Bim ramazan kolisi Fiyatı

Mübarek ramazan ayının yaklaşması ile birlikte alışveriş ihtiyaçları artış göstermektedir. Bu sebeple Bim ramazan kolisi fiyatı 2023 versiyonu sık sık incelenmektedir. Evinin ihtiyaçlarını süper marketlerden temin eden kişiler için iyi bir çözüm olmaktadır. Genel olarak bu kolinin içerisinde temel gıda maddeleri vardır. Sevdiklerinize ya da zorda olan kişilere yardım etmek için ideal bir üründür. Fiyatı ise bize göre makul kalmaktadır. Her sene olduğu gibi bu sene de Bim ramazan kolisi satışlarını başlatacaktır. Size en yakın şubesine giderek satın alım yapabileceksiniz. Oldukça dolu bir içerikle gelmesini bekliyoruz. Tüm mutfak ihtiyaçlarınızı uzun süre giderebilecek bir şekilde satın alım yapabileceksiniz. Güncel verileri her zaman siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz. Ramazan koli satışlarını da anbean takip ederek sizlere yansıtıyor olacağız. Habersiz kalmamak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Ramazan boyunca insanların aklına genelde iki soru geliyor. Sahurda ne yapacağım? İftarda ne yiyeceğim? Bunun için internet üzerinde birçok farklı yemek tarifine ulaşmak mümkündür. Ancak bazı temel gıda ürünlerinin evde olması gerekir. Özellikle yağ, bakliyat, salça, kahvaltılık, çay, şeker, tuz ve un olmazsa olmazlardandır. Bunlara ek olarak çeşitli sebze ve et türleri ile güzel yemekler ortaya koyabilirsiniz. Bahsettiğimiz bu malzemeleri tek tek almak yerine dilerseniz koli olarak satın alabiliyorsunuz. Bu sayede hem taşıması daha kolay olmakta hem de ürün unutma derdi ortadan kalkmaktadır. Siz de avantajlı fiyatı ile ramazan kolisi arayışı içindeyseniz Bim’e mutlaka göz atmalısınız. Kaliteli ürünleri kendisi özel olarak üretim yaptırmaktadır. Aslında üretici firma kısmında bakıldığında genelde bilindik isimler dikkati çekmektedir. Örneğin hazır tatlıların birçoğu Özsüt firması tarafından imal edilmektedir. Bim bir nevi sürümden kazanma taktiği ile halka ucuza satın alım imkanı sunmaktadır.

Bim ramazan kolisi fiyatı 2021
Güzel bir iftar menüsü.

Bim’de satılan ramazan kolisi merakla beklenmektedir. Ramazan ayı 2021 senesinde 13 Nisan tarihinde başlamaktadır. Müslüman alemi için oldukça önemli olan bu ay oruç tutulmaktadır. Dolayısı ile normal günlere nazaran sofralar daha bir hevesle hazırlanmaktadır. Ana yemek yanında yardımcı yemekler, tatlılar ve yemek üstüne içilecek çay ya da kahve ile oruç süreci tamamlanmaktadır. Genel olarak aileler Ramazan ayı başlamadan toplu alışveriş yapma ihtiyacı duymaktadır. Bunu da Bim ramazan kolileri ile sağlamak mümkündür. Erkenden satın alımlarınızı tamamlayarak olası fiyat artışlarından kurtulmanız mümkündür. Genel olarak erzak yardımı yapmak isteyen kişilerin de sık tercih ettiği bir üründür. Yardıma muhtaç kişileri sevindirmek için Ramazan ayı oldukça idealdir. Onların temel ihtiyaçlarını karşılamak için bu kolileri vermeniz yeterlidir. Tüm bunları yapmadan önce Bim ramazan kolisi fiyatı 2021 konusuna göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde bütçenizi daha iyi yönetebilirsiniz.

