Bim çiğköfte fiyatı

Bim çiğköfte fiyatı

Türkiye’nin saygın ve kaliteli marketler zincirinde bu kez tanıtacağımız ürün herkesin severek yediği, son yıllarda hızlı tüketimde yerini alan çiğköfte olacak. Etli ve etsiz tercih edebilirsiniz. Öğrencilerin, çalışanların sıkça alım yaptığı bu ürün fiyat olarakta gayet ekonomiktir. Konumuzda belirteceğimiz fiyat bilgisi dışında ürün görseli ve neler kullanıldığınada yer vereceğiz.

bim çiğköfte

Bim çiğköfte fiyatı ürün özel ve muntazam olarak paketlenmiş şekilde sunulmaktadır. Alım yaparken  dikkat etmeniz gereken açık olmamasıdır. Gıda ürünlerinde özellikle ambalaj sorunu olan ürünleri tüketmeyiniz. Çiğköfte paketi lavaş içerisinde bulunmaktadır ve ayrı bölmede soslar yer almaktadır. Peki lavaş ve sosu olan bim çiğköfte fiyatı ne kadar? Raflarda yerini alan ve sürekli bulunan ürün 3,75 tl dir. Uzun zamandır ekstra bir zam söz konusu olmamıştır. Sadece satılan markada değişiklikler olabiliyor ancak lezzet açısından son derece iyi.

Tarım ve Köy işleri bakanlığının izinlerinden geçmiş olup tüketime uygundur. Evde yapmak isteyenler için alternatif malzeme listesi.

4,5 su bardağı köftelik ince bulgur
2 su bardağı sıcak su
3 yemek kaşığı domates salçası
1 yemek kaşığı biber salçası
1 yemek kaşığı pul biber
2 yemek kaşığı isot
2 yemek kaşığı kırmızı toz biber
3 diş sarımsak
1 çay bardağı sıvı yağ veya zeytinyağı
Yarım çay bardağı nar ekşisi
2 yemek kaşığı sumak
1,5 çay kaşığı kimyon
1 çay kaşığı karabiber
2 kuru soğan
1 tatlı kaşığı tuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.