Su Kontrası Nedir – Su Kontrası Fiyatları

Su kontrası fiyatları

Su kontrası fiyatları için araştırma yapan kişiler en düşük maliyete sahip ürünlere ulaşmaya çalışmaktadır. Ankara,İzmir,Antalya ve Bursa gibi büyük şehirlerde farklı fiyat değerlerinin ortaya çıktığı görülmektedir. Bu nedenle doğru fiyat bilgisini görüntülemek isteyenler internet üzerinden pek çok araştırma gerçekleştiriyor. Su kontrası günümüzde pek çok sektör için vazgeçilmez bir yapı elemanı olmaktadır. En ucuz su kontrası fiyatları verilerini sizler için derleyerek bu yazımızda aktarıyoruz.

Atmosfer koşullarına karşı çok dayanıklı olan su kontraları özellikle inşaatlarda kullanıldığında çok büyük fayda sağlamaktadır. Yağmur,kar ve kötü hava koşulları dış yapımda kullanılan malzemeler üzerinde olumsuz etkiler yaratmaktadır. Ancak su kontralarının böyle kötü bir dezavantajı bulunmamaktadır. Bir çok ağaç katmanının preslenmesiyle oluşturulan su kontraları sayesinde oldukça ekonomik bir dış cephe inşa edebilirsiniz. Genel olarak sağlamlığıyla bilinen kavak ağacı,huş ağacı ve kayın ağaçlarından elde edilen ürünler bir çok ihtiyaca yanıt verebilmektedir. Metrekare başına göre fiyatlandırma yapılırken ağacın cinsi ve kalitesi de hesaba katılmaktadır.

Mevcut ekonomik şartlarda vatandaşlarımız yapacağı her satın alım öncesinde fiyat kıyaslaması yöntemini uygulamaktadır. Ancak korona virüs sebebiyle mağaza mağaza dolaşmak istemeyenler ise internet sayfaları arasında dolaşarak net bilgiye ulaşmaya çalışmaktadır. Web sitemiz üzerinden bir çok ürüne ait fiyat bilgilerine ulaşmanız mümkündür. Özellikle e-ticaret siteleri üzerinde bulunamayan malzemelere ait detayları paylaşmaya özen göstermekteyiz. Sizin de eklemek istediğiniz bir ürün olursa lütfen yorum kısmında bizlerle paylaşın. Ekibimiz gerekli incelemeleri yaparak gerekli bilgiyi sizlerle paylaşacaktır. Aşağıda ilettiğimiz su kontrası fiyatları ortalama rakamları göstermektedir. Bütçenizi buna göre planlayarak hareket edebilirsiniz.

Su kontrası fiyatları Ankara

Su kontrası fiyatları Ankara bilgileri firmalara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ekonomik gelişmelere bağlı olarak fiyatlarda artış ya da azalma meydana gelebilmektedir. Bu durumu da göz önüne almanızı tavsiye ederiz. Fiyatlara + Katma Değer Vergisi eklenecektir;

9 mm – Çam Kontrplak 24 USD
12 mm – Çam Kontrplak 30 USD
15 mm – Çam Kontrplak 35 USD
18 mm – Çam Kontrplak 38 USD
21 mm – Çam Kontrplak 46 USD
30 mm – Çam Kontrplak 70 USD

 

4 mm Kayın Marin Kontrplak 85 TL
6 mm Kayın Marin Kontrplak 127 TL
8 mm Kayın Marin Kontrplak 132 TL
10 mm Kayın Marin Kontrplak 161 TL
12 mm Kayın Marin Kontrplak 193 TL
15 mm Kayın Marin Kontrplak 241 TL
18 mm Kayın Marin Kontrplak 290 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.