Bim Bezelye Fiyatı

Bim Bezelye Fiyatı

Bim’de satılan bir diğer sebze de bezelye olmaktadır. Bu sebeple de Bim bezelye fiyatı merak edilmektedir. Genel olarak taze halini bulmak pek mümkün olmaktadır. Bunun için semt pazarlarının tercih edilmesi daha doğru olacaktır. Fakat dondurulmuş haline ihtiyacınız varsa kesinlikle Bim’i tercih edebilirsiniz. Superfresh markasıyla satışa sunduğu bezelyeler ile oldukça pratik yemekler yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan biraz yağ, soğan ve salça. Bunlarla harikulade basit bir öğün hazırlayabilirsiniz. Fiyat olarak da epey bir karlı iş yapmış olursunuz. Son dönemlerde ev yemeği yapan işletme sayısı bir hayli artmıştır. Buralardan hazır ürünler sipariş edilebilmektedir. Ancak kendiniz malzemeleri alarak yapacağınız bezelye yemeğini çok daha ucuza getirebiliyorsunuz.

Bim bezelye fiyatı
Donuk bezelyeler.

Dondurulmuş şekilde atılan ürünler birçok açıdan fayda sağlamaktadır. Yemek yapmak için vakit bulamayan insanlar için çok iyi alternatif oluşturmaktadır. Ayrıca gıda israfının önüne geçilmesinde de katkısı vardı. Çünkü taze olarak alınan gıdaları uzun süre saklamak mümkün değildir. Bim’de satılan bezelye için bu durum geçerli olmamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz kadarını kullanabilirsiniz. Geri kalanını dolaba atarak uzun süreler muhafaza edebilirsiniz. Tarlalardan toplanan bezelyeler gerekli ayrıştırma işlemlerinden geçmektedir. Yabancı cisimlerde kurtulduktan sonra yıkama kısmına aktarılmaktadır. Güzel bir şekilde dezenfekte edildikten sonra üretim tesislerine getirilmektedir. Fabrikada yapılan özel şoklama yöntemleri sayesinde ie ilk gün ki gibi taze kalmaktadır. Bizce gönül rahatlığıyla tüketilebilecek hazır sebzelerden biridir. Bim marketlerden ucuz fiyatı ile bezelye satın alım yapabilirsiniz.

Bim bezelye fiyatı
Yemeye hazır bezelyeler.

Bezelye yemek dışında böreklerde de kullanılabilmektedir. Özellikle paçanga böreği bezelye olmadan düşünülemez. Dışarıdan aldığınız taze bezelyeleri bunun için kullanabilirsiniz. Ancak ayıklaması ve yıkanması gibi süreçleri mevcuttur. Bu da zamanı kısıtlı olanları farklı arayışlara itmektedir. Burada çözüm olarak Bim’in sattığı dondurulmuş bezelyeyi tavsiye ediyoruz. Eve geldiğinizde yapacağınız tek şey çözünmesini beklemektir. Daha sonra direkt olarak kullanabilirsiniz. Kısa bir haşlama işlemi yapmak yeterli olmaktadır. Pazardan alınan haliyle çok fazla bir fiyat farkı da bulunmamaktadır. Bu nedenle derin donduruculu dolaplarda yerini sık olarak bulan gıdalardan biri de bezelye olmaktadır. Her mevsim dilediğiniz zaman afiyetle yiyebilirsiniz. Bim kalitesine güvenen müşterileri içleri rahat bir şekilde alışverişlerini yapmaktadır. Öncesinde Bim bezelye fiyatı konusuna göz atmanız yeterli olacaktır.

  • Bim Bezelye konservesi fiyatı (830 gr): 4,50 TL.

Bim Dondurulmuş Bezelye Fiyatı

Bim dondurulmuş bezelye fiyatı konusunda gerekli araştırmaları gerçekleştirdik. Genel olarak yaptığımız incelemelerde standart bir fiyatlandırma olduğunu gördük. Çoğu markette hemen hemen aynı seviyelerde olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumda tüketicilerin gözettiği durum kalite olmaktadır. Bim’de satılan dondurulmuş bezelye ürününü test ettiğimizde başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Yaptığımız yemekler gayet lezzetli olmaktadır. Bim marketlerde 2 marka ile satış yapılmaktadır. Birisi Yurdum birisi de Feast olmaktadır. Yurdum markalı ürünler Bim’e özel üretilmektedir. Feast dondurulmuş bezelyeyi ise birçok zincir markette bulabilirsiniz.

  • Bim Yurdum Dondurulmuş Bezelye Fiyatı (1 Kg): 4,95 TL.
  • Bim Feast Donuk Bezelye Fiyatı (450 Gram): 5,95 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.