İnternet üzerinde pek çok tarifine ulaşabileceğiniz noodle, kolayca hazırlanabilen bir yemektir. İçerisine birçok farklı malzeme koyulabilir. Dilerseniz haşlanmış tavuk, sebze ya da et ekleyebilirsiniz. Normalde zaten aromalı bir şekilde satılmaktadır. Ancak daha da lezzetlendirmek için kendi yaratıcılığınızı ortaya çıkartabilirsiniz. Bim raflarında yerini alan noodle markası Indomie olarak geçmektedir. Birçok farklı zincir markette de bulunabilir. Fakat avantajlı fiyatlarla alışveriş yapmak istiyorsanız bizce Bim’e gidebilirsiniz. Hemen hemen her çeşidini mağazalarda bulabilirsiniz. Özellikle tavuklu olanı bizim favorimiz olmuş konumdadır. Eğer doyurucu olmasını istiyorsanız 2 paket kullanabilirsiniz. Tek paket bir porsiyon için yeterli gelmeyebilir. Ayrıca söylediğimiz şekilde yan ürünler de ekleyerek porsiyonu daha fazla hale getirebilirsiniz.

Bim noodle fiyatı
Karidesli ve sebzeli noodle.

İndomie noodle Bim’de üç şekilde satılmaktadır. Büyük boy, küçük boy ve koli olarak bulunabilmektedir. Buna göre de fiyatı değişkenlik gösterebiliyor. Sık sık noodle tüketiyorsanız büyük boyutlu olanı tercih edebilirsiniz. Bu şekilde ortalama 25 kuruşluk bir kar etmeniz mümkündür. Sebzeli çeşidini de yine denemenizi öneriyoruz. Noodle içerisinde makarna, acı biber tozu ve özel karışım bir baharat bulunmaktadır. Öncelikli olarak kaynayan suya Bim’den aldığınız noodle ürününü atmanız gerekir. Kaynatma işlemi ortalama 3 dakika sürmektedir.  Bu esnada tabağınıza baharatı ve acı sosu alarak karıştırabilirsiniz. Daha sonra suyunu dökmeden direkt olarak noodle’ı üstüne koyabilirsiniz. Biraz karıştırdıktan sonra yemeğiniz hazır olacaktır. Tüm bunlardan önce Bim noodle fiyatı konusuna göz atarak fikir edinebilirsiniz.

Bim noodle fiyatı
Güzel bir noodle sunumu.
  • Bim Noodle Fiyatı (75 Gram): 1,95 TL.
  • Bim Noodle Fiyatı (Büyük 375 Gram): 9,50 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.