Bim Güneş Kremi Fiyatı

Bim Güneş Kremi Fiyatı

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte Bim güneş kremi fiyatı sıkça sorgulanmaya başlanmıştır. Güneşin zararlı ışınlarından korunabilmek için güneş kremi kullanmak gerekmektedir. Aksi durumda istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Cildinizin uv ışıkları diye geçen bu zararlı maddelere maruz kalması halinde tehlikeli durumlar ortaya çıkabilmektedir. Cilt kanseri gibi problemlerin başlıca sebepleri güneş ışıklarıdır. Bim’de satılan güneş kremi sayesinde bunun önüne geçebilirsiniz. Denize girmeden önce vücudunuzun görünen tüm bölgelerine sürmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde yanıkların önüne geçebilirsiniz. Bim marketlerinde yerini alan bu ürünler gerekli tüm testlerden geçmiş durumdadır. Sağlığa herhangi bir yan etkisi gözlemlenmemektedir. Yine de bir cilt doktoruna görünerek alerji durumlarına karşı önlem almanızı tavsiye ederiz.

Bim güneş kremi fiyatı
Güneş kremi çeşitleri.

Bim marketlere gelen güneş kremleri farklı markalara sahiptir. En yaygın bulunanları Nivea, Garnier, Diadermine ve Tokalon olmaktadır. Özellikle yaz aylarına yaklaşılmasıyla birlikte aktüel kataloglarda yer bulmaktadır. Ancak kış mevsiminde bulabilmek pek mümkün değildir. Mayıs ayına kısa bir süre kala derlediğimiz bu yazımızda fiyatlarını da öğrenebileceksiniz. Markete gitmeden önce güneş kremlerine ait detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz. Ekonomik durumunu düşünen kişiler internet siteleri arasında gezinerek fiyat araştırması yapmaktadır. Kalite ve performansına göre kıyaslama yaparak tercihte bulunmaktadır. Bu duruma yardımcı olabilmek için özellikle Bim firmasına ait fiyatları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Konu hakkında iletmek istediğiniz bir şey olursa yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

Bim güneş kremi fiyatı
Farklı güneş kremleri.

Hassas cilde sahip olan insanlar kışın da güneş kremi kullanma ihtiyacı hissetmektedir. Fakat bu kremlerin üzerinde yazan faktörler hakkında bilgi sahibi olmak gereklidir. 15 faktörlü güneş kremleri zararlı ışınları %93 oranında engellemektedir. Yine Bim’de satılan 30 faktöre sahip güneş kremi ise %97 oranında yarar sağlamaktadır. En iyi korumayı ise 50 faktörlü kremler ile yapabilirsiniz. %98 şeklinde sizleri koruyacaktır. Fiyatlar da bu seviyelere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bilindik ve kendini ispatlamış markaların güneş kremleri biraz daha pahalı olmaktadır. Bütçenize uygun olan seçimi yapabilmek için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Herhangi bir güncelleme olması halinde anlık olarak sayfamızda yayınlıyoruz. Eğer Bim güneş kremi fiyatı hakkında bir sorunuz varsa yorum kısmından iletebilirsiniz.

  • Güneş Kremi fiyatı: 59,90 TL.
  • Güneş Koruyucu Çocuk Spreyi fiyatı: 79,90 TL.
  • Garnier Güneş Koruyucu Sprey fiyatı: 69,90 TL.
  • Güneş Koruyucu Yüz Kremi 50 Faktör fiyatı: 19,90 TL.
  • Havuç/ Kakao Yağı fiyatı: 14,90 TL.
  • Bronzlaştırıcı Yağ fiyatı: 59,90 TL.
  • Tokalon Güneş Koruyucu Kremi fiyatı: 27,90 TL.

Diğer yazılara göz atmak için aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz.

Bim Şampuan Fiyatları
Bim Ped Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.