Bim Ramazan Kolisi İçeriği

Fiyatının yanı sıra Bim Ramazan kolisi içeriği de merak edilmektedir. Bu kolinin diğer bir adı da ramazan paketi olmaktadır. İçerisinde temel düzeyde birçok gıda ürünü bulunmaktadır. 2021 senesine ait bilgiler kısa bir süre içerisinde yayınlanacaktır. Bim genel olarak televizyon, radyo ve afişler ile Ramazan kolisi hakkında bilgilendirme sağlıyor. Bu detaylara hızlıca ulaşmak istiyorsanız sayfamızı cihazınıza kaydedebilirsiniz. Paket içeriğine baktığımızda birçok ürün dikkat çekmektedir. Kısaca bunlardan bahsedelim.

 • İnci markalı siyah zeytin bunlardan birisidir. Daha önceki yazılarımızda değindiğimiz bu zeytinler oldukça lezzetlidir. Genel olarak kavanoz halinde satışı mevcuttur.
 • İlk gün markasına sahip reçeller de paket içinde yer almaktadır. Birçok çeşidini bulabileceğiniz bu reçeller gayet tatmin edici bir lezzete sahiptir.
 • Özellikle sahurda yenilebilen Sayley markalı sürme çikolata da bu kolide yerini almaktadır.
 • Yemeklerin olmazsa olmazı Bim yurdum salça da ramazan kolisi içeriğine eklenmiştir.
 • Sahur vaktinin vazgeçilmez içeceği Berk çayı da bu koli içinde bulabilirsiniz.
 • Çay denildiğinde şekeri de unutmamak lazım. 1 Kilogram küp şeker de eklenmektedir.
 • Bakliyat olarak 2 adet makarna ve 1 kilogram kuru fasulye bulunmaktadır.
 • Un olarak ise Efsane markası göze çarpmaktadır.
 • Sıvı yağ olarak ay çiçek yağı tercih edilmiştir.
 • Oldukça pratik olarak pişirilebilen Hürrem hazır çorbaları da yer almaktadır.
 • Tuz ihtiyacınız varsa bu paket içerisinde bulabilirsiniz.
Bim Ramazan kolisi İçeriği
Ramazan kolisi içeriğinde bulunan sıvı yağ.

Görebildiğiniz gibi birbirini tamamlayan birçok Bim gıda ürünü Ramazan kolisi içeriğinde yer almaktadır. Siz de ihtiyacınıza yönelik alışveriş yapmak istiyorsanız fiyatları göz önüne almalısınız. Eğer koli ürünlerinde bir değişiklik ya da güncelleme olacaksa da bu sayfadan görebiliriz. Ekibimiz sık sık mağazaları ziyaret etmektedir. Bu şekilde hem fiyatların hem de ürün çeşitliliğinin nabzı tutulmaktadır. Bu konuda yapmak istediğiniz bir yorum varsa lütfen bize iletin. Editörlerimiz sorularınızı hızlı bir şekilde yanıtlamaktadır. Ramazan ayına özel diğer tüm Bim ürünlerini de paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda Bim Ramazan kolisi içeriği hakkında bilgileri paylaştık.

Bim Ramazan Kolisi Ne Kadar?

Bim Ramazan kolisi ne kadar? şeklinde pek çok kullanıcımız soru sormaktadır. Henüz Bim tarafından koli ücretleri iletilmemiştir. Fakat geçen seneyle kıyaslayarak sizlere tahmini bir rakam iletmekteyiz. Burada bahsedeceğimiz fiyata yakın bir şey ortaya çıkacaktır. Bim tarafından ramazan kolisi fiyatı açıklanır açıklanmaz gerekli güncellemeleri de gerçekleştiriyor olacağız. Bu sebeple en yeni bilgilere sahip olmak istiyorsanız web sitemizi sık sık kontrol edebilirsiniz. Bim ramazan kolisi fiyatı aşağıdaki gibidir.

 • Bim Ramazan kolisi fiyatı: 75,65 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.