Bim Bebek Maması Fiyatları

Bim Bebek Maması Fiyatları

Anne ve babaların en çok merak ettiği konuların başında Bim bebek maması fiyatları gelmektedir. Bebeklerin sağlıklı ve dengeli beslenebilmesi oldukça önemlidir. Evde doğal olarak yapılabilen yiyecekler mevcuttur. Fakat özellikle çalışan annelerin buna zamanı olmayabiliyor. Bu tür durumlarda devreye Bim şubelerinde satılan mamalar devreye girmektedir. Uygun fiyatı nedeniyle tercih sebebidir. Kavanoz ve toz versiyonları bulunabilmektedir. Yeni doğan bebekler için Hipp ve Bebivita markalı toz mamalar kullanılabilmektedir. Biraz daha büyümüş olan bebekler ise yaş mamaya geçiş yapabilmektedir. Kavanozda satılan markaların birçok çeşidini Bim’de bulabilirsiniz. Çocuğunuzun alerji durumuna göre tercihte bulunmanız gerekmektedir. Doktorunuza danışarak belirli miktarlarda yedirebilirsiniz.

Bim bebek maması fiyatları
Kavanoz bebek maması çeşitleri.

En çok bilinen ek gıda mamaları Milupa ve Aptamil’dir. Bim marketlerde özellikle aktüel dönemlerinde bu mamaları bulmak mümkündür. Bebeğinizin en iyi şekilde beslenebilmesi için bu tarz ek gıdalara ihtiyaç duyulabilir. Dolayısıyla kendinizi mama fiyatları için araştırma yaparken bulabilirsiniz. Sizlerle 2021 yılına ait olan verileri paylaşmaya devam ediyoruz. Bim ürünleri hakkında soracağınız bir konu olursa yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Editörlerimiz gerekli incelemeyi yaparak size dönüş sağlayacaktır. Bebek mamaları günümüzde vazgeçilmez gıda mamullerinden biri olmaktadır. Yeni bebeği olan anne ve babalar için maddi olarak zorlanma sebebi olabilir. Bebek maması fiyatlarının her geçen gün artması nedeniyle ekonomik zorluk yaşayan birçok kişi vardır. Bu nedenle aylık alınan maaşın doğru bir şekilde kullanılması önem kazanmaktadır. Alışverişe başlamadan önce sitemize girerek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bim bebek maması fiyatları
Bebek maması türleri.

Toz halinde satılan bebek mamalarında kalite oldukça önemlidir. Çoğunluğu keçi sütünden yapılmaktadır. İnek sütü hazımsızlık problemleri ortaya çıkarabilmektedir. Ayrıca bu mamaların içinde katkı maddesi olmaması gerekmektedir. Buna özen gösteren ebeveynler detaylı bir araştırma yoluna girmektedir. Piyasada bilinen markalar arasında hem fiyat hem de içerik olarak kıyaslama yapmak en doğrusu olacaktır. Bim bebek maması, özellikle sütü gelmeyen annelerin çok sık kullandığı bir üründür. Her gün bu toz bebek maması kaynatılmış ve ılınmış suya karıştırılmaktadır. Daha sonra biberon yardımıyla bebeklere içirilmektedir. Bu sayede anne sütünden gelen mineral ve vitaminlerin alınması sağlanmaktadır. Hayati öneme sahip olan bebek mamasının fiyatı da merak konusu olmaktadır. Sizler için detaylı bir inceleme gerçekleştirdik. İleteceğimiz Bim bebek maması fiyatları bazı durumlarda değişiklik gösterebilir. En doğru bilgi için Bim firması ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Bim Bebivita Devam Sütü Fiyatı: (500 Gram) 40 TL.
  • Bim Bebivita Kavanoz Mama Çeşitleri: (125 Gram) 2,45 TL.
  • Bim Hero Baby Kavanoz Mama Fiyatı: (125 Gram) 3,25 TL.
  • Bim Hero Baby Sütlü, İrmikli ve Pirinçli Kaşık Maması Fiyatı: (400 Gram) 15,90 TL.
  • Bim Bebivita Kaşık Maması Fiyatı: (300 Gram) 12,95 TL.

Diğer Bim bebek ürünleri için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz.

Bim Bez Fiyatları
Bim Islak Mendil Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.