Bim Kuru Üzüm Fiyatı

Bim Kuru Üzüm Fiyatı

Kuru üzüm birçok kişi tarafından sevilerek tüketilmektedir. İnternet üzerinden Bim kuru üzüm fiyatı da sıkça araştırılmaktadır. Fakat her zaman gerçek verilere ulaşmak mümkün olmamaktadır. Çünkü diğer rakipleri gibi Bim’in online bir satış kanalı mevcut değildir. Genel olarak kendi web sitesinden aktüel kampanya ürünlerini duyurmaktadır. Kuru üzüm ve diğer hazır gıda mamullerinin fiyatlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bize bu konuda sormak istediğiniz bir şey varsa yorum kısmından iletebilirsiniz. Özellikle ramazan ayı ile birlikte kuru üzüm daha popüler hale gelmiştir. Fiyatı birçok bilinen markaya göre uygundur. Simbat markasının bir üyesi olan bu ürünler oldukça kaliteli ve lezzetlidir.

Bim kuru üzüm fiyatı
Bir kase kuru üzüm.

Geleneksel Türk mutfağında yüzlerce çeşit yiyecek bulunmaktadır. Bunun yanında yine bize özgü birçok içecek de mevcuttur. Bunlardan başlıcaları ayran, şerbet ve hoşaf olmaktadır. Üzüm hoşafı birçok kişi tarafından sevilerek tüketilmektedir. Yapımında kullanılan temel maddeler ise kuru üzün, şeker ve su olmaktadır. Bim’den alabileceğiniz bu gıda ürünleri ile kendinize harika bir içecek yapabilirsiniz. Ayrıca evde kendi pekmezini yapmak isteyenler de Bim marketlerindeki Simbat kuru üzümü tercih edebilir. Kek yaparken içerisine meyve eklemek istiyorsanız yine kuru üzüm kullanabilirsiniz. Günümüzde dışarıda satılan paketli gıdaları en aza indirme çabası bulunmaktadır. Çünkü içeriğinde bulunan katkı maddeleri insanlara güven vermemektedir. Bim kuru üzümü sayesinde mutfağınızda pek çok doğal ve sağlıklı yiyecek üretebilirsiniz.

Bim kuru üzüm fiyatı
Kuru üzüm çeşitleri.

Bim marketlerinde satılan birçok ürün kendisine özel üretilmektedir. Bu şekilde müşterilere ucuz fiyatlı alışveriş imkanı sunulmaktadır. Kuru üzüm de bunlardan bir tanesi olmaktadır. Özenle salkımlarından toplanan üzümler imalat yerine getirilmektedir. Farklı makineler ile çekirdeklerinden ayrılmaktadır. Daha sonra burada birtakım işlemler ile kurutulmaktadır. Ardından hava almayan paketlere konularak Bim şubelerine gönderilmektedir. Bu şekilde oluşturulan zincir sayesinde maliyetler minimuma indirilebilmektedir. Kuru üzümün tercih edilme nedenlerinden biri de sağlığa olan faydasıdır. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesini ve sindirim sisteminin çalıştırılmasını sağlamaktadır. Direkt olarak tüketildiğinde uzun süreli tokluk hissi yaratmaktadır. Bu nedenle doktor kontrolünde belirli miktarlarda yenilebilir. Diğer kuru yemişlere nazaran Bim kuru üzüm fiyatı oldukça uygun değerlerdedir.

  • Bim Simbat Kuru Üzüm Fiyatı (500 Gram): 9,95 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.