Bim çay makinesi fiyatı

Bim çay makinesi fiyatı

Bim çay makinesi fiyatı merak eden kullanıcılarımız, Aktüel ürünlerin gözdesi haline gelen ve oldukça fazla satışı olan bir ürünü inceleyeceğiz. Türk halkının gün içerisinde ihtiyacı olan, tüketimi hiç eksilmeyen çayı pratik ve kolay yapmak için mükemmel bir makine. Çaydanlık alternatifi denilse de ilerleyen dönemlerde çaydanlıkların yerini alacaktır. Çünkü hem hızlıca su kaynatması, çayın demini yüksek oranda ayarlaması performans açısından başarılı. Konumuzda teknik özellikleri ve fiyatı detaylandırarak bim’de ne zaman alabileceğinizi, ne zaman gelecek sorusunu da yanıtlayacağız.

Bim çay makinesi fiyatı
bim çay makinesi

• 1.8 L su ısıtıcı.
• 1 L demlik.
• Kaynama susuz kalma koruması.
• Çıkarılabilir çay süzgeci.
• Kettle kullanımı için güvenlik kilitlemeli gövde kapağı.

İlgili ürün aktüel grubuna aittir. Belli aralıklarla yaklaşık 2 ayda bir satışa sunulmaktadır. Bim satışını yaptığı çay makinesi için fakir markasına ait garanti sunmaktadır. Garanti kapsamı için fakir ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Kutu açıldıktan sonra iadesi yapılabilir (kullanılmamış, darbe görmemiş olması halinde) ancak bir süre sonra çalışmaz ise garantiye gönderebilirsiniz. Bim çay makinesi fiyatı aşağıdaki gibidir.

  • Bim çay makinesi fiyatı fakir marka: 139 TL.

bim çay makinesinde çay nasıl demlenir?

Dilediğiniz miktar suyu doldurma haznesine ekleyin, makine üzerinde yer alan güç butonuna basarak çalıştırın, yaklaşık 3 dakika içerisinde kaynayacaktır akabinde üst bölümde yer alan doldurma alanına çayınızı ekleyin ve demleme moduna (kitapçıkta yer almaktadır) alın. 10 15 DK içerisinde demlenmiş taze çayınız hazır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.