Menemen Dolmuş Fiyatları

Menemen dolmuş fiyatları İzmir’in kuzey bölgesinde yer alan ilçeye merkezden giden oldukça fazla dolmuş ve minibüs bulunmaktadır. Ek olarak yol güzergahında bulunan okullar, çalışma alanları, belediye ve işletmelerinde olması gidiş gelişleri arttırmaktadır. Ziyaretçilerimiz için kullanılan bu güzergah için Menemen dolmuş fiyatları konusunu ele aldık.

Menemen Dolmuş Fiyatları

Öncelikle İzmir otogardan hareket eden araçlar ile Menemen’e gidilebilir. Beyaz renkte ki bu dolmuşlar ile seyahat edebilirsiniz. Ara duraklarda indi bindi mümkündür. Otogar Menemen dolmuşları fiyatları 2020 yılında 15 tl olarak belirlenmiştir. İki nokta arasında mesafe yaklaşık 40 kmdir. Çiğli, Karşıyaka, demirköprü, Bornova, Ege üniversitesi gibi noktalardan da yolcular binebilmektedir.

İlgili yazımızda Menemen dolmuşları fiyatları hakkında bilgi aktarılmış olup zamanla Menemen dolmuş fiyatları 2021 adlı konu içeriğide güncellenecektir. Talep ettiğiniz fiyat bilgisi var ise bize bildirebilirsiniz, araştırıp muhakkak sitemizde yer verilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.