Bim Ceviz Fiyatı

Bim Ceviz Fiyatı

Bim marketlerde satılan kuru yemişlerden biri de ceviz olmaktadır. Buna bağlı olarak Bim ceviz fiyatı sürekli araştırılmaktadır. Ceviz, direkt olarak tüketiminin yanı sıra tatlılarda ve yemeklerde de kullanılmaktadır. Yüksek protein ve sağlıklı yağ içermesi nedeniyle çok faydalı bir besindir. Uzmanlar tarafından her gün belirli miktarlarda yenilmesi önerilmektedir. Özellikle beyin sağlığı için çok faydalıdır. Ceviz için bizce uygun fiyatıyla Bim market tercih edilebilir. Kuru yemiş tüketimi, fiyatlardan dolayı çok yaygın değildir. Fakat Bim gibi ucuzluk marketleri sayesinde biraz daha alınabilir seviyelere gelmiştir. Kilitli paketlerde genel olarak 150 gram halinde satışı yapılmaktadır.

Bim ceviz fiyatı
Kabuklu ve kabuksuz cevizler.

Ceviz satışı iki şekilde yapılmaktadır. Kabuklu ve iç olarak. Burada kabuklu cevizlerin daha uygun fiyatlı olduğunu görüyoruz. Çünkü ekstra bir işlem gerektirmemektedir. Dolayısıyla maliyeti marketlere daha az olmaktadır. Evde ceviz kıracağı varsa tavsiye ederiz. Ekonomik bir alışveriş yapmış olursunuz. Kırma işlemi biraz vakit isteyebilir. Eğer daha pratik bir yola ihtiyacınız varsa Bim iç cevizi tercih edebilirsiniz. Tüketime hazır olması nedeniyle ek bir işlem yapmanız gerekmez. Paketi açıp direkt olarak kullanabilirsiniz. Gerekli tüm gıda kalite kontrollerinden geçirilmektedir. Bu sebeple içiniz rahat olarak satın alabilirsiniz. Alışveriş listenize eklemenizi öneririz.

Bim ceviz fiyatı
Bir avuç ceviz.

Bim Simbat ceviz içi fiyatı için 2021 senesinde bazı değişiklikler olmuştur. Yağışların az olmasıyla ne yazık ki üretimden alınan verimde düşüş mevcuttur. Bu da doğal olarak fiyatlara yansımaktadır. Geçen seneye oranla cevizlerin bir tık pahalıya satıldığını söyleyebiliriz. Fakat yine de bizce Bim uygun bir seviyede tutmaktadır. Dışarıda satılan çerezlere göre daha ekonomik bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Ceviz fiyatları çok sık değişken değildir. Ancak yine de markete gitmeden önce sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sürekli olarak sizler için takip sağlıyoruz. En doğru verileri paylaşabilmek için şubelere bizzat gitmekteyiz. Bu şekilde yaşayabileceğiniz mağduriyetlerin önüne geçme hedefindeyiz. Eğer Bim ceviz fiyatı için sormak istediğiniz bir şey varsa yorum kısmında yazabilirsiniz.

Bim Ceviz İçi Fiyatı

Bim ceviz içi fiyatı en sık sorulan konulardandır. Tatlı yapmak isteyen kişilerin sık olarak satın aldığı bir üründür. Özellikle kabak tatlısı, baklava ve kadayıf yapımında kullanılmaktadır. Hazır bir şekilde paketlenmektedir. Hızlı bir şekilde kullanım için çok uygundur. Fiyatı da oldukça uygun diyebiliriz.

  • Bim Simbat Ceviz İçi Fiyatı (150 Gram): 13,90 TL.
Bim ceviz fiyatı
Tüketime hazır cevizler.

Bim Kabuklu Ceviz Fiyatı

Şimdi de Bim kabuklu ceviz fiyatı için bilgi verelim. Normal iç cevize göre daha avantajlı bir fiyatı vardır. Bunun da sebebi fabrikada ek bir işlem gerektirmemesidir. Maliyeti daha az olduğu için ucuza satılabilmektedir. Bu ürünü satın alacaksanız ek olarak ceviz kıracağı da alabilirsiniz. Bazı aktüel kampanya dönemlerinde Bim’e gelebilmektedir.

  • Bim Simbat Kabuklu Ceviz Fiyatı (500 Gram): 18,45 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.