Bim Meyve Suyu Fiyatları

Bim Meyve Suyu Fiyatları

Bim meyve suyu fiyatları müşterileri tarafından sıkça araştırılmaktadır. Bim birçok ürününde olduğu gibi meyve sularında da özel üretim yaptırmaktadır. Bu sayede piyasanın oldukça altında fiyatlar ile satış yapabilmektedir. Bu da müşteri kitlesinin ilgisini çekebilmektedir. Ülkemizde ilk kurulduğu zamanlardan itibaren yoğun bir müşteri sirkülasyonuna sahip olmuştur. Özellikle gıda malzemelerinde yaptığı indirimler sürekli takip edilmektedir. Meyve suyu olarak da pek çok farklı çeşide ev sahipliği yapmaktadır. Başka hiç bir markette bulamayacağınız Jucy markalı meyve suları bizce oldukça iyi kalitededir. Kıvamı ve lezzeti birçok rakibiyle eşit derecede diyebiliriz. Ancak dolaba koymadan tüketmenizi tavsiye etmiyoruz. Soğuk bir şekilde içerseniz daha çok keyif alabilirsiniz.

Bim meyve suyu fiyatları
Çeşit çeşit meyve suları.

Günümüzde özel üretim yöntemiyle satış yapan birçok market bulunmaktadır. Yabancı ülkelerde discount olarak geçen bu yerlerde maliyetler düşük tutularak ucuz fiyatlı satışlar yapılmaktadır. Bu aşamada Bim bu marketlerde başı çekmektedir. Meyve suyu fiyatlarının düşük seviyede tutulması için Jucy ismiyle üretim yapılmaktadır. Özenle toplanan meyveler fabrikalara taşınmaktadır. Burada bir dizi işlemden geçirilerek meyve suyu ortaya çıkarılmaktadır. Daha sonra iyi bir paketleme ile şubelere dağıtım gerçekleştirilmektedir. Çift katmanlı kutular sayesinde raf ömrü oldukça uzundur. Açıldığı güne kadar tazeliğini koruyabilmektedir. Kapağı açtıktan sonra ortalama 2 gün içerisinde tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Bu açıdan bakıldığında hem fiyatı hem de kalitesiyle tercih edilebilir ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Siz de alışverişe çıkmadan detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bim meyve suyu fiyatları
Taze sıkılmış portakal suyu.

Meyve suyu Bim’de iki şekilde satılmaktadır. 200 mililitrelik küçük kutularda ve 1 litrelik büyük kutularda bulabilirsiniz. Eğer sık olarak meyve suyu içiyorsanız 1 litrelik versiyonu satın alabilirsiniz. Ya da bir yere giderken yanınızda taşımanız gerekiyorsa küçük kutu meyve suları işinizi görecektir. Dilerseniz koli ile satın alarak uzun süre meyve suyu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Pek çok klasik çeşitler dışında bazı dönemlerde ithal meyve suları da gelebilmektedir. Standart olarak bulunabilenler elma, vişne, portakal, şeftali, kayısı, karışık ve ananas çeşitleridir. Bim burada müşterilerinin ihtiyacına yönelik imalat gerçekleştirmektedir. Kendi damak zevkinize göre tercihte bulunarak alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Bütçenizi iyi planlamak istiyorsanız da Bim meyve suyu fiyatları konusuna göz atmanızda fayda olacaktır.

Marka Tür Kilogram Fiyat
Cappy Pulpy Portakal 1 Litre 4,95 TL
Jucy Vişne 1 Litre 4,50 TL
Jucy Karışık 1 Litre 4,50 TL
Jucy Şeftali 1 Litre 3,95 TL
Jucy Kayısı 1 Litre 3,95 TL
Jucy Şeftali 200 Ml 1 TL

Bim Juss Meyve Suyu Fiyatı

Her zaman bulunamasa da sevilen markalardan biri de Juss olmaktadır. Bu nedenle Bim Juss mevve suyu fiyatı merak edilenler arasındadır. Armutlu, çilekli, mangolu ve Hindistan cevizi aromalı farklı içecekler müşteriye sunulmaktadır. Genellikle aktüel kampanyaları ile Bim’e getirilmektedir. Yoğun aroması nedeniyle müşterilerin favorisi olmuş durumdadır. Fiyatı ise oldukça makul seviyelerdedir. Siz de değişik lezzet arayışındaysanız Juss meyve sularını deneyebilirsiniz. Özellikle mangolu olan bizim favorimiz haline gelmiştir. Kahvaltıda, öğle ya da akşam yemeklerinde afiyetle içebilirsiniz.

  • Bim Juss Mango Aromalı Meyve Suyu fiyatı (1 Lt): 3,95 TL.
  • Bim Juss Ananaslı İçecek meyve suyu  fiyatı (1 Lt): 3,95 TL.
  • Bim Juss Armutlu meyve suyu  fiyatı (1 Lt): 3,95 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.