Bim ekmek fiyatları

Bim ekmek fiyatları

Türkiye’de her gün milyonlarca ekmek tüketimi gerçekleşmektedir. Bu sebeple bakkallar ile süpermarketlerin hepsinde mutlaka bir dolap bulunmaktadır. Genelde standart olsa da bazı bölgelerde daha uygun fiyatlı ekmek satılabilmektedir. Bu nedenle marketler arasında karşılaştırma yapacak kişiler Bim ekmek fiyatları konusunda da bilgi almak istemektedir. Mevcut yemek kültürümüz içerisinde ekmek vazgeçilmezler arasındadır. Diğer ülkelerin aksine yemeği ekmeksiz yeme alışkanlığı fazla değildir. Bu nedenle hemen hemen her mahalle içerisinde bir fırına denk gelmek mümkün olmaktadır.

En sık satılanların başında ise standart beyaz ekmek gelmektedir. Ancak özel tüketim ihtiyacı olanlara yönelik birçok çeşide ulaşmak Bim marketlerinde mümkündür. Örnek vermek gerekirse Çölyak hastaları içerisinde gluten bulunmayan ürünleri tercih etmek zorundadır. Bu tür rahatsızlıkları olan kişiler için Glutensiz Ekmek üretilmektedir. Obezite problemi yaşayan kişiler ise kepekli,tam buğday ya da çavdarlı çeşitlerini satın almaktadır. Diyet yapan kişilerin vazgeçilmezi olan bu ürünler sayesinde daha kolay bir kilo verme sürecinden geçilmektedir. Bim marketlerde de açık ekmek satışı dışında bu tarz paketli ürünler de sunulmaktadır.

Bim ekmek fiyatları
Ekmek türleri

Uno markası gibi diğer alışveriş noktalarında bulunan unlu mamul ürünleri, Bim’de de satılmaktadır. Ayrıca sadece Bim’e özgü olan Ekmecik markalı ekmek türleri de oldukça revaçtadır. Dilimli ve paketli olarak satılan Karışık Tahıllı ekmekler kahvaltınızı renklendirmeniz için idealdir. Bunun yanı sıra damak tadınıza uygun daha bir çok türe ulaşmanız mümkündür. Kare tost ekmeklerini alarak kendinize harika bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz. Hamburger ekmeği ile muazzam bir öğlen menüsü oluşturulabilir. Ara öğünlerinizde ise Sandviç Ekmeği sayesinde atıştırmalıklar hazırlamanız mümkündür. Tüm bunları yapmadan önce sitemizi ziyaret ederek Bim ekmek fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sayede daha rahat bir satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

Bim Ekmek Çeşitleri Fiyatları

2021 senesiyle birlikte ekmek fiyatlarında güncelleme yapılması halinde buradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Aşağıda yer alan Bim ekmek çeşitleri fiyatları tamamen bilgilendirme amaçlıdır. En doğru veriler için mağazalar ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca aktüel kataloglarını takip ederek indirim fırsatlarını kullanabilirsiniz. Genel olarak Cuma günleri indirimli ürün satışları gerçekleştirilmektedir. Bu sayede ekonomik bir alışveriş gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Marka Tür Gramaj Fiyat
Ekmecik Tam Buğday 350 Gr 2,95 TL
Ekmecik Çavdarlı 400 Gr 2,95 TL
Ekmecik Sandviç Ekmeği 455 Gr 4,50 TL
Ekmecik Köy Ekmeği 600 Gr 4,25 TL
Ekmecik Tost Ekmeği 670 Gr 4.95 TL
Ekmecik Hamburger Ekmeği 432 Gr 5,25 TL
Ekmecik Susamlı Hamburger 420 Gr 5.95 TL
Connex Lavaş 840 Gr 7,25 TL
Ekmecik Çok Tahıllı 460 Gr 7,75 TL
Uno Çok Tahıllı 460 Gr 7,75 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.