Bim ped fiyatları

Bim ped fiyatları

Bim mağazalarında satılan kişisel hijyen ürünlerinden birisi de kadın pedleri olmaktadır. Marketler arasında fiyat karşılaştırması yapmak isteyenlerin sorguladığı konulardan birisi de Bim ped fiyatları olmaktadır. Pedlerin kullanım amaçları dışında kaliteli bir üretim sürecinden geçmesi oldukça önemlidir. Kadın sağlığını direkt etkileyebilen bir ürünü olduğu için üretiminde uzman doktorlar ve mühendislerin çalışması gerekmektedir. Tüm aşamalarda oldukça iyi bir ürün çıkarma gayretinde olan Bim marketlerden güvenilir bir şekilde ped alışverişinizi yapabilirsiniz.

Bim ped fiyatları
Bim ped fiyatları

Günümüzde çok sayıda ped markası bulunmaktadır. Bunların en yaygın bulunanları Orkid,Molped ve Koton olmaktadır. Bu markalar dışında ise zincir marketlerin kendi ürettikleri kadın pedleri de mevcuttur. Günlük,gecelik ve Uzun kullanım şeklinde çeşitleri vardır. Marketlerde satılan başlıcaları şöyledir;

  • Bim marketlerinde satılan markalar: Scarlett ve Lal.
  • A101’de satılanlar: Molped, Kotex ve Orkid.
  • Şok markette satılanlar : Orkid, Softy, Kotex ve Molped olmaktadır.
  • Migros’ta satılanlar: Carefree, Natracare, Kotex ve Migros Ultra Ped olmaktadır.

Bim’in ürettirmiş olduğu Scarlett pedlerin yüksek emiş gücü sayesinde zor durumlarda kalmadan rahatça kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca tamamen anatomik tasarımı sayesinde hiçbir rahatsızlık vermemektedir. Yine Bim’de satılan Lal marka pedler kadınlar arasında oldukça revaçtadır. Lal markasının satışa sunduğu bu pedler tam koruma sağlamasıyla bilinmektedir. Bilinen markalarla kıyaslama yapıldığında fiyat ve performans açısından oldukça kullanışlı ürünlerdir. Siz de Bim ped fiyatları yazımızı sayfanıza kaydederek 2021 güncellemelerine anında ulaşabilirsiniz. Kişisel hijyen ürünlerinin kullanımı kadınlar için zaruri olması nedeniyle en uygun market bilgilerine web sitemizden kolayca ulaşım sağlamanız mümkündür. Aşağıda yer alan tabloda güncel ped fiyatlarını görebilirsiniz. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır, Bim marketinin uyguladığı fiyat politikaları geçerlidir.

Marka Kullanım Alanı Adet Fiyat
Scarlett Günlük Normal 20 Adet 3.50 TL
Lal Hijyenik Normal 10 Adet 2.25
Scarlett Ultra Hijyenik Normal 10 Adet 3.25 TL
Scarlett Ultra Hijyenik Gece 7 Adet 3.25 TL
Orkid Ultra Extra Normal 12 Adet 8.95 TL
Orkid Platinum Ultra Normal 10 Adet 7.95 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.