Bim Cheesecake Fiyatı

Bim Cheesecake Fiyatı

Ülkemizde son zamanlarda oldukça popüler olan cheesecake tatlısını inceliyoruz. Burada detay olarak Bim cheesecake fiyatı bilgisine de değineceğiz. Muhteşem lezzeti ile kendisine hayran bırakan bu tatlının birçok çeşidi mevcuttur. Evde gerekli malzemeleri alarak yapmak mümkündür. İçerisinde en çok koyulan ürünlerden birisi labne olmaktadır. Normal şartlarda peynirden yapılan tatlar damağınıza pek uygun gelmeyebilir. Ancak cheesecake bu ön yargınızı tamamen yıkacaktır. Bisküvi ve labne’nin yakaladığı müthiş uyum ile midenizi bayram ettirebilirsiniz. İnternet üzerinden tariflere ulaşarak kendiniz hazırlayabilirsiniz. Fakat buna vaktiniz yoksa Bim’de satılan hazır cheesecake sizin için kurtarıcı olacaktır. Ucuz fiyatıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Tek yapmanız gereken markete gidip satın alım yapmaktır. Herhangi bir pişirme işlemine gerek kalmadan afiyetle tüketebilirsiniz.

Bim cheesecake fiyatı
Bim cheesecake tatlısı.

Cheesecake denildiğinde akla ilk gelenler frambuazlı ve limonlu çeşitleri olmaktadır. Kendi zevkinize göre tercih yapabilmektesiniz. Yaptığımız tadım testlerinde her ikisini de çok başarılı bulduk. Bim‘de satışı yapılan bu tatlıları gönlünüz rahat bir şekilde satın alabilirsiniz. Ülkemizde gıda üretimi için belirli bazı standartlar bulunmaktadır. Bunların hepsini sağlayamayan firmalar üretim yapamamaktadır. Dolayısı ile Bim ürünleri de tüm bu şartlara uygun üretilmektedir. Tarım ve gıda bakanlığından gerekli tüm izinler alınmış durumdadır. Bu sayede avantajlı cheesecake tatlısını ucuz fiyatlara alabilirsiniz. Bunun için size en yakın Bim şubesine uğramanız yeterli olacaktır. Gitmeden önce fiyatları öğrenmek isterseniz sitemizi kayıt edebilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerimize her zaman doğru bilgi sunma gayretindeyiz. Soracağınız bir soru olursa lütfen çekinmeyin. Ekibimiz gerekli incelemeleri yaparak sizlere dönüş sağlayacaktır.

Bim’de donmuş ya da tüketime hazır cheesecake bulmak mümkündür. Daha çok donuk olarak satış yapılmaktadır. Oda sıcaklığında kısa bir süre bekleyerek çözdürmek gerekmektedir. Zaten soğuk olarak tüketilen bir tatlı çeşidi olduğu için pişirme ihtiyacı olmamaktadır. Bu sayede pratik bir şekilde yiyebilirsiniz. Vaktiniz kısıtlıysa ve sıfırdan yeni bir cheesecake yapmanız zorsa Bim’e uğramanız yeterli olacaktır. Ekonomik fiyatlar ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bim adına genel olarak bu ürünleri farklı firmalar üretmektedir. Etiketi kontrol ettiğimizde çoğunlukla bildiğimiz büyük markaları görebiliyoruz. Bu şekilde kaliteli ürünler ucuza sunulabilmektedir. Dönem dönem gıda mamullerinde de kampanyalar olabilmektedir. İndirimli bir şekilde satın alım yapmak için aktüel kataloğunu takip edebilirsiniz. Bu şekilde Bim cheesecake fiyatı daha uyguna gelebilecektir.

Bim Limonlu Cheesecake Fiyatı

Bim limonlu cheesecake fiyatı da merak edilebilmektedir. İçerisinde bulunan limon aroması sayesinde harika bir tatlı olduğunu söyleyebiliriz. Oldukça lezzetli bir ürün ortaya çıkarıldığını söyleyebiliriz. Sizler için yaptığımız denemelerde de başarılı sonuçlar aldık. Tam bir fiyat performans canavarı denilebilir. Güzel bir şekilde paketlendiği için tazeliğini korumaktaydı. Ayrıca insanın içini baymayan bir tada sahipti. Siz de limonlu cheesecake seven biriyseniz Bim’e uğramanız yeterli olacaktır.

  • Bim Limonlu Cheesecake Fiyatı: 18,90 TL.
Bim Limonlu Cheesecake Fiyatı
Limonlu cheesecake.

Bim Frambuazlı Cheesecake Fiyatı

Cheesecake denildiğinde akla ilk gelen çeşitlerden birisi de frambuazlı olmaktadır. Bundan dolayı da Bim frambuazlı cheesecake fiyatı gündeme gelebilmektedir. Epey bir yoğun aromaya sahip bu tatlıyı afiyetle tüketebilirsiniz. Genel olarak 650 gramlık kutularda satılmaktadır. Bu da 3-4 kişilik bir aile için yeterli olmaktadır. Son kullanma tarihine kadar dolapta muhafaza edilebilmektedir. Bu şekilde tazeliğini kaybetmeyecektir.

  • Bim Frambuazlı Cheesecake Fiyatı: 18,90 TL.
Bim Frambuazlı Cheesecake Fiyatı
Frambuazlı cheesecake.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.